ЯНаПэПэ• 14 мая 2024

Дуже сильне вигорання від роботи, відпустка не допомогла

Тошнить від усього просто
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 мая 2024
Тільки зміна роботи.

Админко• 14 мая 2024
Я так досиділась до нервового зриву. Ледь витягнула себе зв допомогою.ліків,відпочинку. Зараз не працюю,з´явитися страх повтору того стану
Люблю порядок• 14 мая 2024
Яка професія
РокерША• 14 мая 2024
Шукайте іншу. Прямо завтра в нікуди уходити, може, і не треба, але я би почала озиратися та шукати вакансії. Мені в свій час допомогло змінити проєкт на принципово інший. Бо теж нічого вже не тішило і не хотілося
Аноним_• 14 мая 2024
Ким працюєте? Сама така, пішла у відпустку 5 днів. Другій день лежу на дивані, нічого не хочу. Тільки вівторок, а я вже боюсь понеділка , що все по новому........
автор ЯНаПэПэ • 14 мая 2024
Ответ дляАноним_
менеджер
КаРаКаТиЦа• 14 мая 2024
Було таке, тіпалося постійно око, нила шия і спина. Відпустка не більше 10 днів, і також не допомагала. За 3 місяці контора була попереджена про моє звільнення. Зараз фріланс.

автор ЯНаПэПэ • 14 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
ого аж три місяці 14 днів і допобачення
забиякина• 14 мая 2024
Продажи?
забиякина• 14 мая 2024
Найдите новое место и уходите. Раньше помогал отпуск на море длительный, природа. Сейчас даже не знаю
Джонсонюк• 14 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
нафига вы терпели 3 мес ?
Спасу мир• 14 мая 2024
Чтобы не было выгорания нужно, а точнее необходимо:
1 чтобы работа была НЕ самое главное в жизни ( а жизнь была МНОГОгранной, интересной и активной)
2 высокий уровень мотивации (например зарплата, начальство.. пр пр)
3 здоровая атмосфера на работе = этика рабочая была...
ВЫгорание - это гда есть работа и ты думаешь о ней, все силы на нее и голова занята одним - РАБОТОЙ...
наступает усталость моральная, физическая.. скука интеллектуальная
автор ЯНаПэПэ • 14 мая 2024
Ответ длязабиякина
Продажи?
ні слава Богу
Аноним_• 14 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
В мене саме так і є. Тільки і думаю про роботу.
автор ЯНаПэПэ • 14 мая 2024
Ответ длязабиякина
не має можливості шукати, працюючи тут
забиякина• 14 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
не має можливості шукати, працюючи тут
Если есть финвозможность, то уходите и ищите. Удачи вам
автор ЯНаПэПэ • 14 мая 2024
Ответ длязабиякина
дякую за підтримку
та якби хоч якась впевненімть була з цією війною
Аноним_• 14 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Як зробити , щоб робота не була головним в житті. Є постійний страх, що не знайду іншу, що нічого незнаю, як спеціаліст ніякий , бо сфера дуже специфічна, вже і вік такий 43 роки, страх за дитину, що не буде коштів. Що почитати, чи подивитись для заспокоєння?
КаРаКаТиЦа• 14 мая 2024
Ответ дляДжонсонюк
нафига вы терпели 3 мес ?
Це був мій вибір, потрібно було все максимально систематично передати без наслідків, щоб в майбутньому мене не смикали - новий працівник і 8 його підлеглих.

Джонсонюк• 14 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Удалено администрацией...
Фима Собак• 14 мая 2024
Сама такая, взяла на завтра отгул
КликОЛЬКА• 14 мая 2024
І я така. Останні років 10. Терплю, оплата дуже гідна, робота дистанцій мені зараз дуже підходить. Колектив не поганий, з багатьма дуже довго разом працюємо, дружимо.
У мене ще проблема, що я після робочого часу всерівно думаю про роботу:(