Оце фіфа• 16 мая 2024
Savory гарний корм для кішки?
Добрий день.
Зараз кішка їсть Josera.
В принципі мене все влаштовує, кішка їсть с задоволенням, з туалетом все норм.
Але багато хто каже, що корм не дуже гарний, краще перевести на інший.
Купила на пробу Сейворі, зараз підмішую в йозеру, то теж гарно хрумає.
По вартості підходить, бо більше ніж 350-400 грн за кг не потягну
Кішка безпорідна молода, стерелізована (взяли з вулиці вже дорослою, близько 10-12 міс їй зараз)
Зараз кішка їсть Josera.
Результат:
вже голосів:
10 (52.63%)
Перевести на Сейворі
7 (36.84%)
Продовжувати годувати Йозерою
2 (10.53%)
Свій варіант в коментарях
ДА да да• 16 мая 2024
сейворі кращий ніж йозера, але є кращі корма чим сейворі, завжди є щось краще
Галябалована• 16 мая 2024
Нашій киці 10 років, на Сейворі
Вчора були у ветеренара, то дуже здивували віком. Кажуть що і зуби і шкіра і хутро у дуже гарному стані
Тьху-тьху-тьху
У понеділок здамо ще поточні аналізи, більш дізнаємось
Тьху-тьху-тьху
Шотуткоїться?• 16 мая 2024
Savory хороший корм, наш кіт його нормально їв, але з-за хронічного захворювання купуємо хіллс профілактичний від сечокам´яної.
Обстановщица• 16 мая 2024
Сейворі гарний, але мої в один момент просто відмовилися його їсти, перевела на оптіміл.
Гравіцапа• 16 мая 2024
саворі кращий,його не порівняти з йозерою. Моя їсть тільки його. Для кастрованих.
Галябалована• 16 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Мій кіт від нього вонюче сре
Порадьте, будь-ласка, корм від якого, перепрошую, сре з ароматом фіалки
Гравіцапа• 16 мая 2024
Ответ дляГалябалована
Гравіцапа• 16 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Мій кіт від нього вонюче сре
а ви як срете,то пахне чайною трояндою?))))))більш безглуздішого не чула. дикі люди.переведіть на голу воду.срати не буде зовсім
Цікавий писочок• 16 мая 2024
Я бы не переводила просто так. Если подходит и котик себя хорошо чувствует, просто так корм не меняю.
Чорт і Шо• 16 мая 2024
Каждое животное индивидуально.
Я уже в какой т о теме писала, что у моей кошки из-за Йозеры пошел песок.
Не факт, что у Вашей такая же проблема будет.
Оце фіфа
• 16 мая 2024
Ответ дляЩось не спиться
Перейшли на Сейворі коту подобається, особливо консерви
Моя консерви не їсть. Я спочатку купляла, як підібрали її, вона полизькає і гризе сухий, а консерва постоїть і я її викидала. А от за м’ясом сирим аж труситься.
аромат Жука• 16 мая 2024
нет, сейвори корм владельцев брита, и делается на той же линии.
он продвигают его как премиум, упаковали красивенько, и наиболее впечатлительные покупатели рекомендуют его. но по сути тот же брит.
Оце фіфа
• 16 мая 2024
Ответ дляаромат Жука
Мені казали що бріт кеа теж краще, ніж йозера.
Мені пропонували замість йозери бріт кеа, сейворі та проплан. Я купила на пробу сейворі.
Дорогі корма-холістики типа акани я не рзглядаю.
Метелики на душі• 16 мая 2024
У нас кішка його випрошувала зранку до вечора. Це при тому, що інші корми насипались і вона їла, скільки хотіла, тобто знає міру. Після savory перейшли на wiejska zagroda, все ок, їсть скільки хоче, корм завжди насипаний, ніякого підвищеного апетиту
Тому мабуть все індивідуально
Душка-свекрушка)))• 16 мая 2024
Ответ дляГравіцапа
На іншому кормі вонюче не сре
Бубль Гум)• 16 мая 2024
Ответ дляаромат Жука
Вы перепутали с карнилав. Сейвори делается в другой стране вообще. А зарегистрирован бренд в Украине. И продается он тоже только в Украине.
Оце фіфа
• 16 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
На іншому кормі вонюче не сре
Яким годуєте?
Замріяна• 16 мая 2024
Ответ дляаромат Жука
У брита есть 3 линейки - премиум, супер-премиум и холистик.
Класс сейвори - холистик.
Делают там же - не значит такой же.
Например, Пурина выпускает корма от эконом до супер-премиум класса. Вряд ли кому-то придет в голову сравнивать феликс и про план.
Точно также и кормотех выпускает и премиум корм 4 лапы, и оптимил в 2х линейках - супер-премиум и холистик. С абсолютно разными составами
Класс сейвори - холистик.
Делают там же - не значит такой же.
аромат Жука• 17 мая 2024
Ответ дляЗамріяна
Класс сейвори - холистик.
Делают там же - не значит такой же.
Класс сейвори - холистик.
Делают там же - не значит такой же.
вы сейчас серьезно про оптимил супер-премиум?)
я общалась с незаинтересованными людьми, например хозяевами магазинов, где продают сейвори.
И все в один голос сейвори не рекомендуют. Но продают, потому что много хомячков, начитавшихся рекламы
(по кормам мы вообще не их клиенты, берем корм, которого у них нет)
Замріяна• 17 мая 2024
Ответ дляаромат Жука
Я уже поняла Ваши познания в кормах.
Можете больше не писать
Хозяин зоомагазина - ага, безусловный знаток с авторитетным мнением
Можете больше не писать
аромат Жука• 17 мая 2024
Ответ дляЗамріяна
Я уже поняла Ваши познания в кормах.
Можете больше не писать
Могу не писать, а могу писать.
Если вы готовы кормить своих котиков отбросами и делать вид, что это супер-премиум-холистик - ваше право
ПироженкА• 17 мая 2024
мої два кота на Josera sensicat, 1 рік і 3 роки. У заводчика теж всі коти і кошенята на йозері. Здорові як коні. І вети теж кажуть гарний корм. Не бачу сенсу переводити на інший, якщо у котів все добре.
Ще б зрозуміла, якби з кітікета переводили..
Оце фіфа
• 18 мая 2024
Ответ дляПироженкА
Дякую.
Сенсикет це для котів з чутливим травленням. Ваші хвостики його по показанням їдять чи просто він вам подобається?
Я думаю, може моя кішка не надається йозерою для стерильних і тому переїдає там сильно. То є сенс не міняти фірму, а поміняти вид корму...
ПироженкА• 18 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
Дякую.
Проблем з травленням немає, просто у заводчиків вони їли такий, і на інший в принципі не бачу сенсу переходити. Купляла інші смаки йозери на вагу, типу просто різнообразити - але вони не хочуть їсти. Ну їдять, то хай і їдять далі)))