Скользкая• 16 мая 2024

з’іла цукерки, а там ликер, опʼяніла від них;(( і відразу

і відразу зрозуміла що мені дуже одиноко і нічого в житті не міняється, ще аналізи погані, я хвора, щитовидка погана, сахар, жіночі гормони , я товста, очі запливші, мені 35 і я себе почуваюся обабівшееся і так погано стало;(( спорт, правильне харчування нічого не міняє;((( нашо я їла ци цукерки що тепер похмілля і болить душа від самотності;((
автор Скользкая • 16 мая 2024
Ответ дляПушка заряджена
Вот если б выпила джина или коньяка, ото б и дурные мысли в голову не лезли. А то конфеты с ликёром, и уже хандра
вам везе шо можна випить,

Пушка заряджена• 16 мая 2024
Ответ дляСкользкая
вам везе шо можна випить,
А вам зобороняють чи що? Цукерки ж їли ))
На границе• 16 мая 2024
Ответ дляСкользкая
9 шт тих стрєлок;((( більше не буду їх купувати
Це у вас таке пп при цукрі та зайвій вазі? А потім ці жінки пишуть, що вони мало їдять тільки правильну їжу, а ота інсулінорезистентність їм заважає схуднути...
Лукава_Кiшка• 16 мая 2024
Сколько вы их съели,что так понесло?
Лукава_Кiшка• 16 мая 2024
Ответ дляСкользкая
Слабачка
автор Скользкая • 16 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Сколько вы их съели,что так понесло?
9 шт;((( відразу жестка депресія почалася.
автор Скользкая • 16 мая 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Слабачка
угу;((( мені не можна;((
Пушка заряджена• 16 мая 2024
Ответ дляСкользкая
Це ж треба себе так накрутити
автор Скользкая • 16 мая 2024
Ответ дляПушка заряджена
Це ж треба себе так накрутити
угу;((( в ніхто не утішить мене, крім форуму. не пощастило мені так жити.

автор Скользкая • 16 мая 2024
Ответ дляПушка заряджена
Це ж треба себе так накрутити
просто таке лице роздуте, а так зочеться бути гарною, рано я обабілась
Астановитесь• 16 мая 2024
Хочете похудати але 9 цукерок за раз і нічого не допомагає).
автор Скользкая • 16 мая 2024
Ответ дляПушка заряджена
Це ж треба себе так накрутити
ще члени всі предлагають, ніхто не любив ніколи, ні кохання нічого не зазнала, тільки розчарування і члени свої тичилі всі
автор Скользкая • 16 мая 2024
заспокойте мене хто небудь
Ні за холодну воду• 16 мая 2024
Ответ дляСкользкая
нащо ви мені треба. я не шукаю утешения в непонятній связи, мені член не надо, а людина в першу чергу з якою у. нас могли б буть спільні інтереси і кохання.
Конфет поесть вместе?
автор Скользкая • 16 мая 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Конфет поесть вместе?
краще покласти мене спати, уложить, щоб заспокоїлася, уложити і сказати що вранці все буде добре
Ні за холодну воду• 16 мая 2024
Ответ дляСкользкая
Конечно будет хорошо Проснетесь, подумаете, пересмотрите питание, откажетесь от свинины, хлеба, дрожжевого и песочного теста, в пользу хлебцов из взорваных зерен, бисквита, будете есть больше мяса, овощей и зелени. Здоровье наладится, лицо станет красивее.
автор Скользкая • 16 мая 2024
Ответ дляНі за холодну воду
бисквит можна ?
автор Скользкая • 16 мая 2024
Ответ дляНі за холодну воду
язики свинячі 🐽 смачні відварені
Пушка заряджена• 16 мая 2024
Ответ дляСкользкая
язики свинячі 🐽 смачні відварені
Ви хвора, чи придурюєтесь)

Ні за холодну воду• 16 мая 2024
Ответ дляСкользкая
язики свинячі 🐽 смачні відварені
Телячьи в разы лучше
автор Скользкая • 16 мая 2024
Ответ дляПушка заряджена
Ви хвора, чи придурюєтесь)
а що не так?)) я не бачила телячі , де вони продаються
Ні за холодну воду• 17 мая 2024
Ответ дляСкользкая
бисквит можна ?
В меру, конечно можно. Там капля муки, яйца, сахар, и никакого жира Хороший миксер, и элементарно готовится.
Ні за холодну воду• 17 мая 2024
Ответ дляПодтяжка
Хорошо выглядеть в 35+ это много силы воли и настойчивости. Это выбор, скажем так
Да ну, в 46 вот сложновато, а в 35 даже не задумываешься, все быстро восстанавливается.
Ні за холодну воду• 17 мая 2024
Ответ дляПодтяжка
Ну это смотря у кого какие требования к себе, некоторые да, считают, что они в 35 как в 25
В норме, при правильном питании, и более менее здоровом образе жизни, не должно быть особых проблем, в таком возрасте.
Подтяжка• 17 мая 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Ваше правильное питание никак не повлияет на силу гравитации)
Подтяжка• 17 мая 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Что восстанавливается? Без спорта женщины выглядят как холодец, может без лишнего веса, но холодец
Ні за холодну воду• 17 мая 2024
Ответ дляПодтяжка
Имею ввиду, тот же холодец проще в 35 убрать спортом и питанием, чем после 45ти.
Щепотка_совести• 17 мая 2024
Ответ дляСкользкая
ти скажи, нашо мені член невідомої людини? лі ж би написать хрінь і спортити ще більше настрій.
Ну, якщо ви не знаєте що робити з членом, то це ще більше пригнічує ситуацію ))