Мальдивирую• 16 мая 2024

Какую работу выбрать, срочно надо

Результат:
вже голосів: 91
56 (61.54%) Продавец в магазин оптики
31 (34.07%) Продавец в мебельный магазин
4 (4.4%) Няня в детский сад
Мексиканочка• 16 мая 2024
Ответ дляОле Лукойе
Найсуттєвіший мінус в професії няні з її обовʼязками - зарплата
Ну кожному своє, я роботу няні взагалі б не розглядала для себе,бо діток потрібно любити для цього, а не вибірково, як умене( своїх люблю, а чужих, то не всі подобаються) Але я зустрічала таких людей, що люблять дітей апріорі

Лукава_Кiшка• 16 мая 2024
Ответ дляОле Лукойе
І що, Ви думаєте вона не вислуховує претензій від батьків? Не так одягла/роздягла, не те дала, труси не попрала, коли дитина вкакалась, заставляє дитятко спати замість стрибків на ліжку в тихий час і т.д.
Няня вислуховує від всіх: зранку від батьків, потім з кухні (що прийшла на 5 хвилин раніше від графіку), потім приходить медсестра (дає втик за будь-що), потім зайобу**ся з миттям посуду після сніданку. Тут вже треба готуватися до занять, звільнити і протерти столи, усім діткам роздати пластилін або краски. Допомагати діткам. Потім віддерти той пластилін звідусіль(!) він тупо скрізь по групі. Вже біжи по обід. Цілий день як білка в колесі, а вихователька наче пава, бо в неї ’вища педагогічна освіта’. Все на няні, тупо все.
Згадую рік в садочку, аж око сіпається!
Харчовий тріль• 16 мая 2024
няня в держ. садочку це не більше 6 тис. :(
Шкала Радощів• 16 мая 2024
Якщо зп +- однакова, то вибирала б з простішою логістикою. А взагалі, якщо ви любите спілкування і маєте від природи легкий характер, то можна і нянею. Якщо вихователька адекватна, може бути цілком норм. Хоча, з такими якостями можна спробувати професію т´ютора для дитини з ооп.
автор Мальдивирую • 16 мая 2024
Вообщем дурдом:
1) Продавец в мебельный не актуально пока, перезвонить через неделю.
2) Продавец оптики- маленькая оптика 8-10 КВ .м ,в ней 3 продавца,проходной двор, плюс пройти стажировку 10 дней ( оплата 3 тыс.),график с 8.30 до 18,т.е 22 рабочих дня в месяц, выходные в можно выбрать в определенные дни,3 месяца испытательного срока, зарплата 13,14,15,.Спросила за официально,минималка , говорит.Вообщем,чего- то совсем не хочется.
3.Няня.Позвонила я- приятная заведующая,говорит зачем вам няней, идите к нам воспитателем,да ,зарплата- минималка.
Вообщем : или воспитателем идти,или продавцом в бутик какой -то - там тоже минималка,а в августе в школу- ассистентом учителя.
Мексиканочка• 16 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Вообщем дурдом:
Идите тогда воспитателем, там хоть не надо попки подтирать, если другие вакансии не актуальны, тем более вам предлагают карьерный рост- ассистент учителя.
Лукава_Кiшка• 16 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Вообщем дурдом:
Ви маєте педагогічну освіту? Тоді йдіть у держ.садочок, вони Вас оформлять, пів року пропрацюєте і можна вже переходити на приватні садочки (досвід буде, записувати оті всі бумаги знатимете як).
В приватних садках з/п цікавіша, але ж і публіка там більш вимоглива. Автор, удачі Вам.

автор Мальдивирую • 16 мая 2024
Ответ дляМексиканочка
Это я сама себе запланировала- ассистентом учителя
Мексиканочка• 16 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Ну так значит у вас есть образование соответствующее, я со своим экономическим не могу запланировать ассистентом учителя пойти работать
Лукава_Кiшка• 17 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Ото ви кльова? А як працювати асистентом вчителя (це типу тьютор) без педагогічної освіти? Чи Ви психолог? Корекційний педагог? Соціальна якась освіта, медична? Як Ви дотичні до роботи з дітьми?