Я не Тролль• 16 мая 2024
Сьогодні в Україні День вишиванки!
Сьогодні, в такий гарний і сонячний день свято Дня вишиванки.
Показуйте свої національні вбрання, українки, це наш генетичний код.
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляСмажена полуничка
кстати ни разу не встречала в рашке день кокошника или первого сентября детей заставляют его одевать,только у нас навязывают кругом эти вышиванки,терпеть не могу навязанного и всегда делаю назло,хотя по поводу кокошников нужно маньку спросить пусть проведет лекцию есть там день кокошника или нет
Фуу
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляШалена невинність
Дорчі в школах примушують
До речі нікого не примушують .
Замороженная селедка• 16 мая 2024
Ответ дляТеща дочки
Дівчата, а порадьте де купити чи замовити вишиванку? Хочу якісну, щоб і тканина була приємна до тіла, бо я алергік, і вишивка вишукана. І яку суму потрібно закласти на таку покупку?
Я брала за 7500 таку в інстаграм, якістю задоволена .
Шалена невинність• 16 мая 2024
Ответ дляСоветчица Года
Я змогла купити -вишиванку- виробника Туречіна , бо ту що я хотіла по грошам не тягнула …
Класс. Де брали?
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляШалена невинність
Дорчі в школах примушують
Пальці між двері?
Шалена невинність• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Пальці між двері?
Форма одягу - вишиванка обов´язково. Дитину без вишиванку запизають на фото кудись назад щоб і не видно були
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляШалена невинність
Якщо не прописано в статуті ( а це не прописано) тільки за бажанням і можливістю. Мої по різному ходили і ніколи не примушували
Рожайтретьего• 16 мая 2024
Що це за … які невдоволені фейси поліпили для теми?Кокошніки тиснуть?
Мяо мой мяо• 16 мая 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Они носят пилотки
Анонимба• 16 мая 2024
Ответ дляШалена невинність
Та шо ви триндите, мій сьогодні ходив не у вишиванці, і на 1 вересня, останній дзвоник теж не ходить у вишиванці
Анонимба• 16 мая 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Та налийте вже собі 100 грамм та буде вам день кокошніка, а то ж видно, що хочеться
Оченьценная• 16 мая 2024
Ничто так не понижает уровень патриотизма, как мобилизация)
Работа в крупной организации, все прошлые годы много кто приходил в вышиванке в этот день. Сегодня - только одна девушка пришла.
Файна цьоця• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Що не правда? Я купила таку, яка мені сподобалася її вартість 9000 грн.
Ви можете купити і за 100 тис.для цього розуму багато не треба. Але є і дешеше в 3 рази
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
Для цього треба багато розуму, щоб заробити багато грошей і купити те, що подобається. А не те на що вистачить грошей.
За 100 тис. Я хочу таку, якраз маю подію для неї.
Сірничок• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
А мои дедушки и бабушки не носили
Були й такі, і багато, певно комуністи.
Сірничок• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Вишиванки нема, і оце примусово показове вдягання напрягає. Патріоти на фронті в окопах,а не в вишиванках.
А знаєте чому вас напрягає? Тому що не маєте. Якщо б мали, то це саме один з тих днів, коли її доречно вдягнути.
Сумчатая кошка• 16 мая 2024
Ответ дляСірничок
Так немає. Гарну дорогу купити не можу, а дешевий ширпотреб не хочу
люблю_тортики• 16 мая 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я собі не купила вишиванку .
Ось дочка таку обрала , дуже гарну як для мене .
Вона не любить рожеве , червоні квіточки , тому цей варіант супер
Она прелесть,как солнышко и ей очень красиво в ней🥰🥰🥰
Меряю линейкой• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
А ширпотреб це за скільки?
КоКоКоКоКоКо...• 16 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Ще один пункт в сумніви що до освіти )))
Щодо пишется слитно
Крижана бурулька• 16 мая 2024
Ответ дляScarlet-flower
Вишила собі сорочку на конопляному полотні. Вчора забрала у майстрині з пошиву. Сьогодні у класі донечки вестиму урок на тему вишивки та вишитих сорочок.
Так это не вы вышили себе, а мастер. Пишите как есть, вы только заказали
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Чому? Кавчиня тільки зшила все в сорочоку. А вишивала, автор посту яка на фото
Кастрюлька• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
А мои дедушки и бабушки не носили
мои тоже.
Бабушка не надевала одежду из простых тканей.
Я приехала к ней и надела юбку из льна, красивую и модную, она сказала : не позорь меня перед соседями, надень шелковое платье.)
Я спокойно отношусь к вышиванкам, не связываю это с патриотизмом.
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляКастрюлька
мои тоже.
І це не врятувало вас від гаяння вечорів на сайті з простолюдинами
Ех, вся бабкіна наука коту під хвіст))
Кастрюлька• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Ех, вся бабкіна наука коту під хвіст))
Смех без причины......
Вы не знали, что не все были крестьянами? и не все ходили в простых тканях? это народная одежда, ее носили не все слои населения.
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляКастрюлька
Смех без причины......
І шо, Пронька, розкуркулили бабулю?
Тепер ви який ’ слой насєлєнія’ ?
Кастрюлька• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
І шо, Пронька, розкуркулили бабулю?
Тепер ви який ’ слой насєлєнія’ ?
нет желания отвечить на хамские выпады.
Вы свой слоя населения четко обозначили.