Аннуитет• 11 мая 2024
Отдам парфюм jimmy choo rose passion
В остатке 34 мл
Я из темы про тени шанель, их тоже отдаю
Пересылка за счёт получателя
Майская киска• 11 мая 2024
Ответ дляДелиВерка
Я не претендую
Але як ви 34 мл оприділилм?))
Немишайте
Аннуитет
• 11 мая 2024
Ответ дляДелиВерка
Я не претендую
Але як ви 34 мл оприділилм?))
На глаз
Аннуитет
• 11 мая 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Заберу тени и парфюм)
Пишите, куда отправлять
Радість моя• 11 мая 2024
Ответ дляАннуитет
Пишите, куда отправлять
Я соромлюся ) тут залишати свої дані.
Аннуитет
• 11 мая 2024
Ответ дляВишиванка
Лише я пробила фото тіні?
Автор , нах тобі то треба ?
У меня такие же оттенки
ЛісАпетная• 11 мая 2024
Мабуть хто віддає, пише відкрито, без аноніму і фото додає. Дивні розваги у вас, автор, особливо в цей час, коли деяким людям купити парфуми здається нереальною розкішшю.
Шкідлива молекула• 11 мая 2024
Ответ дляАннуитет
Девочки, кто заберёт, напишите мне в телеграм @ekaterina8894
Это вы так сопернице пакостничаете ?
Открыться не хотите , а номер телефона на всеобщее обозрение выставили )
Срочнокпсихологу• 11 мая 2024
А хто знає, в чому суть цього питання, крім віддати не потрібний парфум?
Срочнокпсихологу• 11 мая 2024
Доречі, я останні роки паррфзалежна. Купую доволі бюджетні парфуми, але багато з них через кілька днів набридають або починають інакше звучати. І я б дещо віддала, але прочитавши теми тут, здається простіше виставити коробочку біля смітника, хай той контингент, який речі забирає, теж порадіє