размахер• Изменено 12 мая 2024
(Само)масаж обличчя чи фейсфітнес?
Мені 40 і вже є досить помітні вікові зміни - намічаються брилі, є набряки, опускаються верхні повіки і взагалі маю вже трохи пошарпаний вигляд)) Зараз записалася на курс масажів до косметолога, але думаю після нього якось підтримувати результат.
Як вважаєте, краще займатися самомасажем обличчя чи фейсфітнесом? Що з вашого досвіду дає непоганий результат і не дуже напряжне, щоб дійсно можна було включити на постійній основі? Бо боюся, що швидко можу це діло закинути
размахер
• 12 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Фитнес это качать мышцы? Зачем? Если они и так у многих в перенапряжении
Я пока не знаю, только начала интересоваться этой темой, потому что все лицо не заколешь, а хочется уже подправить как минимум овал и приподнять брови
OlenaMriya• 12 мая 2024
Ответ дляразмахер
Ну тогда массаж и то.. можете купить домашний ems массажёр для поднятия бровей и тонуса нижней трети
ДолькиКабана• 12 мая 2024
Треба підійти до цого дуже грамотно. Треба щоб спеціаліст навчив вас визначати які м´язи у вас у тонусі то треба росслабляти вправами і массажем, а деякі м´зи треби приводить у тонус
Белочкой зови• 12 мая 2024
Если вам от отеков - то пробуйте все, что вам лучше подойдет, это индивидуально
размахер
• 12 мая 2024
Ответ дляБелочкой зови
Просто пока глаза разбегаются, не знаю, за что хвататься - за Гуаша, массаж, фейсфитнес или еще что-то...
КонхфЭдкаТузик• 12 мая 2024
Ответ дляразмахер
Все в комплексі в залежності від індивідуальних особливостей