Пописанная парта• 10 мая 2024
Це в мене нормальний сніданок? Хто розуміється напишіть
Сонячний зайчик• 10 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
А як ви визначили якість хамону та що саме в ньому важке для підшлункової? Для здорової підшлункової 2 смажених яйця, особливо за наявності свіжих овочей, взагалі не навантаження.
А де ви прочитали про якість хамону?)
Якщо для вас хамон і два смажених яйця жодного навантаження на підшлункову - радію за ваше міцне здоров´я. Ви - швидше виняток.
75В• 10 мая 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Це порція для мого чоловіка) але він 190 см ростом та важить 110 кг.
Ну реально, навіщо стільки їсти жінці?
Сколько? 2 яйца, помидор, 20г сыра и одна ложка макарон?
75В• 10 мая 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Я бачу об´єм порції. Навіщо мені рахувати? Це багато для жінки. Я завжди вважала, що всі оті жінки, що пишуть, що їдять мало, але не худнуть, таки їдять зовсім не мало. А це я ще раз переконалась, що це так і є.
А Вы едите поляйца на завтрак?
На паровозе• 10 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
макароны, сырный продукт, хамон, жареное яйцо)
всегда есть те, для кого это нормально
Ще одна експЕрд 🤦♀️
Одна якість хамону по фото визначила, інша відрізняє сир від сирного продукту по фото. Мляяяяя, одні фахівці доморощені з домогосподарок
Из Виа-гры• 10 мая 2024
Норм, але більше овочів я б додала.
І хамоном з твердим сиром не зловживала б
Сонячний зайчик• 10 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
Ще одна експЕрд 🤦♀️
Вам би навчитися розуміти прочитане. У вас з цим не склалося.
75В• 10 мая 2024
Автор, нормальный завтрак. Посчитайте его в калькуляторе. Я бы убрала сыр и добавила зеленых овощей
Срочнокпсихологу• 10 мая 2024
Вы каждый день таким завтракаете? Ну не знаю, у меня гороховый суп-пюре на копченой грудинке с укропом🥰
Шальная коклетка• 10 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
рассказать в комментарии?
макароны эти вообще не для нормального питания, сырный продукт тоже.
подпишитесь на какого-то нутрициолога, почитайте по какому принципу составляют завтрак, у вас просто остатки из холодильника
у вас в голові насрано, соррі
Шальная коклетка• 10 мая 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
я кров‘янки з маянезіком і норм)
Дивне створіння• 10 мая 2024
Макароны туда не подходят, имхо. Но если вам вкусно то ок. Протеин и овощи, хорошо
Срочнокпсихологу• 10 мая 2024
Ответ дляШальная коклетка
я кров‘янки з маянезіком і норм)
Во во, а тут такие сидят будто каждые утро у них один стандарт : авокадо помидорина яйцо
...аяприкольная• 10 мая 2024
Ответ дляПописанная парта
Чи можна таке їсти при інсулинорезистентності?
Убрать макароны и по желанию добавить еще овощей
я Кукарача• 10 мая 2024
Ответ дляСонячний зайчик
А де ви прочитали про якість хамону?)
Это для любой поджелудочной нормально, если яйца не зажарены до черноты в жиру, а у автора нормальные. А хамон - это вяленое мясо, вообще не вредно никому.
Шальная коклетка• 10 мая 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
і сфоткати ж обов‘язково, наче раз в житті приготували то хрючево
Сонячний зайчик• 10 мая 2024
Ответ дляя Кукарача
Гастроентеролог з вами не згоден. Ендокринолог взагалі перекинувся б від ваших припущень. Але то таке. Вам ок - на здоров´я. Але називати це ’здоровою їжею’ - нечесно. Чізбургер з Маку більш здоровий, ніж смажені яйця чи хамон. Почитайте чому ’безпечний’ хамон заборонений до імпорту в розвинені країни.
я Кукарача• 10 мая 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Сочувствую вам))
Сонячний зайчик• 10 мая 2024
Ответ дляя Кукарача
Сочувствую вам))
Радію за власника сусідньої з вами аптеки ))
Фляшка на трьох• 10 мая 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Какой же бред. 🤦♀️
Кондуктор трамвая• 10 мая 2024
Ответ дляПописанная парта
Можно, но лучше макарошки заменить авокадо и красной рыбой. При инс-ти не есть часто ( чем реже тем лучше) не есть сладкое, мучное, выпечку
Сонячний зайчик• 10 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Какой же бред. 🤦♀️
Та дійсно, ’брєд’. Не ’брєд’ жерти при інсулінорезистентносиі смажені яйця з хамоном, вермішеллю і сирним продуктом. Ото не ’брєд’ - щоб українські лікарі ніколи не залишилися без пацієнтів. На здоров´я!
я Кукарача• 10 мая 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Дружочек, мне уже 60+, но в аптеках бываю только при гриппе раз в год. Чего и вам желаю. Питайтесь правильно!
Невидимка Майя• 10 мая 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Это - здоровая еда. Для инвалидов - свои диеты на перетертых кашах.
Но они никак не относятся к здоровому питанию.
Сонячний зайчик• 10 мая 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Смажені яйця, хамон, макарошки і сирний продукт = здорова їжа
Порадниця така...порадниця.
Фляшка на трьох• 10 мая 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Порадниця така...порадниця.
На фото автора нет ни сырных продуктов, ни другой вредной еды, не загоняйтесь вкрай
я Кукарача• 10 мая 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Порадниця така...порадниця.
Просвещайтесь
Сонячний зайчик• 10 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
На фото автора - заборонені при інсулінорезистентності смажені яйця, макарони, хамон і сирний продукт (хто харчується твердим сиром, той легко відрізнить його від сурогату, що видають за ’сир’).
Ця тема - показова, наскільки рівень життя впав, що наявність на тарілці яєць з хамоном сприймається як щось святкове і ’вау’. А по суті сніданок незбалансований і шкідливий при запиті автора (озвученому діагнозі). Питання ж у цьому було? А не в ’вау, ХАМОН’. Та для більшості хамон застигає очі, хоча нічого корисного для автора там нема.
Сонячний зайчик• 10 мая 2024
Ответ дляя Кукарача
Просвещайтесь
Ось так виглядає жертва маркетолога))
Читати про ’користь хамону’ на сайті магазину, що його продає
Я навіть сперечатися з вами не буду.
П.С. кардіолог буде вам вдячний за рекомендацію хамону для ’серцево судинної системи’. Завдяки таким як ви він завжди заробить на хліб з рибкою і собі, і дітям, і внукам. Ну а заодно і могильщик заробить, і похоронне бюро, і аптека.... Погодуйте хамончиком сердечника, вперед
Я навіть сперечатися з вами не буду.