Червона калина• 17 мая 2024

У скільки євро Вам обходиться один цикл прання в Німеччині?

Заїхали в орендоване житло. Думаємо, як вигідніше: користуватись пральнею самообслуговування чи купити машинку ? Один цикл прання у пральні коштує: 5 євро у машинці на 6,5 кг та 11 євро в машинці на 10 кг (без врахування миючих засобів).
Напишіть, будь ласка, у скільки приблизно обходиться прання, враховуючи воду по лічильнику та електроенергію.
Дякую усім за відповідь по суті питання
Кавуся• 17 мая 2024
После кого то стирать, ну это нечто

Можу брикнути• 17 мая 2024
Ответ дляКавуся
После кого то стирать, ну это нечто
Ну это много где так. И в Европе, и в Америке. Честно говоря, я бы тоже побрезговала. Но там люди относятся к этому проще.
Люблю Украину• 17 мая 2024
Так вы же не будете стирать все одновременно. Как минимум светлое и темное. Уже десятка.
Сирожено_пирожено• 17 мая 2024
звичайно купити машинку, бу машинка 50-100евро. я в попередніх орендаторів викупила і не шкодую + не потрібно бігати в підвал
автор Червона калина • 17 мая 2024
Ответ дляКавуся
После кого то стирать, ну это нечто
Там є процедура відпарювання /сушка при високих температурах.
Білизну нижню вручну поки що
автор Червона калина • 17 мая 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Звісно, це набагато зручніше, але от цікаво, що по вартості
автор Червона калина • 17 мая 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Так 🤔
Сирожено_пирожено• 17 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
що ви маєте на увазі? скільки платити за електроенергію за 1 прання?
Там-тарарам• 17 мая 2024
Ответ дляКавуся
После кого то стирать, ну это нечто
Вы явно по подвалам не ныкались в блокадном городе , и потом по спортзалам не ночевали.

автор Червона калина • 17 мая 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Так, і по воді що. Або скільки в середньому за місяць виходить з пралкою/без пралки
Гербарія сушу• 17 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
А ви плануєте не сортувати і все пхати разом з постільною білизною, джинсами, трусами? Ну тоді однією загрузкою раз на тиждень вигідніше.
Липка-прилипка• 17 мая 2024
Перу часто, через день, так точно, при т60. Два проточні нагрівачі води, електрплита, холодильник, духовка, комп, світло, праска… в місяць 100 євро .
Купуйте машинку енергозберігаючу, тут її знайти нелегко. І всю техніку теж.
Липка-прилипка• 17 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
Ви думаєте, хтось це рахував??
КартаБезКомиссий• 17 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
В тех домах где установлены стиральные машинки свою вы не поставите
автор Червона калина • 17 мая 2024
Ответ дляГербарія сушу
Сортуватиму.
Певно, таки краще купити машинку 🙂
автор Червона калина • 17 мая 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Дякую! Це прийнятна сума 👍
Липка-прилипка• 17 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
Дякую! Це прийнятна сума 👍
Я не економлю. В спільну пральню не пішла б
Не їм після шостої• 17 мая 2024
Стираю часто на коротких , 40
21 евро по ел
Чай не пью, только кофе• 17 мая 2024
Ответ дляКавуся
После кого то стирать, ну это нечто
Та вы шо) в подвале неделями сидеть и не стирать, проходили?

Янгол в камуфляжі• 17 мая 2024
Порахуйте.Деякий час жила в гуртожитку,то платила,все нормально.Краще то своє.
Пацаааааааан• 18 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
Каждый день хожу мимо большой немецкой прачечной в центре. Видела там за всё время 3 человека. Возможно, там есть люди по вечерам. Я хожу утром и в обед.
ПампушОК• 18 мая 2024
Читала статью немецкую, они пишут, что себемстоимость одной стирки около 1 евро. Мы платили 3 евро за одну стирку. Дорого, противно..
Купили машику в новой квартире, я счастлива.