Укр_жіночка• 13 мая 2024

Французкий бульдог пердит шо страшне

Последние месяца 3 он газует что прям вообще, вроде ниче нового и не ел,ходили к ветеринару - ниче не нашли.Но раньше он чуть-чуть припукулькивал а щас просто))Газовая атака.Может у кого был , как вы с этим справлялись?
жінка незаміжня• 13 мая 2024
Ви ж заводите собачок, щоб їх няньчити! Маєте роботу!
заварний look• 13 мая 2024
Коли я написала в одній із тем, що французи газують не по дитячому, ще й постійне хропіння видають, якась припаряна мене заблокувала за образу собачок
КондуктЕр тролейбуса• 13 мая 2024
Волосся дибки від коментів. Розберіться з харчуванням собаки. Підвищене газоутворення (метеоризм) від неналагоженого раціона. Зараз більшість профкормів містить бобові, читайте уважно склад. У мене мопс, на натуральному харчуванні (відварна телятина, перепілка, індичка 80%; овочі тушковані на воді гарбуз, морква, кабачок 20%, перепелинне яйце щодна два рази на добу), в обід кисломолочка не жирніше за 2%. Іноді можу додавати сезонні ягоди, фрукти. Все. Ніяких проблем. У собак кислотно-білковий обмін речовин, ніяких вуглеводів. Не знущайтесь над твариною. Для більш змістовної інформації почитайте групу на Фейсбуці ’Натуральное питание собак’ Кори Смірнової. Прикро, що господарі так не відповідально ставляться до тварини за яку несуть відповідальність.
КондуктЕр тролейбуса• 13 мая 2024
Ответ дляXвостокрутелка
В мене мопс. Вже майже 8 років. На натуралці. Купляємо телятину, серце, субпродукти. Не чула, щоб він пердів.
Хропе, так, бо це брахіцефал. А робота ШКТ залежить від їжі, а не від породи.
Підтверджую . Підвищене газоутворення від недолугих господарів, а не від породи. Й до чого тут брахіцефал до проблем з ШКТ взагалі не зрозуміла.
Xвостокрутелка• 13 мая 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Не ми хочу вас розчаровувати, але навіть людям генетично передаються хвороби жкт
Але якщо ті люди на дієті, то все в них добре з ЖКТ)
Баба Йога• 13 мая 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А злаки ви не додаєте зовсім до раціону?
КондуктЕр тролейбуса• 13 мая 2024
Ответ дляБаба Йога
Майже ні. За потреби можу додати сильно розварений рис. Дуже рідко гречку. Вівсяна крупа забиває анальні залози, тому дуже дуже рідко, хоча собаці смакує. Всі злакові впливають на вагу, тому не захоплююсь.
Баба Йога• 13 мая 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Дякую!