Луноходик_Ик• 11 мая 2024
А якщо я не працюю, сиджу в чоловіка на шиї- яка в мене буде пенсія?
Дідова баба• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
В скільки років починають платити пенсію?
60 метрів сметани• 11 мая 2024
Ні, у вас максимум що буде це соціальна допомога,якщо вона до того часу ще буде
Луноходик_Ик
• 11 мая 2024
Ответ дляДідова баба
Мінімальна. Якщо вам близько 30-40, то ніякої ні у кого не буде
Мені 37
Дідова баба• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мені 37
Забудьте про слово пенсія. У вас, у мене її не буде. Бо зараз в Україні одні старі і інваліди
Луноходик_Ик
• 11 мая 2024
Ответ дляЗамрійлива
Капєц тобі
Ви мене заінтригували
Скажіть, а як так виходить що в іспанців така пенсія що вони по ресторанам ходять нафарбовані?
Заюшка_хозяюшка• 11 мая 2024
Тут не сидиш на шиї, і не знаєш яка буде пенсія і чи буде взагалі.
60 метрів сметани• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мені 37
Є недержавні пенсійні фонди, дізнавайтеся. Бо накопичення чоловіка завтра може отримати інша жінка, а не ви
Манка Я• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ви мене заінтригували
Ой какой тяжёлый случай .....
Луноходик_Ик
• 11 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
будете у мужа отбирать пенсию
Та я так і планувала
Просто цікаво що зараз країна дає якщо не працював нормально
Я така бойова• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мені 37
То відкладайте на пенсію. Вам вистачить з головою
Холодная каша• 11 мая 2024
Ніякої. Але не факт що вона буде хоч в когось. І якої держави. Відкрийте рахунок і щомісяця 100уе хоча б кладіть, або в тумбочку.
Луноходик_Ик
• 11 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Оце правильне рішення
Я така бойова• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Та я так і планувала
А має давати?
Холодная каша• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Від віку не залежить, а від стажу
Луноходик_Ик
• 11 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Мені чоловік каже що я можу відкрити ФОП і платити за себе цей єдиний внесок і тоді буде накопичуватись пенсія
Я така бойова• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Можете
іронічна антитеза• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Та я так і планувала
ну поедьте в Германию, за пару лет на пособии соберете € 15000
Манка Я• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Точно! Открывайте. В понедельник.
Идеальная оптимистка• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
в какой стране?
Луноходик_Ик
• 11 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Можете
Тільки теж не відомо яка вона буде
Холодная каша• 11 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ви мене заінтригували
Страхування. Вони з 20 років відкладають. В нас ця тема не розвинута взагалі в державі.