энциклопУдия• 17 мая 2024
Чи знайде воєнкомат мене? Якщо я переїхав в інше місто?
У 2006 році переїхав.Продала бабка хату після смерті матері, мене виписали на вулицю так би мовити.З обліку в тому місті знятий. Поїхав шукати роботу то там робив, то сям. Був у Криму. Потім у Львові. Нігде не прописаний до цих пір. Житла не маю. Хто я? І що мені робити?
Херсон це Україна• 17 мая 2024
Хоть прячься, хоть не прячься — всё равно моя ты
Ду-ду-ду
Ау-ау-ау, я тебя всё равно найду
Ау-ау-ау, эге-гей
Ду-ду-ду
Ау-ау-ау, я тебя всё равно найду
Ау-ау-ау, эге-гей
энциклопУдия
• 17 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Те ж що і раніше.
Писати трольні теми.
Тобто такого не може бути? Я вас здивую. Таке існує
НеВРотик• 17 мая 2024
крихітка. тебе не знайдуть і шукати не будуть. Просто дадуть повістку в місті і доправлять до тцк
Кили и Манджаро• 17 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Таких мужиків, які питають «хто я»?
Ні. Не зустрічала таких чарівних)
Дзинь! Капнуло?
Ні. Не зустрічала таких чарівних)
Дзинь! Капнуло?
Омлетик• 17 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Всерівно по факту десь попадетесь в руки тцк.
Куратор дебошей• 17 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Нащо писати вигадані історії? Пишіть свою
Шикаю і викаю• 17 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Вы нигде не прописаны, не приписаны, ничего не будет
энциклопУдия
• 17 мая 2024
Ответ дляБосота
Автор не забывайте вас повяжут на блокпосту легко
Мене перевіряли. Відпускали. У мене паспорт без прописки.
энциклопУдия
• 17 мая 2024
Ответ дляБосота
бомжом не боитесь остаться? знаю одного он пошел в ВСУ так как негде жить было.
Я і є бомж. Хату баба забрала. То де я маю бути прописаний? Мене в 16 років вигнали на вулицю.
Брехушечка• 17 мая 2024
Добрий вечір! Пробили вас по айпі. Виїжджаємо, очікуйте. З повагою, ТЦК.
Куратор дебошей• 17 мая 2024
Ответ дляБосота
а почему раньше не решали этот вопрос как это просто выгнали значит согласие сами дали
Да баба не могла не прописати дитину , їй би не дозволили це зробити служби по справам дітей. Тим паче дитина сирота мабуть .Не слухайте ці історії
Люблю ВалЄру• 17 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Удачи вам желаю, пусть обойдет вас стороной эта принудительная мобилизация!
а тёткам злорадным, что вас стебут здесь, пусть прилетит бумеранг заслуженно
энциклопУдия
• 17 мая 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Вона мала прописати мене в сели у себе. Взяла талон выписки. Но потом ....все
Донька подруги• 17 мая 2024
Знайде. Знайдуть всіх. Викинути телефон, вийнявши сімку та акумулятор. І в ліс. Зараз літо, якось проживете.
ПолБатона• 17 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Вірю вам, таких чоловіків повно, як і мій чоловік.
Сусідка зверху• 17 мая 2024
Ответ дляДонька подруги
Не всіх. Ми тут в горах, повно мужиків впали на камиш.
Сундучок с каникулами• 17 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
А зачем военкомату ваша прописка? Тем более ее давно отменили уже
Директриссимо• 17 мая 2024
Проблема не в том найдут вас или не найдут, а в том, что сейчас при решении любого вопроса связанного с документами/устройством на работу у вас потребуют военный билет.
МинерАлочка• 17 мая 2024
Ответ дляэнциклопУдия
зараз будуть перевіряти військовий квиток
Вельми шановна• 17 мая 2024
Ответ дляДиректриссимо
будет устраиваться не официально, какая ж это проблема.
Директриссимо• 17 мая 2024
Ответ дляВельми шановна
Ну ото разве что так в какую-то контору рога и копыта
Сусідка зверху• 17 мая 2024
Ответ дляБосота
Босота