Стрибну в гречку• 11 мая 2024
Маю надходження на карту щомісяця регулярно
Кажу як є. Мою зарплата офіційно 70%
Компанія іноземна, а от премію 30% отримую з рідних країн ( естонія, Литва, Казахстан, Польща)
Стабільно приходять кошти. Близько 22-25 тис грн.
По нормальному я знаю що маю платити податки, але як воно працює насправді? Не підкажете?
Дякую за пораду
Стрибну в гречку
• 11 мая 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
оформите на бабушку карту
Тоді їй доведеться платити податки? Або субсидію пропаде ( я про маму, бабусь у мене немає)
Стрибну в гречку
• 11 мая 2024
Ответ дляКопирайторша
Выкатят вам 19,5 % , если не введут еще штрафы на момент
Я розумію що я податковий агент України, але я живу за кордоном і працюю на іноземну компанію, тому надіюсь якось це обійти.
Ирина11123• 11 мая 2024
До 100 тысяч приходили на карту ежемесячно, налоги не платила. Как сейчас не знаю , укр картами не пользуюсь, живу за границей
Стрибну в гречку
• 11 мая 2024
Ответ дляИрина11123
Зараз якщо я помиляюсь 20 тис грн вже червоний прапорець
Кукусик• 11 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А як ви примудряєтеся жити за кордоном і не платити там податки? 6 місяців у країні - і ви автоматом її податковий резидент. Як ви це обходите? І яка країна?
Я инженер, меряю от 1• 11 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
так пусть ей приходит только половина суммы
Ирина11123• 11 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Выводила на карту в феврале 60 тысяч, перед этим спрашивала у сотрудника Привата, т.к тоже слышала что начали блокировать карты, сотрудник сказал что до 400 тысяч проверок нет. Но если каждый месяц будут приходить, не в курсе
Ирина11123• 11 мая 2024
Ответ дляКукусик
Очень просто, выводить деньги на wise , револют
Стрибну в гречку
• 11 мая 2024
Ответ дляКукусик
70% офіційно я отримую у країні якій проживаю
Цибулька зла• 11 мая 2024
Как я рада, что наши люди и в Европе учатся обходить налоги и не бедствуют
Скоро и мы европейцев научим как сидеть на 2-3 стулах...и по 100 тыс с Украины получать )) наверное гуманитарки
Стрибну в гречку
• 11 мая 2024
Ответ дляЦибулька зла
Ну раді і добре)
По темі я так розумію сказати нічого?)
Рогнеда Карповна• 11 мая 2024
Последние года 3 на моно заходит 50-100 от разных людей, проблем не было
Только месяц назад фоп открыла
Я инженер, меряю от 1• 11 мая 2024
Ответ дляЦибулька зла
олигархи украли более 30 милиардов доларов, которые дали зарубежные страны.
К олигархам у вас нет претензий ?
Стрибну в гречку
• 11 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Только месяц назад фоп открыла
Дякую велике
Я також думаю ФОП відкрити
Цибулька зла• 11 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну раді і добре)
По темі я так розумію сказати нічого?)
Тю...в Украину приезжайте и получайте своих 30% кешем...до 10 тыс у.е в чумаданах и в Европу )) или налоги...ничего сложного.
Цибулька зла• 11 мая 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
К олигархам у вас нет претензий ?
У меня притензии к нищим и мин.з/п 7000 грн и пенссии 3000 грн и детские 860...вопрос, кто эти бизнесменши с 100 тыс грн с Украины кешем?
родственники кого?
КАПСЛОЧНИЦА• 11 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну так и узнавайте в стране, где проживаете, какие риски и что нужно платить. Вы сейчас резидент той страны.
Кукусик• 11 мая 2024
Ответ дляИрина11123
Ви теоретик? Кожен резидент країни зобов´язаний подати податкову декларацію, навіть якщо не було доходів. Без банківської картки ви не зможете оплатити навіть телефон (зв´язок), не кажучи про оренду і комуналку. Комуналка лише через картку. Щоб покласти гроші на картку ви маєте пояснити звідки гроші, якщо показуєте нульовий дохід. Більше того, якщо ви захочете покласти на картку 1,5 тис євро або більше (за місяць) то ви маєте підтвердити походження цих грошей.
Нещодавно всі отримали передзаповнені декларації, то весь дохід, що отриманий в межах країни, вже був порахований і вписаний, тобі треба лише підписати. Все рахується до копійки. Тому мені дивно читати що хтось може жити без сплати податків. Можливо, залежить від країни.
Кукусик• 11 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Тобто, ви декларуєте там оці 70% і сплачуєте з них податки? А інші 30% заходять на картку якого банку: українського чи країни перебування?
Ирина11123• 11 мая 2024
Ответ дляКукусик
Не требуют Вайс и револют происхождение денег . А мне дивно почему я должна платить налоги стране, в которой я не работаю. Я работаю онлайн
Стрибну в гречку
• 11 мая 2024
Ответ дляКукусик
Мені приходить офіційно з-та 70% на іноземну , а премія на укр картку
КАПСЛОЧНИЦА• 11 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Какая разница, куда приходит премия? Вы резидент страны, в которой живёте, и должны там заплатить налоги со всех доходов или предоставить доказательства, что налоги уплачены в другой стране (если есть соглашение между странами об избежании двойного налогообложения).
ПАЦАНКА О• 11 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Якщо ви живете за кордоном бiльше 180 днiв на рik,то ви резидент тої країни,де ви живете.
ФрекенБок• 11 мая 2024
О предотвращении двойного налогообложения между некоторыми странами подписаны соглашения
Кукусик• 11 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
В мене б стояло питання декларувати цю картку у країні проживання чи ні. Невідомо чи запрацює у них та система обміну даними взагалі.
В Україні я б точно не декларувала ті гроші, ви там не живите, ніякими пільгами не користуєтеся. Наче 20 тисяч сума не велика, але можуть заблокувати, звичайно. Як варіант - просити вказати призначення платежу ’повернення боргу’, якщо це прийнятно для платника.
Начальник Анонимов• 11 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Тоді оформіть карту закордоном. Все, що на укр банк потрапляє - маєте показати в декларації та сплатити податок(((
Стрибну в гречку
• 11 мая 2024
Ответ дляКукусик
Нажаль не підходить такий варіант (