Пешеходик• 15 мая 2024
Коли пью воду болить шлунок
В мене гастрит , багато років не турбував , про дієту вже давно забула , але я харчуюсь більш менш сбалансовано , буває іноді і фаст фуд і салати з майонезом , але рідко.
Наразі відчуваю , що гастрит знов загострився , пам´ятаю ці відчуття , як було раніше. Але помітила , що найбільш хватає шлунок коли пью воду , аж спазмує, якщо вода тепла , підігріта то нормально , якщо кімнатної температури , то не можу пити ((( що це таке , щоб від води шлунок болів... до лікаря не раніше ніж за два тижні зможу попасти
Цвіпканя• 15 мая 2024
У вас знову загострення гастриту.
Доки попадете до лікаря, пийте відвар льону тричі на день за 30 хв до їжі.
Соня-сонятко• 15 мая 2024
Ответ дляЦвіпканя
У вас знову загострення гастриту.
У меня тоже гастрит. От вашего льна у меня тошнота.