Аноним ФЕЯ• 14 мая 2024
Смарт часы ребенку посоветуйте
Девочки посоветуйте похвалить смарт часы для ребенка 8 лет , использовать будет пару часов в день когда на площадке сам гуляет. Спасибо
ДеньгиНеСдаю• 14 мая 2024
Купили годинник аміго в цитрусі, дуже задоволена. Функція прослуховування, геолокація, дзвінки і можете запросити фото
Аноним ФЕЯ
• 14 мая 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А якы можна фото, бо я шось вже зовсім заплуталась у цих годинниках. Дякую
ДеньгиНеСдаю• 14 мая 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Там є функція зворотнє фото, камера поганенька, але впізнати свій двір наприклад зможете. Через додаток на вашому телефоні всі функції доступні