Шлях до зірок• 14 мая 2024
18 мая, что планируют делать ваши мужчины?
После вступления в силу нового закона про мобилизацию, какие планы у ваших мужчин?
(интересуют ответы тех, у кого нет брони/отсрочки и кто не служит).
Будут увольняться с работы?
Перейдут на удаленку?
Будут увольняться с работы?
Перейдут на удаленку?
Результат:
вже голосів:
239 (49.59%)
Продолжат работать офлайн
178 (36.93%)
Будут работать онлайн
65 (13.49%)
Уволится
herba fresca• 15 мая 2024
Ответ дляБасина
Думаєте, не буде фільтрації ніякої? В нас і звичайні мирні донатять ЗСУ і в соцмережах активно проти рф виступають. Ок, звичайні мирні виїхали. Інших хай вбивають, вивозять в концтабори? Як ви собі це уявляєте? Я не можу уявити. От я собі їду, а моїх друзів, родичів військових, волонтерів кого садять, кого вбивають. І я потім сплю спокійно...
Пусть тогда военные и дальше воюют.
Как и донатящие.
Что вы заладили.
Не хотят оккупации,пусть воюют.
А мирных надо выпустить из концлагеря.
Как и донатящие.
Что вы заладили.
Не хотят оккупации,пусть воюют.
А мирных надо выпустить из концлагеря.
Стрекоза любви• 15 мая 2024
Приклад знайомого.
Місяць назад на вулиці зустріли ТЦК, перевірили паспорт, інших документів в нього немає. Виписали повістку на уточнення даних. Далі ВЛК. Це до прийняття закону.
Зараз уявимо. ТЦК зустрічають чоловіка, перевіряють доки. Дані не встиг обновити, є ще час 60 днів. ТЦК виписує тобі повістку на уточнення даних і ти йдеш в ТЦК. Далі ВЛК.
В чому потенційна різниця? Її, поки діють 60 днів - немає.
А от коли пройде 60 днів - це інше питання буде.
Злючкакусючка• 15 мая 2024
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Скрин покажите , где лохами обзывали ?
Не покажете , так не было ни единого оскорбления в сторону тех , кто на фронте . Эти люди герои , жаль , что правительство этого не ценит и элементарно не меняет их с теми 700 тысячами проф военных , что с начала войны сидят в тылу .
А мобилизовать насильно гражданское население не имеет права никто !
Злючкакусючка• 15 мая 2024
Ответ дляБасина
А сейчас когда мужчин похищают на улицах тцк , бьют и убивают , вы спокойно спите ?
herba fresca• 15 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Приклад знайомого.
Сейчас пакуют в бус,везут в тцк,там 5 минут влк и в тот же день на полигон.
Кто не соглашается подписывать документы на влк и что там ещё,бьют и не выпускают из тцк.
herba fresca• 15 мая 2024
Ответ дляmymoly
Мабуть відповідь що самі винні. Свої катують свох же. От де біль
Свои оказались хуже орков.
А как пугали бурятами,как пугали.
Ответ дляЮлия.net
А как по другому, если водителей вытаскиват из машин, а авто с грузом остается стоять на обочине, потом у перевозчиков куча проблем, штрафы, если еще и груз портиться дорогостоящий, то вообще капец... зачем оно им, проще свернуть бизнес. Пока обучат и наберут женщин-дальнобойщиков пройдут месяца...
Половину витягнули, інша половина сама втікала закордон з того переляку. А бронювати, до речі скільки можна? Скоріш за все 10%(можу помилятись) працівників і то щоб це зробити, там такі умови😡
А ще шикарний плюс для бізнесу-бронювання ніяким чином малого бізнесу(Фопів) не стосується, тільки юросіб…якось так…
Киев_Елена• 15 мая 2024
Ответ дляБасина
Так не факт, що будуть. Підуть за рф воювати трохи пізніше
Может пойдут, а может и не пойдут. В любом случае, зачем спешить умереть? Позже лучше чем раньше
herba fresca• 15 мая 2024
Ответ дляБасина
Смешно.
Можно просто уехать подальше.
Ответ дляYuljwa
Так свои же хуже русни, вы ж читаете?
Точно через пару лет многие в десна целоваться будут с братским народом.
Я от в шоке от событий Грузии. 2 войны. За шо. И сейчас проросийская власть. Сколько они бастуют, а закон все равно приняли. Так за что погибли люди в тех войнах.
Ответ дляirach50
Ну там проблема в тому, що в них немає броней зараз, вони по системі Шлях їдуть - це грубо кажучи просто як реєстр з дозволом на виїзд. Тому вони без броні і як їх забирають в ТЦК, то по суті немає приводу їх звідти витягти((( Може в когось і є з перевізників саме броні у працівників.
А стандартно до 50% від кількості військовозобов´язаних можна бронювати. На практиці 50% не дають звичайним підприємтсвам.
Стрекоза любви• 15 мая 2024
Ответ дляherba fresca
Ви переводите тему.
Якщо зараз пакують в бус, то в мене питання, що зміниться після 18 числа?
Не будуть пакувати?
Злючкакусючка• 15 мая 2024
Ответ дляherba fresca
Смешно.
Можно просто уехать подальше.
Тут главные пугалки - заставят воевать , буряты изнасилуют , а на то , что уже сейчас , а не когда - то там , людей похищает , избивает ( иногда до смерти ) тцк , их не волнует , то ж не рашисты , своим можно .
Ответ дляСтрекоза любви
Ви переводите тему.
Не будуть пакувати?
Будуть ще потім штрафувати, і щоб не наклали арешт на майно, все переписують на дружин, рахунки закривають, багато хто вже думає про звільнення. Ось де проблема...
А так як пакували так і будуть, але якщо немає з собою військово-облікового документа (я не за оновлення даних, а за наявність військ.квитка), то - це привід для штрафу від 17 тис. Відчуваєте різницю? Як буде на практиці ніхто не знає.
Стрекоза любви• 15 мая 2024
Ответ дляmymoly
Вони будуть це робити на законній підставі. Мабуть будуть хапати пачками і казати так треба. А ще там зміни до перетину кордону
Тобто для людини фізично нічого не зміниться. Тому, що вас зустріне представник ТЦК 16, що 19 травня - дорога одна «Повістка» «ВЛК».
Тоді в чому паніка?
Ответ дляmymoly
Да, Грузия - крошечная страна, кроме Украины и стран Балтии им никто не помогал, исход был закономерен.
Но с Украиной раха поступает ещё кровожаднее, Абхазию и Осетию никто не аннексировал, не включил в свою конституцию и не называет своим.
То есть остаётся шанс и грузинская мечта утверждает, что они смогут вернуть части своей страны в процессе переговоров.
Для Украины раха приготовила только полное завоевание и национальное поглощение, война абсолютно экзистенциальна, за право своего народа и культуры на существование.
Ответ дляЮлия.net
Це так, але мова вище буда про те що втрачає бізнес, коли водіїв викрадають, а авто з товаром на велику суму, а може бути й таким що швидко псується кидають на обочині. Це раз.
Два це повністю позбавляють можливості бронювання працівників для Фопів.
Тобто знову впаде експорт/імпорт, будь яке виробництво і привіт валюта по 50грн(
Злючкакусючка• 15 мая 2024
Ответ дляmymoly
Да , теперь они еще и геноцидидным законом будут как флагом махать , перед людьми .
Злючкакусючка• 15 мая 2024
Ответ дляirach50
Так им чем хуже народу , тем лучше .
Думаете они переживают за людей , что им некому хлеб будет привезти ?
Нет , они этого и добиваются .