Червона рута• 11 мая 2024
А що тут справді просто так дарують подарунки?
Віддають одяг, косметику, парфуми? Чи це прикол такий?
На паровозе• 11 мая 2024
да,
только нужно историю пожаловестливей,
фотки ободраных обоев,
бедных детей, оставшихся без грушки посмоктать,
выписки с больницы и т.д
только нужно историю пожаловестливей,
фотки ободраных обоев,
выписки с больницы и т.д
Червона рута
• 11 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
да,
только нужно историю пожаловестливей,
фотки ободраных обоев,
выписки с больницы и т.д
только нужно историю пожаловестливей,
фотки ободраных обоев,
выписки с больницы и т.д
Прикол?
Червона рута
• 11 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Так. Правда. І гроші на картку перераховують)
Та ну. Щось слабо віриться. Як почитаєш теми, так один негатив
Червона рута
• 11 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
Я чому ні? Якщо це не потрібно людині
Мені просто цікаво. Он пишуть, що навіть дорогі парфуми віддають
40каградусная• 11 мая 2024
ну, не те, щоб то виглядато так, що людина пише потреби, і за мить створюється черга з бажаючих віддати і деруться, хто віддасть першим😁
але адекватні прохання адекватно висловдені мають шанси бути реалізованими
Червона рута
• 11 мая 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Здесь не знаю. Я на олх и фб постоянно что-то отдаю.
Я зазичай сусідам все віддаю, або знайомим
Аноним_1858• 11 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
да,
только нужно историю пожаловестливей,
фотки ободраных обоев,
выписки с больницы и т.д
только нужно историю пожаловестливей,
фотки ободраных обоев,
выписки с больницы и т.д
Не, была давно тема, ещё до 20х годов, может 2018, девушка отдавала целую коробку детских вещей до годика. Типа кто первый напишет, подруга первая написала. Ей отправила советчица коробку детских вещей в нормальном состоянии. Бывают ли сейчас такие темы, хз
На_оба_рот• 11 мая 2024
Многие отдают бесплатно одежду и косметику, только оплатить доставку нужно. Я бы тоже многое отдала, но люди есть такие наглые, что ещё и доставку просят оплатить или ещё хуже не приходят потом за посылкой.
Как_б_не_так• 11 мая 2024
Ответ дляЧервона рута
Я не общаюсь с соседями, а знакомым не всегда есть возиожность возить.
КошкинДом• 11 мая 2024
Ответ дляЧервона рута
Так справа не у ціні,а в тому, що людині просто не потрібно і займає місце, чому ж не віддати? Я регулярно віддаю, біля дому костел,відвезла туди повний багажник посуду і видохнула. В той самий день його забрали ті кому потрібно. Теж саме і з іншими речами, нащо захламлятися?
КошкинДом• 11 мая 2024
Ответ дляЧервона рута
А якщо нема потребуючих знайомих, то хай просто забере будь-хто
Смешнюча• 11 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
я отдаю в Баки Добра
Я не в Украине. Так бы выслала кому надо, духи( надарили) косметику и прочее добро.
Шпондєр• 11 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Отдайте мне пожалуйста я оплачу всё сама.
Червона рута
• 11 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Це круто. Навіть не очікувала
На паровозе• 11 мая 2024
Ответ дляСмешнюча
так в Европе таких баков полно
Прибираю щодня• 11 мая 2024
Віддаю тут. Є гілка. Оплачує отримувач, рідко я можу. Завжди все забирали і вдячні
Червона рута
• 11 мая 2024
Ответ дляСhanelKa
Якраз сьогодні хотіла щось віддати
🫣
Оце круто. Що віддаєте?
Чумацький Шлях• 11 мая 2024
Чому ні, в мене валялись книги з вишу, думала викинути, дівчина створила тему, що доньці треба відправила, ще й купу конспектів на додачу. Дитині все згодилось. Туалетну воду віддала.
Как_б_не_так• 11 мая 2024
Ответ дляЧервона рута
Это на советчице. Здесь если не обосрал кого-то, день пропал. У большинства так. Я когда-то сидела на сайте Дарудар, так там и деньгами друг другу помогали.
Червона рута
• 11 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Я думала тут чисто тролять людей такими темами - віддам. А виявляється багато дівчат просто так віддають
Червона рута
• 11 мая 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Вперше чую про цей сайт