Пешеходик• 15 мая 2024

Коли пью воду болить шлунок

В мене гастрит , багато років не турбував , про дієту вже давно забула , але я харчуюсь більш менш сбалансовано , буває іноді і фаст фуд і салати з майонезом , але рідко.
Наразі відчуваю , що гастрит знов загострився , пам´ятаю ці відчуття , як було раніше. Але помітила , що найбільш хватає шлунок коли пью воду , аж спазмує, якщо вода тепла , підігріта то нормально , якщо кімнатної температури , то не можу пити ((( що це таке , щоб від води шлунок болів... до лікаря не раніше ніж за два тижні зможу попасти
Атиква• 15 мая 2024
Холодна вода погано всмоктується кишківником. Саме тому клізьму роблять холодною водою.
В мене просто випадок був. Робила дитині клізьму, я вибачаюсь. Воду підігріла... і потім дзвонила педіатру в шоці, що вода в малій пропала беслідно

Цвіпканя• 15 мая 2024
У вас знову загострення гастриту.
Доки попадете до лікаря, пийте відвар льону тричі на день за 30 хв до їжі.
Мелочунь• 15 мая 2024
У мене теж так, болить від води(((
Соня-сонятко• 15 мая 2024
Ответ дляЦвіпканя
У вас знову загострення гастриту.
У меня тоже гастрит. От вашего льна у меня тошнота.