Без QR коду• 15 мая 2024
Тошнить від Коли Зеро…
Ще й неприємний присмак в роті цілий день. В кого ще так? Розумію, що не судьба мені пити цю «дієтичну» колу.
Пусин Кукин• 15 мая 2024
Она мне тоже противная. Сахарозаменителем организм не обманешь, а пользы от этого нет
Кнопкотиць• 15 мая 2024
Не ваш вкус
Я наоборот люблю именно зеро, обычную не пью и пепси вообще мне отвратная на вкус.
Но все равно это химия и надо не злоупотреблять
АнтиТроль• 15 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Я думала это про Колю Тищенко, стало интересно, чего он зеро
И я🤣🤣
И тематика «питание», первая мысль Коля
Без QR коду
• 15 мая 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Трясця, то нащо ви її п´яте?
Ну типу прийшов до чоловіка друг з магаричом, приніс бутилку Капітана Моргана і оцю дієтичну колу. Я алкоголь не п‘ю, а компанію підтримати треба, тому пила тільки колу. Все одно хріново…)
Гидроусилитель руля• 15 мая 2024
Ответ дляБез QR коду
Я під коньяк теж можу випити, але класичну колу.
Без QR коду
• 15 мая 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Я теж прибічниця, якщо вже пити таку хімозу, то з цукром, воно хоч не таке токсичне. А тут досі присмак цього цукрозамінника в роті(((
КартаБезКомиссий• 15 мая 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Трясця, то нащо ви її п´яте?
Может фанат Шейтельмана?