Звожу з розуму• 17 мая 2024
Хмельницька чи Київська область? Де безпечніше?
Ми з Сум. Виїжджати поки не плануємо, але запасний варіант треба мати. Родичі кличуть до себе - один будинок розташований на Хмельниччині, але відносно недалеко від АЕС, інший - в Білоцерківському районі, Київської області. Обидва будинки переважно вільні (залишились від батьків). Нас четверо. Працюємо і навчаємось онлайн. Де безпечніше, спокійніше?
Звожу з розуму
• 17 мая 2024
Ответ дляЧервона рута
Бажаєте повної безпеки - Ужгород
Воно то так, але ми не те щоб дуже обмежені в коштах, але платити ’дурні’ гроші дуже не хочеться.
Апофиозная• 17 мая 2024
Хмельницька біля АЕС, безпечніше . Тут як щось , то в останню чергу прилетить.
Червона рута• 17 мая 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну, заради життя і здоров‘я - то не «дурні»
Блондинка в Шоколаде• 17 мая 2024
Ну я бы думала о том,что детям нужно учиться оффлайн, общаться с людьми/детьми и делала выбор исходя из этого
Прилипало• 17 мая 2024
Вінниця найкраща,Макдонал,Рошени фабрики відкрились нові,багато будівництва,’бусіків’,блокпостів немає
Прилипало• 17 мая 2024
Від Вінниці кордон 120км,у разі,не дай Бог чого.Зручно на море через Кишинів
Звожу з розуму
• 17 мая 2024
Виходить більше хто схиляється до Хмельницької області. Буду дізнаватись де саме їх будинок і що з інфраструктурою. Бо на Київщині я була і там цілком прийнятні умови для проживання. Але до останнього сподіваюсь, що не доведеться нікуди виїжджати.
мистерЛяпсус• 17 мая 2024
Я когда-то думала, что Заэс самое безопасное место, лет 5 назад.
Это же атомная, Я думала....
Звожу з розуму
• 17 мая 2024
Ответ дляПрилипало
Вінниця - гарне місто. Ми там на початку війни ночували. Залишились добрі спогади і про місто, і про людей.
Прилипало• 17 мая 2024
Ответ дляПрикуси Язика
В Хм все те саме є, і аквапарк
І світло не вимикають
Кордон скільки від Хм і на море далеко.А Вінниця вигідніше
Липка-прилипка• 17 мая 2024
Якщо вже їхати, то ясно що ближче до столиці. Хмельницький так собі місто.
Ух яка ж Я• 17 мая 2024
Ответ дляАпофиозная
Та АЕС більше біля рівненської))
Прилипало• 17 мая 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Ото ж.Від Вінниці 2 години на інтерсіті до столиці.
Липка-прилипка• 17 мая 2024
Ответ дляПрилипало
А з чого ви взяли, що автор хоче в Вінницю? Київська область ідеально
Кракадэ• 17 мая 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Дізнайтеся, пишіть, якщо будуть питання. Мої батьки в Славуті
Звожу з розуму
• 17 мая 2024
Ответ дляКракадэ
Дякую 🙏🏻
Бабо-лебідка• 17 мая 2024
Я бы выбрала БЦ, там спокойнее будет. В интернете найдите Алена Бевз матрица, она очень хорошо за Суммы розклад сделала и другие .области послушайте, может после этого определитеся
Апофиозная• 17 мая 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Та АЕС більше біля рівненської))
Так, на кордоні з рівненською обл., до Рівного 70 км. Сама живу тут і працюю.
Колупалочка• 18 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Не существует города Суммы, есть город Сумы