Я не Тролль• 16 мая 2024

Сьогодні в Україні День вишиванки!

Сьогодні, в такий гарний і сонячний день свято Дня вишиванки.
Показуйте свої національні вбрання, українки, це наш генетичний код.
Чаюри• 16 мая 2024
Дуже гарні вишиванки в темі є, а я так і не дошила, купила заготовку і потроху колупаю, років через 5, мабуть, буде готово)
Жена миллионера• 16 мая 2024
Сьогодні як ніколи- одні патріоти у вишиванках
автор Я не Тролль • 16 мая 2024
Ответ дляТеща дочки
Дівчата, а порадьте де купити чи замовити вишиванку? Хочу якісну, щоб і тканина була приємна до тіла, бо я алергік, і вишивка вишукана. І яку суму потрібно закласти на таку покупку?
Машина від 8000-9000 , ручна вишивка 20000-25 000 грн.
Nastia Platonova• 16 мая 2024
Так подобається мені сьогоднішній день. Любо дивитись на різноманіття вишиванок 🥰. Ось моя.
Смажена полуничка• 16 мая 2024
Ответ дляLizavel
Ну что я могу сказать, я ж не буду обсуждать, что носили ваши предки. Мои носили и я ношу и мои дети носят и надеемся, что так будет дальше.
А не валенки и кокошник...
кстати ни разу не встречала в рашке день кокошника или первого сентября детей заставляют его одевать,только у нас навязывают кругом эти вышиванки,терпеть не могу навязанного и всегда делаю назло,хотя по поводу кокошников нужно маньку спросить пусть проведет лекцию есть там день кокошника или нет
Цирк на дроті• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
зайдіть на сайти Коломийщини, Косівщини, Верховинщини.... які 20-25 тис?
Теща дочки• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Дякую! А де дивитись?
автор Я не Тролль • 16 мая 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Ясно що є набагато дорожчі, в Петричука наприклад. Він якраз звідти
Цирк на дроті• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
я якраз таки про звичайних майстринь, і там ціни на порядок нижчі. А ще можна купити за кілька сотень заготовки-вишивки ручної роботи
автор Я не Тролль • 16 мая 2024
Ответ дляТеща дочки
Дякую! А де дивитись?
Тут на перших сторінках є посилання на майстриню з Дніпра, в неї дуже гарні сорочки, ручна робота вартість 23-25 тисяч.
Ми з дітьми маємо машинну від Ярини Чорної дитячі по 5-6 тис, дорослі 9-13 тисяч
Чаюри• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
А Ви розумієтеся на вишиванках, так? Не підкажете, як правильно така називається? Колись тут дівчина хвалилася такою, вилетіла з голови назва.
автор Я не Тролль • 16 мая 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Можливо і є але мені такі не подобаються. Маю від Петричука то там ціна ще вища.
автор Я не Тролль • 16 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Тут можете дізнатися всю інформацію.
Вони в ФБ теж є.
Чаюри• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Тут можете дізнатися всю інформацію.
Вони в ФБ теж є.
Дякую дуже, бо мені цей різновид дуже подобається, але вони дорогі, і назву я як та школярка ’знала, але забула’.
Цирк на дроті• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
а мені подобаються живі, правдиві, а не шароварщина під понти
автор Я не Тролль • 16 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Їх називають ’ рукавівка’. Але на цих сторінках є більше інформації. Так вони не дешеві
Чаюри• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Знайшла, вербовецька рукавівка, тепер залипну у Петричука на сторінці, неймовірна краса.
a.ostroverh• 16 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Рукавівка
a.ostroverh• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
А покажите пожалуйста!
a.ostroverh• 16 мая 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Сходите сначала посмотрите, там и близко шароварщины нет
Анонимушка• 16 мая 2024
Удалено администрацией...
ТаПрямТам• 16 мая 2024
Ответ дляЖена миллионера
Одни коррупционеры. Вывод не мой, прочла у одного известного журналиста. Так и написал - сегодня кто ворует из казны напялят вышиванки- ждите.
Хочу наколоти губи• 16 мая 2024
Орнаменти змінюються, а традиція залишається. Адже у вишиванці відбивається душа народу, його ідентичність💙💛

Цінуйте, носіть, пропагуйте — це красиво та важливо.
З Днем вишиванки!
Файна цьоця• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
неправда))я знаю де купити красиву за 3 тис.за 2500.машинна.але мені і 2500 шкода
Злюка-закусюка• 16 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Як матрьошок плющить .
автор Я не Тролль • 16 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
Що не правда? Я купила таку, яка мені сподобалася її вартість 9000 грн.
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
фото
Не потрібно мені показувати фото отих дегенератів.
Ви дивилися фільм «Страчені світанки»?
Весёлая морковка• 16 мая 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Я работаю с иностранцами, десятки стран, и фото в национальной одежде показывают только курды.
Шалена невинність• 16 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
Вас примушують?
Дорчі в школах примушують
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляЖена миллионера
А мали б бути в лаптях ,косоворотці і кокошнику?