Герцогиня• 17 мая 2024
чи є за що платити ріелтору?
Купівля квартири. Чи полегшує ріелтор весь процес та чи коштує це 1300$? Можливо через нотаріуса все самостійно зробити?
Сорока-ворона• 17 мая 2024
Ответ дляВинник
разве посторонний человек может сделать сам техпаспорт? Это тогда доверенность надо нотариальную делать
Так, це не потребує довіреності. Це потребує копій документів - майнових і особистих.
Секс-Бомба• 17 мая 2024
Ответ дляСорока-ворона
Нотаріус перевіряє тільки наявність документів і посвідчує угоду. Зробити новий техпаспорт, експертну, перевірити і погасити заборгованість, вивезти контролерів для перевірки мереж - або це робите ви, або він. Нотаріус таке не робить. Якщо ви маєте час і натхнення, то зробіть це самі - ваше право і ваш вибір. Якщо ви самі знайшли об´єкт і хочете замовити супровід, то виберайте толкового рієлтора. Якщо ви почали з ним працювати на етапі пошуку, то це знову ж ваш вибір. Ви ж розуміли, скільки коштують його послуги.
Цим зазвичай займається власник при продажу
Ответ дляСорока-ворона
все что вы написали - это делает собственник перед продажей и до сделки предьявляет покупателю.
Риэлтор на каком основании сделает техпаспорт? Кто ему выдаст хоть какие-то документы по собственности, к которой он не имеет отношения? Доверенность делать? Опять платить? )))
Оце так цабе• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
ми знайшли контакти власника на ОЛХ, але не можу зрозуміти чи потрібен нам ріелтор для самого процесу, чи можна самостійно все зробити через нотаріуса.
Можна зробити без рієлтора. Зв´язуйтесь з власниками, виходьте з ними на перемовини і ідіть оформляйтесь у нотаріуса. Чим в цьому Вам допоможе ріелтор? Ну хіба що буде присутній та гроші візьме за свої ’послуги’.
Сорока-ворона• 17 мая 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Так. Якщо ви довіряєте власнику, може робити власник.
Винник• 17 мая 2024
Ответ дляСорока-ворона
это тогда риелтору ТАК надо доверять..Что он еще с этими копиями сделает.Ну его .. самой надежнее.Делала несколько раз,ничего такого в этом нет,обычные процедуры.
Герцогиня
• 17 мая 2024
Ответ дляСорока-ворона
Незрозуміло, чому ви прийшли з рієлтором, якщо у вас є телефон власника і ви не хочете платити рієлтору?
Звісно ні, могли б самі подивитися. Оголошення знайшли вже пізніше
Говорю відверто• 17 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Мы продаем (пока безуспешно), своему риелтору будем платить сами.
Если покупатель тоже с риелтором, заплатит своему сам
В якому місті?
Сорока-ворона• 17 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
Читайте вище.
В шоколаде• 17 мая 2024
Ответ дляСорока-ворона
Які контролери для перевірки мереж, шо за брєд, я ізвіняюсь?
А гасить заборгованість ріелтор як, стісняюсь спитать, за свої гроші? ну такий цирк ’перевірити і погасити заборгованість’.
Герцогиня
• 17 мая 2024
Ответ дляСекс-Бомба
А навіщо Ви з собою рієлтора привели?
Нам спершу рієлтор запропонував цю квартиру, потім ми знайшли на ОЛХ оголошення самого власника.
Перша на селі• 17 мая 2024
Ответ дляВинник
я заплатила в свое время,тк она нашла нам и продавца и покупателя,свела 2 сделки в один день. Мы свою продавали и тут же покупали другую.Так бы мы долго сами все это организовывали. Но я считаю,что это исключение
А наша чуть не сорвала такую сделку - забыла из опекунского справку, пока съездила, мы пропустили очередь у нотариуса, из-за этого пришлось задерживать кассу в банке. Но деньги за свою ’работу’ требовать не постеснялась
Герцогиня
• 17 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
А вони беруть комісію з покупця і продавця?
Сорока-ворона• 17 мая 2024
Ответ дляВинник
Ну так в даній ситуації люди прийшли з рієлтором, але мали телефон власника. Чогось же вони туди прийшли з ним. Можу лише здогадатися, що вони йому довіряють значить. Я ж не кажу, що не можна самостійно. Є час - хай шукають і роблять самі. До чого тут тоді взагалі рієлтор?
Сорока-ворона• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Окей, нічого не зрозуміло. Звідки взявся рієлтор, який вас привів на цей об´єкт?
Оце так цабе• 17 мая 2024
Ответ дляПерша на селі
Вот это показывает квалификацию риелторов! Можно подумать у нее 100500 сделок с опекунский ежедневно.
Герцогиня
• 17 мая 2024
Ответ дляСорока-ворона
З іншого оголошення цієї ж квартири.
ЖаннаНеАгузарова• 17 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
Хороший риелтор экономит нервы всем сторонам
Як саме?
Сорока-ворона• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
З іншого оголошення цієї ж квартири.
Тоді подзвоніть власнику і запитайте напряму. Може, він йому платить?
Оскорбляю всячески• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Нам объяснили так, что 5% риелторских делят между двумя риелторами. То есть каждая сторона оплачивает половину от этой суммы
Чупокабра• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
У нас власники розмістили оголошення на ОЛХ, але прийшли ми через ріелтора.
Ну то як ніхто його не кликав, за що платити?
П. С. Я ріелтор в минулому
Чупокабра• 17 мая 2024
Ответ дляГерцогиня
Для якого процесу
Чупокабра• 17 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
риэлтор не несет НИКАКОЙ правовой нагрузки )) Хороший нотариус вам все сделает
Що ’все’?
Чупокабра• 17 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
проверит документы на собственность - арести, иние отчуждения и т.п
В нотаріуса дуже обмежений функціонал. Він діє суворо в межах своїх компетенцій.
Секс-Бомба• 17 мая 2024
Ответ дляСорока-ворона
Так ріелтора я теж перший раз бачу😅
Чому я йому повинна довіряти?
Сорока-ворона• 17 мая 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Так ріелтора я теж перший раз бачу😅
Чому я йому повинна довіряти?
Ну так а навіщо тоді з ним іти на перегляд? Шукаєте без рієлтора і купуєте. Це не обов´язкова опція покупки)
Чупокабра• 17 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
ну ясен пень, шо у риэлтора то функционал огромнейший! Он просто всесилен
До чого тут ріелтор