Цибулька зла• Изменено 13 мая 2024
Антицилюлітний масаж
Як вам?
Які зміни після нього?
По годині робили? Скільки сеансів?
Маса тіла теж втрачається?
Які зміни після нього?
По годині робили? Скільки сеансів?
Маса тіла теж втрачається?
Фиктивная• 13 мая 2024
Я роблю 1.5години, 2 з животом, результати є коли не жерти булки і не пити алкоголь
Об´єми тіла втрачаються теж
Цибулька зла
• 13 мая 2024
Ответ дляФиктивная
Об´єми тіла втрачаються теж
У масажиста?
ФруктЕщеТот• 13 мая 2024
Ответ дляФиктивная
Об´єми тіла втрачаються теж
В мене вони і так втрачається, якщо не бухати пиво з чіпсами) Для мене вже массаж - це пора тримати себе в руках та мотивація.
Якщо серйозно, то був гарний результат на ручний лімфодренажний усього тіла. За 5 сеансів: -4см на .опі. При тому, я при 172 важила десь 60кг. Вага зменшилась до 57.