Кто крайний?• 15 мая 2024
Щоб місячні почались вчасно…
Дуже потрібно, щоб місячні почались вчасно цього місяця.
В мене зазвичай цикл регулярний, і все чітко за календариком)Але останні місяці то раніше на 2-3 дні, то пізніше починаються.Як зробити так, щоб в цьому місяці не було затримки?
Сусідка знизу• 15 мая 2024
Мята. Чай мяты. Мне гинеколог посоветовала, но учитывайте, что это трава для желудка. Голод может быть. Мне помогает, кстати, хоть и будут тут осуждать.
Но при условии, что причина задержки не болезнь какая-то
Ответ дляСусідка знизу
Мяту я часто пью, просто потому что люблю. Но на цикл это никогда не влияло )
Кто крайний?
• 15 мая 2024
Ответ дляСусідка знизу
Дякую)За скільки днів до дня х потрібно починати пити?
Сусідка знизу• 15 мая 2024
Ответ дляКаллипсо
Мне помогает
Сусідка знизу• 15 мая 2024
Ответ дляКто крайний?
Я начинаю пить в момент, когда понимаю, что не пришли. После 3 дней обычно начинаются
Кто крайний?
• 15 мая 2024
Ответ дляСусідка знизу
І чи підійде звичайний м‘ятний чай в пакетиках?
Сусідка знизу• 15 мая 2024
Ответ дляКто крайний?
У меня обычный аптечный чай в пакетиках
Перловая Кашка• 15 мая 2024
Вітамін С у підвищеній дозі викликає менструацію дещо раніше ніж звичайно. Мій гінеколог казала.
Кто крайний?
• 15 мая 2024
Ответ дляСусідка знизу
У меня обычный аптечный чай в пакетиках
Дякую, спробую)
Кто крайний?
• 15 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Дякую)
Ластовиння• 15 мая 2024
Меня как-то крестной прозвали быть и тоже нужно было вызвать в срок, а то и на 1 день раньше.
Перепробовала все, что гугл знал. Помог только метод календаря, пришли как и ожидалось
Ms. Скромность• 15 мая 2024
Ответ дляВикасикрет
Спортом активно, мощно занимайтесь
У мене це спрацьовує з точністю навпаки.
Кто крайний?
• 15 мая 2024
Ответ дляMs. Скромность
В мене також(Особливо якщо в день овуляції займаюсь - то точно знаю, що потім буде затримка
Ms. Скромность• 15 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Ви у курсі, що з місячними можна хрестити? Звісно якщо з прокладками чи тампонами. Так жінка не забруднить підлогу. Вже 2024 рік.
Цветов Мне срочно• 15 мая 2024
Противозачаточные таблетки помогут контролировать цикл прям день в день
Ластовиння• 15 мая 2024
Ответ дляMs. Скромность
В курсі, але у всіх різні погляди на це.
І мої погляди можуть не співпадвти з сім´єю, яка позвала бути хрещеною.
Я маю поважати їх погляди в цьому питанні
Ластовиння• 15 мая 2024
Ответ дляMs. Скромность
Дякую, що просвітили стосовно поточного року на сьогоднішній день 😘
Василина Семеніч• 15 мая 2024
Ответ дляСусідка знизу
Так они и так бы начались
Ластовиння• 15 мая 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Бурный секс попробуйте
Это реально работает)))
Проверено