Царевна в уггах• 14 мая 2024

Вагітні, в чому ви спите?))

Дівчата, на 21 тижні всі мої ночнушки і піжамки сталі замалі, хочу обновити, подивилась для вагітних, вони всі якісь бабкуваті. І так себе вже не дуже сексі відчуваєш, а якщо ще й таке вдягти, то зовсім. Поділіться гарним домашнім/спальним одягом.
Гарнюнька• 14 мая 2024
Футболка чоловіка
Ольга520• 14 мая 2024
У тому, що і раніше. 23 тижні, ще влажу у свою одежу
автор Царевна в уггах • 14 мая 2024
Ответ дляОльга520
Клас, а в мене не було живота майже, а тут як виліз, я в шоці 🙈 В першу вагітність до декрету майже ходила, і особливо не видно було
Безпринципова• 14 мая 2024
В мене була нічна сорочка турецька ніколета, з веселим малюнком, вона й для годування ніби. Більший розмір просто, футболочного крою чи на бретельках, тоді облягала)Але для годування якраз була не зручна через гудзики, футболка було комфортніше.