Герцогиня• 17 мая 2024
чи є за що платити ріелтору?
Купівля квартири. Чи полегшує ріелтор весь процес та чи коштує це 1300$? Можливо через нотаріуса все самостійно зробити?
Путающаяся• 17 мая 2024
Звісно можливо, але проблема зараз в тому, що складно знайти квартиру, що продається напряму від власника, ці рієлтори, як затички, всюди лізуть. Ще й 1300 доларів, ніфігасе заробіток на рівному місці.
Бентливуман• 17 мая 2024
Весь процес побудований так, що рієлтора можна тільки ’кинути’ в кінці, але ж це не дуже добре і він дуже сумлінно за цим спостерігає, бо навчаний життям))
Герцогиня
• 17 мая 2024
Ответ дляВ шоколаде
нема за шо, але як ви від нього відмахаєтесь?
Власники розмістили обʼяву на олх, наскільки я зрозуміла ріелтор цю квартиру там і знайшов(((
Ну если вы нанимали риэлтора, он вам хоть что-то делал ( приводил покупателей на показы и т.п.) - то конечно платить.
А если вы покупаете ( например) квартиру, и в самом обьявлении пишут ’ услуги риэлтора оплачивает покупатель’ - то вопрос - а с херов ли платить??? Я не нанимала никого.
В общем, кто нанимает риэлтора, тот ему и платит. Все остальное от лукавого и надежда проскочить на лоха ))
Герцогиня
• 17 мая 2024
Ответ дляПутающаяся
У нас власники розмістили оголошення на ОЛХ, але прийшли ми через ріелтора.
Элька-Карамелька• 17 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
Хороший риелтор экономит нервы всем сторонам
Да, тому що приховує інформацію про можливі проблеми
Герцогиня
• 17 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
Ми покупці. Власник розмістив оголошення про продаж квартири на ОЛХ, яку ми прийшли дивитися з ріелтором. У нас є контакти власника.
Винник• 17 мая 2024
я заплатила в свое время,тк она нашла нам и продавца и покупателя,свела 2 сделки в один день. Мы свою продавали и тут же покупали другую.Так бы мы долго сами все это организовывали. Но я считаю,что это исключение
Карусель-весель• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Ну так и что мешает взять данные у консьержа позже или записку в квартиру вставить
Секс-Бомба• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Знайдіть обʼяву від власників
Герцогиня
• 17 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
ми знайшли контакти власника на ОЛХ, але не можу зрозуміти чи потрібен нам ріелтор для самого процесу, чи можна самостійно все зробити через нотаріуса.
Сорока-ворона• 17 мая 2024
Нотаріус перевіряє тільки наявність документів і посвідчує угоду. Зробити новий техпаспорт, експертну, перевірити і погасити заборгованість, вивезти контролерів для перевірки мереж - або це робите ви, або він. Нотаріус таке не робить. Якщо ви маєте час і натхнення, то зробіть це самі - ваше право і ваш вибір. Якщо ви самі знайшли об´єкт і хочете замовити супровід, то виберайте толкового рієлтора. Якщо ви почали з ним працювати на етапі пошуку, то це знову ж ваш вибір. Ви ж розуміли, скільки коштують його послуги.
Василина Семеніч• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Именно! Я сейчас сдаю квартиру, вот ТАКИМИ буквами написала, что от собственника, думаете, хоть один позвонил сам? Только риелторы наяривают и сдала через риелтора, но люди быстро съехали, визу открыли
Винник• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
ну вы же сами уже нашли. Больше риелтор ничем не занимается
Карусель-весель• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Нужен вам человек, который не несет никакой ответственности и надо внести оплату за скопированное обьявление?
Сорока-ворона• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Незрозуміло, чому ви прийшли з рієлтором, якщо у вас є телефон власника і ви не хочете платити рієлтору?
Секс-Бомба• 17 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
Я таких не зустрічала за 10 років життя на оренді
Госпожа Белладонна• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Якщо оголошення розміщене рієлтором, то згідно з договором, хто має платити, покупець чи продавець. Але якщо оголошення самого власника, то рієлтор вам не потрібен.
Винник• 17 мая 2024
Ответ дляСорока-ворона
разве посторонний человек может сделать сам техпаспорт? Это тогда доверенность надо нотариальную делать
Секс-Бомба• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
А навіщо Ви з собою рієлтора привели?
Оце так цабе• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Як у Вас є контакти власника, тоді оформіть угоду, а з рієлтором розрахуйтеся в тій сумі, яку вважаєте достатньою за його послуги.
Госпожа Белладонна• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Ви ж для чогось звернулися до рієлтора? Домовились про оплату тощо?
Герцогиня
• 17 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
Дякую. Буду далі намагатися сама розібратися. Гроші з неба не падають, тяжко зароблялися.
Оскорбляю всячески• 17 мая 2024
Мы продаем (пока безуспешно), своему риелтору будем платить сами.
Если покупатель тоже с риелтором, заплатит своему сам