Бурундучиха• 13 мая 2024
Смачне печиво)
Швидко готується і смачно
Готувала вперше і поспішала дуже в зал. Можна зробити одного розміру)
П.с. да, це жирно, не корисно і не пп)) і це не реклама масла молокія. А то знаю я вас😆
Хвігура мічти• 15 мая 2024
Ответ дляБурундучиха
Випікати на пергаменті, не на решитці. І воно розтікається, тому місце має бути.
Підкажіть, будь ласка, а з одних пластівців не вийде таке печиво? Тобто без борошна
Бурундучиха
• 15 мая 2024
Ответ дляХвігура мічти
Не знаю