Лукава_Кiшка• 10 мая 2024

Авто для початківця

Яке б авто ви порекомендували для жінки? З головних критеріїв - компактність і безпечність, МКПП. Дякую заздалегідь.
Все і одразу• 10 мая 2024
брати авто на автоматі і не морочити собі голову
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляВсе і одразу
Мені подобається механіка.
САМ_ТАКОЙ• 10 мая 2024
Из недорогих - хюндай акцент или Киа Рио. Они на одной платформе сделаны, но мне больше нравится Рио.
Молчавочка• 10 мая 2024
Новый кроссовер насколько позволяет возможность , никогда не понимала брать дешевую машину для учебы
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
Я про ціну нічого не писала, питання в марці і моделі авто.
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Дякую, подивлюсь
Молчавочка• 10 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Для меня идеальная машина Lexus RX но первая была Ford kuga брала с салона обе и кугой была довольна тогда
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
Дякую
Мизимец• 10 мая 2024
Электричка BMW рекомендую
БезникаЯ• 10 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Мерседес GLE
Смешнюча• 10 мая 2024
Перше авто було Skoda Fabia на механіці. За ергономікою і габаритами те що треба! Аналоги VW Polo/Seat Ibiza. Надійна, економічна, дуже ліквідна на вторинному ринку.
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляБезникаЯ
Мерседес GLE
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляСмешнюча
Дякую
Леди Г• 10 мая 2024
Все залежить від ваших приоритетів і бюджету. Один бере подешевше, що б потренуватися , не жаліти і продати, другий- з повною комплектацією, що б спростити собі життя, в одних- невеличка, іншим, подавай- велику. Тому, давайте свої побажання
Поторописька• 10 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Мені подобається механіка.
Чим вона може подобатись в 21 сторіччі?
П´яна вишня• 10 мая 2024
Плюсуюся до Кіа Ріо на всі сто відсотків.
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляЛеди Г
Компактна, безпечна. Поки що мене цікавить саме марка, бо і на одну ж і ту саму модель авто можуть бути різні ціни, в залежності від стану.
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Чим вона може подобатись в 21 сторіччі?
Просто подобається, без прив´язки до сторіччя.
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
Омлетик• 10 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
это Вы на автомате ездить не пробовали, как и по пробкам на механике.
Я тоже когда-то такой была...
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляОмлетик
Я тоже когда-то такой была...
Їздила в заторах на механіці. Автомат так, не пробувала.
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляОмлетик
Я тоже когда-то такой была...
А що потім змінилось?
Омлетик• 10 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Если Вы начинающий водитель, то не думаю что много ездилиНу вот сначала попробуйте на автомате.
Поторописька• 10 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Це просто звучить, наче: «люблю прати руками, щоб відчувати саме процес прання, його характер, а не бездушні пральні машини»
Розумію, коли б на трасі гоняли. А так в умовах міської їзди (де повсюди камери і швидкість 50) це безкінечне дьоргання та перемикання передач… ну ппц.
За кермом я 14 років, шість з яких була на механіці. І не розумію для чого це все. Ладно, в 90-х хлопці ви*обувались при стартах на світлофорах, доводячи що їхня БМВ рване бистріше за девʼятку. Але зараз… по драйву будь-яка електричка буде кращою за механіку
Омлетик• 10 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
А що потім змінилось?
Я училась и первое время ездила на механике. А потом свекр попросил меня на его авто на автомате завезти его в аэропорт и оставил мне его на 2 недели покататься. Муж мне ровно 15 минут рассказывал как на нем ехать. После этих 2 недель я сказала что хочу машину на автомате. Муж мне тогда сказал - я послушал твои восторженные рассказы о машине моего отца и понял что лучше тебя на автомат пересадить, мне тоже будет спокойнее если ты в пробках не будешь отвлекаться на переключение передач
Омлетик• 10 мая 2024
Ответ дляПоторописька
полностью согласна
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляПоторописька
До цього, напевно, треба прийти) Поки що у мене такі уподобання. Можливо, колись і зміню думку.
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляОмлетик
А якби не спробували випадково поїздити на автоматі? Було б бажання пересісти?
автор Лукава_Кiшка • 10 мая 2024
Ответ дляОмлетик
Небагато, але уявлення маю.
Омлетик• 10 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я не представляла как это ездить на автомате, плюс машина мужа была на автомате. Да стажа водительского всего год было на тот момент, плю ездила тогда лишь по выходным в магазины на дачу.
Но думаю если бы ездила ежедневно на работу на машине в час-пик как сейчас, то задумалас бы об автомате