Куда ж без меня• 11 мая 2024

Втрата напрямку і відчуття порожності всередині

Відчуваю, що не знаєю, куди йти або що робити далі у своєму житті. Якесь відчуття порожності всередині, я відчуваю, що мої дії і життєві обставини не мають сенсу. Ніби у мене у серці і у дущі порожнеча, відсутність щастя і радості, відчуття внутрішньої пустелі, яка заповнюється важкими емоціями,
тугою, безнадіжжю, втомленісттю. Останнім часом таке відчуваю. Що робити?
Вам телефонограмма• 11 мая 2024
Те саме відчуваю( скільки вам років?

автор Куда ж без меня • 11 мая 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Те саме відчуваю( скільки вам років?
Гарантую неперелевки• 11 мая 2024
К врачу психиатру на диагностику депрессии - пока такой путь.
автор Куда ж без меня • 11 мая 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
До псиихіатру?
КучМала• 11 мая 2024
А я получается вообще пару раз чувствовала счастье, это очень короткий промежуток времени пару часов, а так сплошное депрессивное состояние
NadyaZ• 11 мая 2024
Також таке відчуття не покидає вже декілька тижнів. Начебто все в житті більш-менш добре, але не бачу сенсу життя. Біг по колу заради виживання. Розумію, що є люди в більш складному становищі. Мабуть треба йти до психіатра(
Божий одуванчик• 11 мая 2024
В мене таке було. Кінець зими, початок весни. Важкий стан(( Навіть жити не хочеться. Вам до психіатра. Мені поставили тривожно-депресивним розлад. Фу, аж згадувати те все не хочеться((
Гарантую неперелевки• 11 мая 2024
Ответ дляКуда ж без меня
До псиихіатру?
Ну депрессия его специализация.
Вы не сходите с ума, в организме нарушился баланс нейромедиаторов.
Можно спортом активно заниматься, если получится. Нет, тогда медикаменты