Герцогиня• 17 мая 2024
чи є за що платити ріелтору?
Купівля квартири. Чи полегшує ріелтор весь процес та чи коштує це 1300$? Можливо через нотаріуса все самостійно зробити?
Секс-Бомба• 17 мая 2024
Ответ дляСорока-ворона
Ну так а навіщо тоді з ним іти на перегляд? Шукаєте без рієлтора і купуєте. Це не обов´язкова опція покупки)
Навіщо вони тирять чужі оголошення?
Секс-Бомба• 17 мая 2024
Ответ дляEva030330
Я тоже не понимаю функцию риелтора.
Если можно самому нанять юриста и т.д.
Зачем продавцы изначально соглашаются на работу с риелторами?
Или надеются что тем самым себя обезопасят ?
Если можно самому нанять юриста и т.д.
Не хочуть приймати купу дзвінків і не збираються за це платити
Начальник Анонимов• 24 мая 2024
не знаю, але наприклад як без ріелтора здати ту ж саму квартиру після купівлі. я задовбалась бігати на покази, а так ключі дала ріелтору і прийшла саме на підписання договору. Звісно знайомому ріелтору, а не будь якому. Але ж має бути ріелтор, лікар і нотаріус власні, а не навязані, вірно? ще адвоката треба додати.