Все буде Україна• 17 мая 2024

розкажіть як довго в вас не виходило на пілоні?

Ms. При теле• 17 мая 2024
А звідки і шо має вийти?

Оновлена версія• 17 мая 2024
Всю жизнь))
Не пробовала)
Секретница• 17 мая 2024
Не пробовала, а нашо, я ж не стрептизерка.
Несу пургу• 17 мая 2024
Первые 2 месяца с трудом в рогатку получалось выйти, крутки вообще долго не давались, сейчас тренером работаю
Луноходик_Ик• 17 мая 2024
У моєї подруги він є вдома. Дочка стрибала навколо нього, в неї ніяк не виходило зробити правильний захват. Вправи їй показувала дівчина,яка професійно займається. Мій чоловік на це все дивився, підійшов до пілона,і в нього вийшло з першого разу я сказала,що він не тим заробляє:))
А взагалі,наскільки я розумію, важливо бути фізично підготовленим- прес, руки, тому що треба тримати вагу тіла на руках.
Не вмію заміряти• 17 мая 2024
Займаюсь 5 років. Залежить від конкретного елементу. Силова рогатка досі не виходить. В шолдер тільки в минулому році нормально вийшла. Зато прапорець робила вже на другий місяць.
Белая котичка• 17 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Особливо руки... в мене слабкі, тому на верхньому пілоні зовсім не виходила. Тому крутилачь у середині. Я правда, займалась всього 4 місяці, не встигла руки накачати.
Луноходик_Ик• 17 мая 2024
Ответ дляБелая котичка
Так, це важлиао, а все інше-то техніка. Чоловік зробив упор на руку до ліктя і витягнув тіло рівно під кутом,а потім зробив повний оберт навколо пілона. В нього завжди були сильні руки і прес, ваги зайвої немає.