Гомосноб• 17 мая 2024

Як довго будуть тривати виключення світла?

Зокрема, на заході України…Дуже цікаво, бо донька закінчує 4 курс і ніяк не може дописати дипломну з постійною відсутністю світла
Отчебучкина• 17 мая 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Что дарма? Людям надо как-то выжить в этом, вот и интересуются
Вижити - це максимально забезпечити себе всім необхідним для життя, незалежно від навколишньої ситуації в державі.

Швендяю містами• 17 мая 2024
Ответ дляЛюблю Украину
А так же с 6 до 10, с 13 до 16 и с 19 до 00 и с 1 до 9 утра, так было вчера и сегодня, Киев
Я не в Києві, ми про західну Україну взагалі) В мене тільки раз вчора вимикали ввечері, соррі)
Люблю Украину• 17 мая 2024
Ответ дляОтчебучкина
Серьезно? А напоркуа нам такая держава?
Отчебучкина• 17 мая 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Серьезно? А напоркуа нам такая держава?
А, ясно. Відповідь на це запитання шукайте в своїй голові.
Мені і моїй сім´ї моя країна потрібна , хоч маємо можливість виїхати і маємо куди.
vikohka• 18 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Та от віднедавна, я тому і власне запитую коли це все неподобство закінчиться, коли перестануть вимикати
так, только началось...
vikohka• 18 мая 2024
Ответ дляСусідка зверху
Снимите розовые очки
мы нe носим очки.
Люблю Украину• 18 мая 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ну, БДСМ игры это не мое, а ответ я давно знаю, ещё с марта 22 года.
Отчебучкина• 18 мая 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Поняття не маю що це за ігри . Живу щасливе життя в Україні
vikohka• 18 мая 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Советчица реально деградирует. Никто ни разу не написал, что зимой 22/23 били по трансформаторным подстанциям, которые смогли восстановить, а сейчас ударили по машинным залам, которые хрен восстановишь. А них Блинкен, повышение тарифов и т.д и т.п.
всe имeнно так!

Люблю Украину• 18 мая 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ну вот если у вас в Украине сейчас счастливая жизнь, то это и есть БДСМ)
СпайдерВумен• 18 мая 2024
Ответ дляОтчебучкина
Щасливе життя...?ви из правлячий верхівки ?із віртуальній України,країни в смартфоні ?
Отчебучкина• 18 мая 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Живіть своє нещасне життя, а я буду жити щасливе.
Отчебучкина• 18 мая 2024
Ответ дляЛюблю Украину
А москаль і тільки чекає, щоб ми жилих нещасне життя. Недочекається .
Що таке БДСМ мені знати не має потреби