Гомосноб• 17 мая 2024
Як довго будуть тривати виключення світла?
Зокрема, на заході України…Дуже цікаво, бо донька закінчує 4 курс і ніяк не може дописати дипломну з постійною відсутністю світла
Гомосноб
• 17 мая 2024
Народ, ви можете сказати коли перестануть вимикати світло чи ні?
МояХатаЗкраю• 17 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Завтра
Херсон це Україна• 17 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Що ви до доньки одразу прикипіли, я про світло запитую
Это только начало. С холодами будет жопа. Я сама видела что и где разбомбили частично. Что видела - восстание не подлежит.
В кого тако було• 17 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Як коли
ПешитеБесАшипок• 17 мая 2024
Доки не стабілізують електромережу. Відновити її не вдасться ще довго, бо відновлюють в одному місці, прилітає в іншому. Завдання педерації дестабілізувати нашу енергосистему.Щоб мы не могли нормально існувати, щоб підприємства ставали, або виникали збої з роботою.
Скляна миша• 17 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Ніколи.
Отчебучкина• 17 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Яка область? Живу в Львівській ще жодного дня не вимикали
Сусідка зверху• 17 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Та от віднедавна, я тому і власне запитую коли це все неподобство закінчиться, коли перестануть вимикати
Дальше будет больше
Отчебучкина• 17 мая 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Не буде. Генератори для цього є.
Люблю джаз• 17 мая 2024
Ответ дляГомосноб
никогда..
Отчебучкина• 17 мая 2024
Ответ дляСусідка зверху
Дальше будет больше
Не буде і не надійтеся
ПешитеБесАшипок• 17 мая 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Ну вони ж в себе на каналах сказали, що вони гуманно вдарили по закінченню опалювального сезону. Типу - мы ж не звери.
Прямо так і кажуть - знищення енергомереж завдає збитків Україні, гроші захід виділяє на ремонт. Тобто менше піде на зброю для України. Чого вони і домагаються.
Отчебучкина• 17 мая 2024
Ответ дляСусідка зверху
Снимите розовые очки
Головне, щоб москальня повиздихала!
Соседушка• 17 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Не перестануть, це тепер з нами надовго. Підлаштовуйтесь. Купуйте ноут, зарядні пристрої. Далі може бути ще гірше з електрикою, особливо взимку.
Отчебучкина• 17 мая 2024
Ответ дляМамОмужа
Ой так шкода вас там на західній...мабуть пора виїзджати вам
Не виключають тут. Не радійте. Це кацапський бот вигадав
ніколи такого не було• 17 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Вы на приколе, автор? Вопрос из серии когда закончится война, а то у меня тут пятое, десятое.
МамОмужа• 17 мая 2024
Ответ дляОтчебучкина
Якщо це так, то я тільки рада буду
ПешитеБесАшипок• 17 мая 2024
Ответ дляОтчебучкина
Проблема в тім, що тепер ми імпортуємо енергію з Заходу. У вас вона є,бо ви поряд, а до нас дійти не може, бо бьють ракетами саме логістику-розподільчі мережі. Перебивають шляхи постачання.
from Ukraine• 17 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Уявіть собв
3 дня? Пишете так, как будто пару месяцев
Отчебучкина• 17 мая 2024
Ответ дляФокус-Покус
Не встигла світло відключити, а вже дипломну не може дописати?
І не говоріть ( бєдная дєфочка