Глаголиця• 10 мая 2024

Найшвидше підняти гемоглобін чим?

Дівчата, треба швидко підняти гемоглобін, по аналізу 80.

Купила тотему, але мені в рідкому вигляді дуже вона тяжко дається.

Які препарати дали вам результат, читала про сорбііер дурулес, чи варто його спробувати?
Голубка миру• 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
через 2-3 мес после последней капельницы уже будет нормально
Дякую! Та то не саме важливе😎

автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляГолубка миру
Ну по ідеї до тих препаратів вже 50 г не сильно нашкодить. Просто дивіться по собі, як себе почуваєте і чи треба пити щось обезболювальне. Бо ноги може крутити ппц.
В мене тільки будуть починатися паклітаксел та трастузумаб, від яких будуть болі в кінцівках, до цього були червоні, то ще куди не йшло
Голубка миру• 10 мая 2024
Ответ дляГлаголиця
Я сорбенти беру в пакетиках, а ще атоксіл. Столову ложку порошка на пів склянки води. І будуть ще капати на очистці розчин Ріхтера.
Зайченя• 10 мая 2024
Ответ дляГлаголиця
аккофил или филграстим вам выдают? колете в живот?
#Пойду_кгадалке• 10 мая 2024
Ответ дляГлаголиця
Зараз проходжу хіміотерапію, онко, от і падають показники крові( лікар сказала - тотема
Лучше тотемы ничего нет, растворяйте ее в соке и будет ок, еще говядину каждый день ешьте
Зайченя• 10 мая 2024
Ответ дляГолубка миру
их сейчас отменили - эти очистки только самим с мед. сестрами договариваться! и не Рингера - мне капали Тивортин и Гептрал!
автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
В мене і лейкоцити цей раз впали, лише 2.8. Наступного тижня капатися, але ці препарати не видають на дім, мені до лікарні в інше місто їхати, то не сказав лікар поки їхати,

автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
В нас капають промивку, але я навіть не знаю, що в ній є, в виписках про промивку ні слова
Зайченя• 10 мая 2024
Ответ дляГлаголиця
странно? это где такое? в онкоцентре в Харькове я лечилась- все бесплатно! и два шприца с собой - один колется через 24 часа - второй через неделю после капельниц
Голубка миру• 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
Мені призначили обов’язково на наступний день. Але так ноги крутить, як у старого діда. Ібупрофен наше все)
автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
В нас колять також безплатно, але, якщо падають, то приходиш і вколяьь
Зайченя• 10 мая 2024
Ответ дляГолубка миру
я потом сама дома прокапалась промывкой 3 раза реамберином- но уже прошло 4 мес а мышцы и суставы еще побаливают
Зайченя• 10 мая 2024
Ответ дляГолубка миру
я аффиду в пакетиках пила
автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
Які препарати у Вас були в хімії?
Зайченя• 10 мая 2024
Ответ дляГлаголиця
Які препарати у Вас були в хімії?
карбоплатина и паклитаксел
автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
карбоплатина и паклитаксел
Від паклітаксела - читала і чула - такі болі
автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
карбоплатина и паклитаксел
Читаю, що люди п´ють прегабалін і його аналоги, але побічка - сонливість і такий стан варений
Зайченя• 10 мая 2024
Ответ дляГлаголиця
у меня прям таких,что не снимались пакетиком нимесила не было! Я не лежала ! все нормально было! Но я же вам пишу- я нормально питалась, пила по бутылке вина еще давила сок морковный и яблочный и достаточно прекрасно себя чувствовала! Меня не тошнило и не было расстройства! но это, конечно все индивидуально
Зайченя• 10 мая 2024
Ответ дляГлаголиця
я не пила его- у меня не было таких болей и это таки наркотики

Яжбоматуся• 10 мая 2024
Ответ дляГлаголиця
Тримайтеся і швидкого вам одужання. Я після 4 червоних пройшла 12 паклітаксела. Мені навпаки червоні - то ад, а на паклітаксела жити можна. Тише десь через місяць нігті на ногах повідпадали(, але суглоби не сильно боліли. Тут у всіх по різному.
автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляЗайченя
Так? Навіть не знала, що це наркотики
автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Дякую! Навзаєм! У Вас, певно, також хер-позитивний?
Яжбоматуся• 10 мая 2024
Ответ дляГлаголиця
Ні, у мене гормонозалежний був. У вас все буде добре, скоро лікування закінчиться і забудете його, як страшний сон. Від всього серця бажаю!
автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Щиро дякую! Навзаєм!
vecya• 10 мая 2024
господи, девочки, как почитала, переосмыслила всю свою жизнь. Здоровья всем вам
автор Глаголиця • 10 мая 2024
Ответ дляvecya
Дякую! Навзаєм!
vikabal• 10 мая 2024
Варенье черной смородины)