Забризкана водою• 17 мая 2024

Тернопіль. Як живеться тим хто туди переїхав?

Цікавить можливість працевлаштування, зарплати, розвиток дітей.
Буду вдячна за чесні відповіді
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляОтжигающая
Ще не бачила, щоб так дружно, єдиноголосно обсирали Тернопільщину, відпрацювали непогано)) Це тема розкол суспільства чи ще якась?))
Тому що. якщо щось г*, то його перлиною назвати не можна.
Ні грама• 17 мая 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Здайте квартиру або на літо поїдьте затестіть,
ото діти зрадіюсь Київ і школу проміняти на маленьке містечко
Ото ж і я про те. З Тернополя люди стараються за можливості у Київ перебратися. Там таки можливостей більше. В першу чергу для дітей.
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я з Тернополя. для мене це найкраще місто в Україні. Працюю віддалено, шопінг в інтернеті. мало розваг, але для життя з дітьми у час війни - як на мене, досить непогано
Ну от так і всі тут працюють як і Ви. Відділено на якісь фігні за 15 тис. Але кому не потрібен розвиток, то звісно це не проблема.
Зараз все скажу• 17 мая 2024
Ответ дляДюагональ
Я просто об’єктивно оцінюю речі. Якщо Ви тут не живете зараз, нічого коментувати.
Я тут зараз живу, я написала що більше 20 років, тому обʼєктивності в вашому пості не має. Я вийшла заміж в 30 років, всі мої подруги поза 25, в це було 14-17 років тому, зараз я вже взагалі мовчу. В 20 років і троє дітей, не має такого.
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляНі грама
В Тернополі є Рошен , Макдональдс. Це що - показник рівня життя?
Тільки відкрилися. До недавнього часу навіть кінотеатру не було.
Мира всем• 17 мая 2024
Ответ дляДюагональ
А від безтактності жителів тут часом просто в шоці. На похороні 25 річній дівчині можуть сказати, ну от ти вже стара, пожила трохи, вже і тобі про свої похорони можна думати. Жінку, яка наприклад не може завагітніти цим постійно колять тут. В Тернополі взагалі пунктик на рахунок заміжжя і дітей. В 20 років вже стара діва
Что за отсталые и некультурные люди... Читаю тему и думаю - какое счастье жить дома в Одессе, где любой человек может спокойно быть самим собой при условии, что он уважает наш уклад жизни и не навязывает свой устав
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Ну прямо немає)
Малая Налегке• 17 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Удалено администрацией...
нажаль це дійсно так.
я сама тернополянка. яка 20 років як киянка (на кар´єру, житло, машини, дачу пахала і пахаю як коняка).
коли почалася війна поїхали з чоловіком і дітьми до мами. Тиждень пожили у мами і орендували окрему квартиру .... почули би Ви якого гімна на мене і мого чоловіка вилили...
Спочатку машина у нас виявилася занадто дорога, потім кількість пакетів, які ми кожен день носили з супермаркету. А коли орендували квартиру, то виявилися москалі, які не можуть жити під одним дахом навіть з мамою і тьощею..
Я була в шоці..
Ще забула добавити, як нам на ринку машинку поцарапали, бо стали на місце місцевого торгаша.
Про акцент російськомовного киянина навіть писати не буду. МОСКАЛЬ. Через нього війна прийшла в Україну..
Ми повернулись назад в Київ і я прям видихнула,як тут спокійно і вільно. Нікому до тебе немає діла. Є повага і особистий простір кожного.
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляМира всем
Удалено администрацией...
Ні грама• 17 мая 2024
Ответ дляДюагональ
Ага, і мабуть пише людина, яка ні разу не була в цій клоаці.
Ну то ж як ви з такими намірами і почуттями спілкувалися з тими людьми, то що ви хотіли? Щоб до вас відносилися з позитивом та усмішкою? Ви ж самі упереджено зневажаєте все, що повязане з тим містом. Таке відношення і отримуєте.
Мальдивирую• 17 мая 2024
Ответ дляДюагональ
Удалено администрацией...
Факт
автор Забризкана водою • 17 мая 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
За Тернопіль не скажу, не стикалась, а от в Франківську, Калуши і в селах на Тернопільщині мою 20-літню доньку оточуючі підозріло оглядали на предмет дефектів, через які вона в такому солідному віці ще не заміжня)) а дівчата-родички +- її віку зверхньо запитувались, чому в неї навіть хлопця немає.
І дійсно, фактично всі максимум до 20-21 заміжні, і вже з дитиною.
Це мабуть про короткі мізки більше, мене в рідному селі за 100 км від Києва так цькували до 30, потім махнули вже рукою😂.
Щасливі матері і жОни вони такі😂
Зараз все скажу• 17 мая 2024
Ответ дляДюагональ
Як не було кінотеатру? Слухайте, для чого вже ці балачки? Сучасний Палац кіно відкрився 20 років тому, ви хоч там раз були? Зараз кінотеатр «Злата» називається. Інший великий кінотеатр на 4 зали вже теж років 10.
Ні грама• 17 мая 2024
Ответ дляДюагональ
В 34 роки в Тернополі вже бабусі
Ото цікаво кому треба такі дурниці плести. Легше стало від того ? І яке воно має відношення до того чи переїздити людині до Тернополя чи ні?
Зараз все скажу• 17 мая 2024
Ответ дляНі грама
Людина має реально якийсь пункт стосовно Тернополя, велику особисту образу, таке пише на голову не налазить.
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляНі грама
Я тут народилася, прожила кучу років. Виїхала і просто зітхнула з полегшенням. Через війна і сімейні питання змушена була повернутися. Тому не розказуйте мені дурниць.
Знову Я• 17 мая 2024
Ответ дляДюагональ
В 34 роки в Тернополі вже бабусі
Тернопіль тут ні до чого, просто в невеликих містах завжди так, навіть в США та ЄС в невеликих містах рано одружуються, рано народжують. Послідкуйте, зараз навіть у західних фільмах у 30 років- старою дівою називають. А у столицях та великих містах інший менталітет, бо кар´єру роблять дівчата...
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляЗараз все скажу
От так не було. Був певний період, коли кінотеатру не було взагалі, бо всі закрилися. Тернополянка ви корінна наша
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Образ я не маю, просто не всі можуть жити у середньовіччі. Автор повинна це врахувати
Бесбардак• 17 мая 2024
Ответ дляЕллИКА
Не слухайте нікого. Ви отримали квартиру і приїздіть і живіть. Головне не звертати увагу.люди відчувають що ви обережні і тож стають з вами обережними. Говоріть всім що все файно,все добре, навіть якщо коти шкребуться в душі. Не показуйте слабкість і все буде добре
Прямо как в стане врагов.
Ні грама• 17 мая 2024
Ответ дляДюагональ
Щоооо? Ви звідки вилізли? І де ви шукали кінотеатру в Тернополі? Недавно правда - Рошен. МАк даааввно вже в місті.
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляНі грама
Наприклад, якщо в неї дитина і їй років 16, то хай буде готова до постійних клювань, чому не заміжня і чому без дітей.
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляНі грама
Років 4-5 тому була така ситуація. Якщо не знаєте, не пишіть дурні
Знову Я• 17 мая 2024
Ответ дляШумелка Мышь
мої однокласниці почали виходити заміж тільки після 25 років у 28 тільки троє заміжні. ніколи не чула не поза очі , ні в очі ,що мене обсерали на цю тему. в моєму оточенні-всім все похер. подруга нещодавно вийшла заміж, вперше, в 34 роки. те саме
Тернопіль НЕ ВИННИЙ!
Сучасний фільм Ненавиджу Різдво,2022 р. молоду італійку 30 років цкують рідні за те, що без пари та дітей, коли, навіть її молодший брат вже має сім´ю.
У фільмі Пара на свята, 2020р. США- теж саме, 30 річну американку хейтять рідні, чому сама, коли її молодший брат заручений.
Зараз все скажу• 17 мая 2024
Ответ дляДюагональ
Закрилися на початку 90, ви ж пишете що донедавна не було. Нащо брехати?
Ленивица-красавица• 17 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Щасливі матері і жОни вони такі😂
Та я розумію, що то просто людська обмеженість)
Просто дивно так було, доньку реально якоюсь неправильною вважали, жаліли, а мені і моїй мамі настирливо намагались донести, що ’та нашо їй буде та магістратура, про чоловіка і дітей вже треба думати’)) вперше з таким стикнулась, зазвичай все навпаки.
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Я не про початок 90х. Це період, коли закрився в подолянах (сінема сіті) і не працювала Злата.
Свій варік• 17 мая 2024
Ответ дляДюагональ
Мені знається це на західній Україні так не тільки Тернопіль.
У мене є приятелі зі Львова ось вони теж в 20 одружились, для мене це було якось не звично чи що, ще одна подружка з Києва вийшла заміж за львів´яниа в 21. Ще в мене є родичі на житомирщині може тому що маленьке містечко, але всі дівчата вийшли також відносно рано. У родички в 27 вже 3 дітей.
Дюагональ• 17 мая 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Так, тут таке є. Мою знайому тут ввігнали в страшну депресію таким пресінгом
Ні грама• 17 мая 2024
Ответ дляМира всем
Якраз те саме я можу сказати про Тернопіль. Дуже люблю Одесу. Щороку там відпочивали. Але також від окремих осіб можна було почути негативне відношення.
Правду кажуть, що скільки людей, стільки і думок. Якби сама не жила в Тернополі, то по відгуках даних порадниць також би подумала що то щось дуже відстале і застаріле.