ДелиВерка• 12 мая 2024
Які у вас стосунки з свекрухою
Результат:
вже голосів:
29 (37.66%)
Нормальні не друзі і не ворог
17 (22.08%)
Дружні
11 (14.29%)
трішки недолюблюємо один одног
9 (11.69%)
Ми вороги на завжди
7 (9.09%)
Дуже дружні
4 (5.19%)
Ми ненавидимо один одного
Я пані прохана...• 12 мая 2024
Созваниваемся дважды в год на НГ и мой ДР, виделись лет 7 назад, живем в разных областях. Хорошие отношения.
А , точно, на ее ДР тоже по скайпу видимся
Налитое яблочко• 12 мая 2024
У мене іноземна свекруха. Тож, дуже зручно вдавати деколи, що ти нічого не розумієш 😁
дамаБезСобачки• 12 мая 2024
Вітаємо одна одну на день народження, розмовляємо разів 3-5 на рік. Нас обох все влаштовує
Ошеламиссимо• 12 мая 2024
Норм, созваниваемся раз в месяц, когда надо показания счётчиков передавать и по праздникам
Свідок Перемоги• 12 мая 2024
Никаких отношений, ненавидит меня и всех украинцев, слава Богу живёт далеко
Ластоноша• 12 мая 2024
Вітали один одного раз в рік на д.н,раз в 5 років бачилися.Давно покійна вже.
Перловая Кашка• 12 мая 2024
Я свою дуже люблю і поважаю. Вона класна, дуже активна, на шпагат сідає, прикиньте?
Любить моїх дітей, вони її також, поки були маленьки допомагала, але не лізла, от рівно настільки, яж це повинно бути в ідеалі.
Мені здається, що я не така як вона би хотіла, не пеку, не консервую і тд, але вона ніколи не словом не ділом це не коментувала і не показувала. Корочше, в мене джек пот
В курсі діла• 12 мая 2024
Нормальні відносини. 7 років прожили разом, зараз в різних половинах дому, але двір спільний.
Були різні нюанси, сказане щось з перчиком. Помогла мені з дітьми погодками, тому я вірю, що їй було з нами усіма важко.
Коли вже стало важко всім, я спокійно сказала, що ми уходим, бо далі так жити не можна. Були сьози і шок, кому ж це все будувалось такий здоровенний будинок і дворище. Вони ні фінансово не потягнуть, ні фізично доглядати за всім.
Зійшлись на тому, щоб розділити будинок. Це було найкращим рішенням, яке треба було прийняти раніше. Всім було б легше. Тепер ми добрі друзі і сусіди. Помагаєм з усім і фінансово, і фізично.
Ніколи не забуду її допомогу з дітьми, тому буду помагать з доглядом, коли знадобиться
Я тут Живу• 12 мая 2024
Сімейні. Часто спілкуємося, є спільний чат з сім´єю чоловіка в телеграмі. Скидаємо жарти, вітаємо зі святами і все таке. Завжди мали хороші стосунки.
Пез Году Неделя• 12 мая 2024
Ответ дляНалитое яблочко
У мене іноземна і ми чудово одне одного розуміємо, навіть коли не зовсім розуміємо. Бо вона не судить і не лізе. Сподіваюсь, що зможу стати такою ж
Говорю відверто• 12 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Дуже мудра свекруха)
Бутербродница• 12 мая 2024
З колишньою не спілкуюся,дурна бабка . Питала мене чи мій чоловік не загинув,бо її синочок сам
З теперішньою тільки вітаюся