месяцкие• 14 мая 2024

Брокард, поведінка консультанта

Раніше тут читала, що дівчата скаржаться на зарозумілу поведінку консультантів. Сама до сьогодні з цим не стикалась. Дивно якось 🤷‍♀️ на жебрачку я наче не схожа, зала напівпорожня, потенційних клієнтів немає та й полиці майже порожні і при цьому вона всим виглядом та тоном показує, що спілкуватись та допомагати мені не хоче. Звідки це? У вас таке було?
західний_діалект• 14 мая 2024
Ответ длямесяцкие
Ви підняли мені настрій 😂 уявила як я все підряд мажу собі на руки і бігаю на вулицю роздивлятись тон
Кстати да, с тональными именно в этом и засада. И в окислении. Всегда так проверяю по возможности и когда впервые на лицо тоже выхожу с увеличивающим зеркалом на балкон))

Жаль что нет на пробу или продажу маленьких тестеров, пробников. Бывают, но редко, увы..

Кудлата хмаринка• 14 мая 2024
Ну представьте что там приходят покупать какой-то крем за 4тыс спокойно а это неделя их работы. Конечно хочется хоть как-то показать что они тоже не пальцем деланные
автор месяцкие • 14 мая 2024
Ответ дляЧарочка діда
Рекомендую прочитать отзывы в гугле
И свой туда написать
Та ну її. Нехай і далі стоїть невдоволена біля каси і без продажів. До речі Ланком нічого так, можливо я його і купила б, якщо порівняла з чимось іншим. Я не дуже розумію як то середнє покриття чи легке. Наскільки воно на шкірі відчувається.
Я до неї потім вдруге підійшла та запитала, що читала про Шисейдо, вона фиркнула що він занадто щільний, що мені такий не треба і взагалі їх зараз немає. Я після цього розвернулась та пішла
я Кукарача• 14 мая 2024
Да, было один раз в дрим тауне
Обычно покупаю в арена сити, там шикарные консультанты
А тут задала вопросы по конкрентному средству, она тупо отмахнулась и ушла)
автор месяцкие • 14 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
В них маленькі зарплати?
Пацаааааааан• 14 мая 2024
Я вообще не люблю,когда за спиной они лазят,типа они знают,что мне надо))у меня с ними когда то ржач был,пришла зимой зачуханная,парфюм себе и наборы на подарки купить,то они чет ходили бзихали за мной,послала нах,да и все
Швабристка• 14 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
В Броке консультанты хорошо зарабатывают. Далеко не 4тыс в неделю.

я Кукарача• 14 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Да там кремы и по 40 тыс грн есть, и что?
Это их план продаж

Консультант в салоне бентли тоже никогда ее себе не купит, но не отмахнется от клиента)
автор месяцкие • 14 мая 2024
Ответ дляПацаааааааан
Мені як раз потрібна була поміч і виглядала я нормально. Не в Гуччі вдягнена, але й не зі смітника. Та й взагалі як можна орієнтуватись на одяг. В мене свекр виглядає капець як, а як з роботи йде, то ще й мастилами пахне і руки в мазуті, він автослюсар. При цьому легко може просто так по дорозі додому купити свекрусі золоті кульчики.
автор месяцкие • 14 мая 2024
Ответ дляШвабристка
Яка в них зарплата? Ставка чи відсоток від продажів? Бачила, що вони завжди свій штрих-код додатково приклеюють, як відносять обране на касу
Скляна миша• 14 мая 2024
Ответ длязахідний_діалект

Ша шафе полно, те-же консультанты из под полы продают. Можно себе целый кг пробников купить и сидеть пробовать
західний_діалект• 14 мая 2024
Ответ дляСкляна миша
Не все цвета и не все марки.
Кастрюлька• 14 мая 2024
Як ви по погляду зроміли? Може людина про своє думала? У вас є рот,голос і мова. Користуйтесь цим
я Кукарача• 14 мая 2024
Ответ длямесяцкие
Есть у них % с продаж той марки, по которой они ведущие консультанты (он выше) и именно поэтому они стараются продать ’свою’ марку и % с продажи других марок (ниже)
Они всегда на кассе отмечают своего покупателя
Кудлата хмаринка• 14 мая 2024
Ответ длямесяцкие
В них маленькі зарплати?
Ну а что там гигантские зп продавцом консультантом ? 20тыс думаю потолок
Кудлата хмаринка• 14 мая 2024
Ответ дляШвабристка
До войны писали что было в районе 500 долларов.
Колупалочка• 14 мая 2024
Ответ дляМозговая пилочка
А вы своим видом показали, а может языком сказали, который вам дала природа, что вы нуждаетесь в помощи?
А вот и консультант брокард
Кудлата хмаринка• 14 мая 2024
Ответ дляя Кукарача
Это их план продаж

Они сразу сканируют и решают что вот эта не похожа на покупательницу и все.
Контрольница• 14 мая 2024
Не хожу в брокард.
Раньше думала, такие консультанты остались в далёком прошлом.

автор месяцкие • 14 мая 2024
Ответ дляКастрюлька
А ви читати вмієте? Користуйтесь цим
автор месяцкие • 14 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Сьогодні та консультант помилилась. Я була готова придбати щось у межах 2-2,5 тис. При чому я така, що як би мені сподобалось щось наприклад за 1 тис, то могла до купи придбати ще щось, що не дуже потрібно і відкладала на потім, але як вистачає і на це, то чому б і ні.
автор месяцкие • 14 мая 2024
Ответ дляКонтрольница
Не хожу в брокард.
Та й мені за стільки років не траплялись такі консультанти як ця. Не знаю 🤷‍♀️ кажуть, що зараз якісь дуже потужні магнітні поля чи то бурі, може вона метеозалежна