Цікавий писочок• Изменено 10 мая 2024

Щоб ви вибрали, мати квартиру і бізнес в Києві чи жити в кредитах в США?

В Києві є квартира, можу собі багато що дозволити

А ось у Флориді грошей на квартиру не вистачить, житиму в кредиті (якщо дадуть) матиму роботу в сфері обслуговування (прибирання і миття посуду) Зато можна похвастатись що я там живу і діти будуть вчитись в тій школи
Але мабуть буде перспектива для дітей.. хоча дивилась ціни на навчання в універсі.. зашкалюють.. щоб вивчитись на лікаря треба за 10 років 300000$ на навчання
Результат:
вже голосів: 129
69 (53.49%) Київ, бізнес, щастя
36 (27.91%) Флорида, сонце, море, дорого
24 (18.6%) Відповіді просто подивитись
Рання пташка• 10 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Це ходити по лікарям, якісно лікувати зуби, дозволяти собі лосось і червону ікру, ходити по ресторанам, мати якісні косметичні послуги за дешево
Ой; ну лососем и икрой в США точно никого не удивить, ресторанами и процедурами тем более. Врачи тоже вполне доступны, особенно когда у тебя бесплатная страховка по U4U. Из всего вашего шика единственное что реальная проблема это стоматология.

автор Цікавий писочок • 10 мая 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Я не понимаю этого,хоть убей
Кажуть що там перспектива для дітей, а в Києві немає
Зупка_цем• 10 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ржу про лосось и икру
Здесь икра с Аляски по 79 дол за кг
И лосось дешевле чем в украине ))
ХвостПистолетом• 10 мая 2024
Гроші - це засіб. Вибирала б де я хочу жити і де мені дихається на повні груди, а далі б вирішувала, як це забезпечити. Мені особисто в Україні вдома, був досвід досить на сторонній погляд успішного життя в іншій країні, але не моє
Флюорография гуся• 10 мая 2024
Только США
Мальчун-задирун• 10 мая 2024
В США можна вивчитися і не працювати поломийкою . Звісно для дітей майбутнє краще в США, не обов’язково вчитися на лікаря, медсестри також достатньо, в комюніті коледж не так і дорого, можна вчитись в підробляти . На хліб з мясом вистачить, і житло з роками виплатите. Не обов’язково будинки від 500 тис купувати, у Флориді є й дешевші у нормальних районах. Так і США досить велика країна, є дешевші і дорогі міста
Шкідлива молекула• 10 мая 2024
Заграница

До окончания войны, а там видно будет - это в идеале. Но каждый выбирает по себе.
Шкідлива молекула• 10 мая 2024
Ответ дляПідмітайло
в США хорошо жить, если ты бедный или если ты богатый. Среднему классу там очень тяжело, налоговая нагрузка крайне высокая
Это во всех странах за границей так

Но сейчас не то время, чтобы выбирать Украину, к сожалению (((
Ластовиння• 10 мая 2024
Щодня теми про виїзд, еміграцію
А список всюди той самий - США, ще попадає Канада, Німці, Італія і все на тому
Географію мабуть в школі всі прогулювали ))
А Земля таки велика, країн є багато, є й такі де рівень життя - буде значно вищий ніж в Америці,
країни не розпіарені , не надуті бульбашки

США , гостила там кілька раз, жити там - нізащо!

Давно живемо в Європі, до недавна навіть думок не було кудись далі їхати
А останні пару років як накрило, ідея фікс
На пенсію, на старість перебратись в ’теплі краї’
Спочатку такі варіанти ніяк не сприймала всерйоз, тепер позиція змінилася
У вересні туди син їде, робота, тривалий контракт, з можливістю там залишитись
Я раніше теж, в ту країну літала 2 рази, по туру, на відпочинок.
Кожному своє звісно, але мені там аж прикипіло )👍
Зима-весна , планую ще раз туди, тепер затримаюсь надовше, вже з метою всі моменти вияснити, спробувати там реального життя, не курорту 🙄

пс: хто б що не планував, хотілки, мрії, варто памятати стару фразу:
’Добре там, де нас (наших) нема!’

Вишневий цвіт• 10 мая 2024
В мене вибору між Києвом та США не стояло, тому я обрала продовжувати жити в Києві і вести бізнес.
Личко Невеличке• 10 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
В мене знайомі у Флориді живуть (Маямі) то вони щасливі
Але не відомо на скільки %
Бо біля Києва в здоровецький котедж в лісі, біля озера… а там знімають квартиру на 2 кімнати за 2700$ в міс і у всьому відмовляють собі.
А за сколько сдали коттедж?
Шкідлива молекула• 10 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Щодня теми про виїзд, еміграцію

’Добре там, де нас (наших) нема!’
Вы правы - хорошо там, где нас нет

В какую страну будете ехать, если не секрет?)
Шкідлива молекула• 10 мая 2024
Не представляю, как с детьми и наличием денег сейчас можно выбрать Украину(
Особенно если дети, это мальчики. Хотя и для девочек может быть все не так радужно в скором времени(

Если выбор есть, то нужно думать наперед...

Вернуться в Украину всегда можно. А вот попасть в жернова войны - эту участь никому не пожелаешь.
Добра всем!• 10 мая 2024
Пробовать
Вернуться можно всегда
Ластовиння• 10 мая 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Вы правы - хорошо там, где нас нет

Малайзія
специфічних нюансів - там багато, якби син не їхав, то я б звісно теж не ризикнула би,

але кому з України - то думаю по суті без різниці куди їхати, лиш би виїхати, хоча б в ту ж Чехію чи Польщу
Шкідлива молекула• 11 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Малайзія

О, это очень далеко
Это остров?
Я боюсь островов
А так, да, оттуда никто не депортирует точно. А вот с европейскими странами ещё непонятно как будет, к сожалению

Интересно, конечно, было бы там побывать. Но жить не знаю...
автор Цікавий писочок • 11 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А за сколько сдали коттедж?
Не здавали вони його
Там дорого багато, в мраморі, різні картини, статуетки, люстри, про кухню взагалі мовчу
Дешевше не здавати - сказали так
Ластовиння• 11 мая 2024
Ответ дляШкідлива молекула
О, это очень далеко
Это остров?
Я боюсь островов

Далеко, + переліт не дешевий, + клімат не кожному зайде, + специфіка легалізації, якщо не по робочому контракту, але все вирішується

’Это остров?’ -
Що вище і писала, географію в школах всі в курилках пересиджували )
Шкідлива молекула• 11 мая 2024
Ответ дляЛастовиння

’Это остров?’ -
Так это и есть острова и полуостров - что в этом смешного?

А опасно может быть, если смоет океаном