Мальчун-задирун• 14 мая 2024
Хочу розлучитися
Дуже посварилася з чоловіком. Хочу розлучитися, але я в іншому місті ніж батьки, дитина тут ходить в школу. Не знаю з чого почати.
Латексне альтер ЕГО• 14 мая 2024
Як це все пов´язано? Ви можете розлучитись лише в місті проживаня батьків?
Просто Фіфа• 14 мая 2024
Начните с ’успокоится’ и трезво все обдумать и взвесить. Пока ваш поступок кажется импульсивным. Но надо понимать о чем конфликт был и как себя вели обе стороны.
Мальчун-задирун
• 14 мая 2024
Ответ дляФиона Шрековна
с мозгов..ваш бюджет и майно после развода
и консультацией юриста
Та з бюджетом якось справлюся. А майно то напевно роками треба судитися.
Фиона Шрековна• 14 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
тогда пообщайтесь с юристом,чтобы понять и не утратить через тцк
Танго утрьох• 14 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
сміття не виніс, чи шкарпетки розкидав?
Мальчун-задирун
• 14 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут те в якому місті ваші батьки?
Житла тут нема, отак взяти речі і просто сьогодні звалити не вийде.
Love_Love_Love_• 14 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
То заспокойтесь, візьміть всі документи, підіть до юриста нехай вам розповість що вам світить, які перспективи і на що можете претендувати. Намалюйте алгоритм дій і план. Тоді розводьтесь
Мальчун-задирун
• 14 мая 2024
Ответ дляТанго утрьох
сміття не виніс, чи шкарпетки розкидав?
Нє, остаточно поняла що шлюб того не моє.
Пффф 100%• 14 мая 2024
До кінця школи 10 днів, йдіть пишіть заяву в суд і збирайте чемодан до батьків
ЛісАпетная• 14 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Чого посварилися, якщо не секрет?
ФрекенБок• 14 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
В сексі вялий?
Танго утрьох• 14 мая 2024
Ответ дляФрекенБок
В сексі вялий?
на 6 сантиметрів це ніяк не впливає!
ФрекенБок• 14 мая 2024
Ответ дляТанго утрьох
на 6 сантиметрів це ніяк не впливає!
А ти звідки знаєш?
Мальчун-задирун
• 14 мая 2024
Ответ дляЛісАпетная
Чого посварилися, якщо не секрет?
Він домашній абюзер.
Аленький носочек• 14 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
То ж ніхто і не виганяє,зберетеся ,знайдете куди і звалите.