Я не Тролль• 16 мая 2024
Сьогодні в Україні День вишиванки!
Сьогодні, в такий гарний і сонячний день свято Дня вишиванки.
Показуйте свої національні вбрання, українки, це наш генетичний код.
a.ostroverh• 16 мая 2024
Ответ дляХвігура мічти
Дякую на доброму слові! Я дуже люблю коралі, збираю, ношу)
Коллекция впечатляет!
Мне нравятся работы Ирины Ляночко
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляЖена сантехника
Ага, ее назначили директором лицея Престиж в Киеве
Такі люди ганьба України. Наволочі проросійською ще є багато, самі ж бачите. Але це убогі розумом люди.
Весёлая морковка• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Вишиванки нема, і оце примусово показове вдягання напрягає. Патріоти на фронті в окопах,а не в вишиванках.
Нельзя всех патриотов на фронт - мы в тылу совсем распустимся
Весёлая морковка• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Чого це? Їду на роботу на Теслі і спілкуюсь.
Че не на Запорожце?
Весёлая морковка• 16 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дві крайнощі?
Якщо не носять вишиванку, то обов´язково носять валєнкі і кокошнік?
Может, сомбреро?
Весёлая морковка• 16 мая 2024
Ответ дляLizavel
Это вам кто такое сказал?) я ещё такого не слышала. У меня прадед богатейшим человеком был и носил вышиванку
Это при советах уже, я так понимаю? И богатейший, и в вышиванке.... В Канаде, что ли?
Хвігура мічти• 16 мая 2024
Ответ дляa.ostroverh
Коллекция впечатляет!
Мне нравятся работы Ирины Ляночко
Дуже гарні! Зараз роблять все кращі і кращі!
Років 15 тому я у Трускавці купила справжнє диво, зі скляних пацьорок. Нікому то не треба було, майстриня буквально за безцінь продавала. А тепер всі ці намиста скажені гроші коштують!
Сусідка зверху• 16 мая 2024
Мені так дивно, що люди соромляться ходити в вишиванці... Я маю 4, одну вишила баба, одну мама, і дві я сама собі вишила і зшила. Тепер вишиваю ще одну, білим по білому. Коли я в вишиванці, якесь зовсім інше відчуття, яке важко переказати. Ну і для мене теж головне, що це не просто сорочка, куплена на базарі, а річ, в яку вклали частину душі рідні люди чи я сама. Ношу їх не раз в рік, а коли заманеться, під настрій
Весёлая морковка• 16 мая 2024
Ответ дляДуняша
почему, если играют в реконструкции, то выбрали кодом именно вышиванку?? хочу корсет, шелка, мушки, атласы и фижмы!
И валенки
Ручки-Крючки• 16 мая 2024
У меня такое ощущение, что тех, кого плющит от вышиванки, это те, кому ’какая разница’, те кто бегают сутками в темах и хейтят украинское. Или хотят, чтоб взяли Сумы, иди Одессу, что там путин обещал. Из прямо, как на чеснок вурдалаков, выворачивает украинский этнос.
Такие бегают тут и пишут ’ патриот’, и это у них ругательство. Вот, в Германии или Сша, любить свою родину, страну, носить флаги, это им норма, часть же в Германии.
А вот украинцы и флаг, и вышиванка- то прямо что- то такое негативное, раздерут за любовь к своей земле. И сразу в окоп посылают или переводя на другое тему, чтоб больше было ссор.
И сразу перевод на власть. люди, власти разные, и часто не патриоты, и любить свое это нормально.
Бодіпозітівна• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
В школу, на роботу
Харків, школа онлайн. Діти вже два роки в піжамах до школи ходять. Нема куди носити не те що вишиванку, а взагалі одяг.
Бодіпозітівна• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
В нашому місті всі одягають вишиванку в цей день, ще й начальство наголошує, щоб на роботу приходили у вишиванках.
Східним кордонам би ваші проблеми зараз
Ручки-Крючки• 16 мая 2024
Ответ дляScarlet-flower
Вишила собі сорочку на конопляному полотні. Вчора забрала у майстрині з пошиву. Сьогодні у класі донечки вестиму урок на тему вишивки та вишитих сорочок.
Очень красиво и с душой
Ручки-Крючки• 16 мая 2024
Ответ дляa.ostroverh
Абсолютно все на мне made in Ukraine 🇺🇦
Круто, модно)
Ручки-Крючки• 16 мая 2024
Ответ дляХвігура мічти
Мені мама вишила)
Білу по білому, шовком:
Просто нереальная красота!
Сумчатая кошка• 16 мая 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Східним кордонам би ваші проблеми зараз
Ми північний кордон
ЗабежАЛОЧКА• 16 мая 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Миколаїв. Онлайн. Діти жодного разу не приєднали на уроки в піжамі. Сьогодні сиділи у вишиванках.
Весёлая морковка• 16 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Где в США коренное население в пончо, не напомните?
Жена сантехника• 16 мая 2024
Ответ дляВесёлая морковка
А в Киеве все злыдни были только? )
Дрібка щастя• 16 мая 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Может в резервациях?
Файна цьоця• 16 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
я люблю подивитися,але носити - ні. для мене це сценічний одяг. ну і це недешеве задоволення. багато не мають грошей. і якщо я маю 2-3 тис,то я куплю сукню битистову,в якій я щодня буду ходити,ніж вишиванку.якщо грошей багато- можна купувати.
Встидаюся запитать• 16 мая 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Під ракетами, зате в вишиванках.
Нагайна• 16 мая 2024
Ответ дляLizavel
Я киевлянка в 4 поколении и мой дедушка с ул Владимирской на все праздники носил вышиванку. При чем здесь то, что вы не из села ?
И мои носили всегда. Донецкая область.
Наверно уже не побываю у них на кладбище((.
Весёлая морковка• 16 мая 2024
Ответ дляЖена сантехника
А в Киеве все злыдни были только? )
Так расскажите про богатейшего советского украинца, плиз!
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Та ви що 😡. З окопів пишете ,мабуть?
Вишиванка -це генетичний код нації .
Косоворотку з лаптями одягайте .І кокошник не забудьте.
Вишиванка -це генетичний код нації .
Жена сантехника• 16 мая 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Почему советского?