natt25• 10 мая 2024

Як перевестись в інший ТЦК в межах міста?

Київ, в кого є інформація, будьласка, поясніть доступно, як з одного района в інший перевестись?
Я шалунья• 10 мая 2024
Як завжди.
Потрібно знятися з військового обліку в одному районі і стати на військовий облік в іншому.
Це якщо в Києві.
У всіх інших містах один військомат на все місто.
Звісно ви це можете зробити при умові що ви змінюєте постійне місце проживання(реєстрацію).
автор natt25 • 10 мая 2024
Ответ дляЯ шалунья
Як завжди.
Це якщо в Києві.
так це Київ, я написала. Тобто фізично самому йти в в ТЦК де зареєстрований і просити перевестись? А без фізичної присутності, це можливо якось? Наприклад при зміні міста реєстрації проживання через ЦНАП?
Николай-b526• 10 мая 2024
перевестись служа?)
Я шалунья• 10 мая 2024
Ответ дляnatt25
Що означає просити перевестись?
Як ви собі це уявляєте?
Військкомат - це сама ’дерев´яна’ структура в якій майже не було змін ще з часів СРСР.
Стаєте на облік виключно по прописке.
Проходити ВЛК, отримуєте чи змінюєте будь-які документи - виключно там де стоїте на обліку.
Без фізичної присутності...
Так-так, вам залишилось трошки почекати, до 18 числа і тоді особистому кабінеті... здійсняться всі ваші мрії.😁
автор natt25 • 10 мая 2024
Ответ дляНиколай-b526
перевестись служа?)
ні
Николай-b526• 10 мая 2024
Ответ дляnatt25
ні
сейчас без разницы какой тцк
ШобВам_КакНам• 10 мая 2024
Если поменяете место регистрации.
автор natt25 • 10 мая 2024
Перефразую питання і доповню:
Чоловік стоїть на обліку в Дарницькому, де наразі зареєстрований (прописаний по-старому), фактично проживає в Дніпровському районі, як в цьому випадку перевестись з Дарницього в Дніпровський, щоб вже поновлювати дані і проходити ВЛК в Дніпровському?
Николай-b526• 10 мая 2024
заработает кабинет, обновит через кабинет регистрацию, чего вы сами себе проблемы то ищите???
автор natt25 • 10 мая 2024
Ответ дляНиколай-b526
так в том то и дело, что проблем искать не хочу, а как перейти в другой ТЦК ’безболезненно’ не знаю))) . Если через кабинет можно будет - то супер!!!
СережкинаЯ• 10 мая 2024
Ответ дляnatt25
Перефразую питання і доповню:
Якщо місце реєстраціі Дарницький, то на підставі чого його поставлять на облік в Дніпровському?
КаРаКаТиЦа• 10 мая 2024
Приходите у військомат вам там ставлять печатку знято з реєстрації і потім дається декілька днів щоб стати на облік в новому. Так було раніше, зараз можливо щось змінилося
автор natt25 • 10 мая 2024
Ответ дляСережкинаЯ
тому і питаю пораду. Якщо змінити місце реєстрації (прописки) через ЦНАП, то і документи по військовому обліку автоматично перейдуть в Дніпровський? по фактичному місцю проживання без реєстрації не можна?
автор natt25 • 10 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
в тому то і справа, як раніше було - то відомо, а цікавить як саме зараз.
КаРаКаТиЦа• 10 мая 2024
Ответ дляnatt25
Зателефонуйте у своє тцк запитайте як зараз проходить ця процедура
Я шалунья• 10 мая 2024
Ответ дляnatt25
Автоматично це ніколи не робилося.
Завжди була потрібна особиста присутність та військовий квиток.
По фактичному місту проживання згідно законодавства він був зобов´язаний зареєструватись і стати на облік протягом трьох місяців.
Ну отака дурна норма закону, яку фактично неможливо виконати.
Потрібна підстава для того щоб стати на облік у конкретному військкоматі.
Простого бажання недостатньо.
Я шалунья• 10 мая 2024
Ответ дляnatt25
Ну ви ж не жили у вакуумі останні два роки?
Мабуть ви бачите що робиться які події відбуваються?
І ви дійсно питаєте чи можна без присутності вирішити справи з військкоматом?
Я шалунья• 10 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну да, там же є гаряча лінія, цілодобова, многоканальна...
Вони завжди раді дзвінкам, охоче відповідають і надають консультації.😁
Одразу зрозуміло що ви в житті не були у військкоматі.
автор natt25 • 10 мая 2024
Ответ дляЯ шалунья
.
автор natt25 • 10 мая 2024
Ответ дляЯ шалунья
Так, сподівалась, що можливо зараз можна буде хочаб перевестись без присутності в інший тцк.
СережкинаЯ• 10 мая 2024
Перед війною знайомий перепрописувався, в одному районі, в одному ТЦК, то бігав 2 тижні, без довідки з воєнкомату не прописували...
Я шалунья• 10 мая 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Він ще недовго бігав.
Бо прийомні часи по цим питанням тільки вівторок та четвер з 10 до 14.
Зранку стоїть черга, так що за день можна і не попасти в кабінет.
Якщо працівник захворів, або у відрядженні, або наприклад це передсвятковий день - прийому просто немає.
Вашу справу можуть не одразу знайти і сказати приходьте наступного разу...
За це можна розповідати без кінця, бісить те що зараз майже нічого не змінилося.
Leonleon• 10 мая 2024
Автор, алгоритм наступний:
1 зібрати необхідні доки: паспорт, код, ВОД
2. Під час ВС прийти в ТЦК і написати заяву на імʼя керівника
3. Через 7 днів йому нададуть дозвіл на зміну міста реєстрації
4. З дозволом —знятися в «старому»
5. ЦНАП
6. На протязі 7 днів після «прибуття» за новим місцем реєстрації — стати на облік
Якщо далі, —то чоловік повинен повідомити кадровика/спеціаліста з ВО на підприємстві про зміну облікових даних, а саме—зміну міста реєстрації
КаРаКаТиЦа• 10 мая 2024
Ответ дляЯ шалунья
Якраз були і звонили.
Там є черговий, якщо ви не знали
автор natt25 • 10 мая 2024
Подивилась на сторінці ЦНАПу про реєстрацію місця проживання, то там в переліку документів для подачі на цю послугу, крім паспорта, є військово-обліковий документ, то можливо вони і там самі відмітку роблять як і в паспорті?
автор natt25 • 11 мая 2024
Ответ дляLeonleon
Автор, алгоритм наступний:
4. З дозволом —знятися в «старому»
5. ЦНАП
зрозуміла, дякую!