годовасик• 15 мая 2024

Кто-то из мужчин получал паспорта, заказанные до 23.04, в Европе?

подавали в самом начале апреля, все еще висит фраза "еще не готов", я помню что писали что все взятые в работу и оплаченные будут изготовлены.
Но знаю многие сомневаются
Гравіцапа• 15 мая 2024
Ответ длягодовасик
Удалено администрацией...

Та_все_ок_будет• 15 мая 2024
Паспорт сыну заказывали в середине февраля. Ему 18. Тоже статус откатился. Ещё и за срочность платили. В Кёльне пишут, что выдают военнообязанным мужчинам только до 25 лет. И только по смс, которая пришла после 25 апреля. Но почти никому эти смс не приходят.
автор годовасик • 15 мая 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
понятно.
То есть фактически - наврали((((
Та_все_ок_будет• 15 мая 2024
Ответ длягодовасик
понятно.
То есть фактически - наврали((((
Да. Без зазрения совести.
Забрызжу ядом• 16 мая 2024
Я не думаю, що вони можуть їх не видати. Якщо судитися, то виграє позивач 100%. Ще і скандал міжнародного формату. Читати договір детально треба. Але на момент замовлення послуга полягала в тому, що паспорт привезуть в ДП Документ закордоном. Чоловік замовив 20 березня. Паспорт виготовили швидко. От уже місяць його ’ персоналізовано’ і все. Але не видавали ще навіть тим, хто на початку лютого замовляв. Нас одразу Документ повідомляв, що треба чекати паспорт 3-4 місяці. Вам ще дуже рано хвилюватися. Якщо офіційно написали на сайті, то мають видати. Консульство чоловікам видає паспорти зараз без будь- яких умов. Бо це ті, що замовили до 25 квітня. Така офіційна заява нашого Консульства. Тут ’ Документ’ має бути, як на мене, в тих самих умовах. Але подивимося, звичайно.
автор годовасик • 16 мая 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
дякую, обнадіяли. Але бентежить така затягнута пауза. У багатьох статус відкотився над. Чомусь. У нас просто зупинився у першому статусі, хоча пройшов вже місяць
Забрызжу ядом• 16 мая 2024
Ответ длягодовасик
Бо ’ Документ’ сказав, що до вступу в силу закону не буде видавати паспорти чоловікам. А виступить з детальною заявою в той день і все пояснить. Але офіційно писали на сайті, що паспорти, що замовлені до 23 квітня, мають віддати. Я не сильно уявляю, нащо Документу такі репутаційні ризики. Думаю, вони мають віддати ті паспорти, інакше їх бізнес в ЄС накриється тазом. Такої херні їм не пробачать. Консульство всім все давно видає. Люди в той Документ взагалі тобі не підуть. Ну чекаємо...

Пушка заряджена• 16 мая 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
«Репуиаційні ризики» - не смішіть. Перед ким? Вони українців мають за рабів. А європейцям на даний момент абсолютно все одно, що робиться в Україні і вони не втручаються.
spain2406• 16 мая 2024
Ответ дляПушка заряджена
Да, смешно это читать. Это все один сплошной репутационный риск, начиная с закрытых границ и заканчивая выдачей или невыдачей этих паспортов. Подумаешь...