Нашли в капусте• Изменено 18 мая 2024

Народжувати чи ні? Вибір, від якого залежить моє життя..

Я сама по собі далеко не красуня і не інтелектуалка, принца ніколи не шукала. Розуміла, що не потягну. Та і фігура далеко не як у моделей, зайвої ваги 20 кг.
Влаштувалась помічником в маленьку компанію, і співпало так, що власник компанії - 40-річний неодружений чоловік.
Спочатку були дружні відносини, потім понеслось - і ми разом.
Йому 40, були стосунки довжиною 20 років, так і не одружились. Дітей немає і не було. Він їх дуже хоче.
І я хочу. Але я поки що не готова. Мені 23 роки. Він не змушує, проте дуже хоче і я не хочу його засмучувати. Стосунки серйозні. Пропозиція була. І я хочу заміж, я люблю його, але…я знаю його з іншої сторони. Знаю, який він запальний, різкий, як часто у нього змінюється настрій. Знаю, що з колишнею він торгувався навіть за чайну ложку. ЗІ хоч зі мною він ніжний і уважний, але я не хочу щоб моя дитина росла як в армії.
Я не знаю, що робити…як би ви вчинили на моєму місці?
Вся моя сім‘я на мене тисне, кажуть навіть і не думати. Але я з села, для них навіть він - це неймовірний шанс.
бЭйбА• 18 мая 2024
В 23 від 40-річного? Ви при собі, авторе??

автор Нашли в капусте • 18 мая 2024
Ответ длябЭйбА
До чого тут вік? Я люблю його
Мавка• 18 мая 2024
Ответ длябЭйбА
В 23 года 20 кг лишнего веса...
Если тянуть до 30, организм уже успеет так износиться, что лучше уж сейчас, пока ресурсов много и восстановиться проще.
Лепешечка• 18 мая 2024
Ні
Ира0677• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
До чого тут вік? Я люблю його
До чого тоді ваша тема?
автор Нашли в капусте • 18 мая 2024
Ответ дляЛепешечка
Ні
Ну да. Краще ж вийти заміж потім за якогось маляра, зато однолітка?)))
Обстановщица• 18 мая 2024
´Але я поки що не готова.´ - вот же Вам ответ. Можно согласиться пожениться и попробовать совместное проживание, тогда Вы и поймете какой он с Вами будет дома. Просто сразу расставьте границы, тем более он не давит, что сперва поживем пару лет, а потом про детей подумаем.

Лепешечка• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
А що вам дасть аля багатий? Зразу вам все подарує? Майно і гроші?
Пацаааааааан• 18 мая 2024
Выходите замуж, а детей родить и у вас и у него ещё есть время, лет 5 ещё точно имеете в запасе
Не гавкаю- но охраняю• 18 мая 2024
Яке життя? Вам лише 23, життя попереду. Вибачте, мені лише 29, діти є, якщо що, але з´явились тоді, коли я була цілком готова і хотіла їх сама. Хотіла, а не ’не проти’, розумієте?
Автор, перечитайте уважно власний пост. Народжувати ЦІЛУ ДИТИНУ, БО ВИ НЕ ХОЧЕТЕ ЙОГО ЗАСМУЧУВАТИ????
бЭйбА• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Так ви його любите чи грошики цікавлять?
Авторе, ви сама ще дитина, нащо вам ці замуж й діти, ще й з абьюзером
175см55кг19лет (она)• 18 мая 2024
А нащо заміж спішити в ваші роки?В вас все життя попереду,я б пару років навіть і не розглядала б,а вагітніти тим паче.Вчилася і розвивалася в такому віці.
Сметчица• 18 мая 2024
Ответ длябЭйбА
Та різниця в віці вже не так лякаає чим те, що чайні ложки в колишньої віджимав.Т.б скупий, черствий.Він потім з авторки і останні труси стягне при розлученні
Как_б_не_так• 18 мая 2024
Хорошо подумайте ! Не превратится ли Ваш любимый в тирана после свадьбы . Звоночки не хорошие ....
Пишу каліграфічно• 18 мая 2024
Рожайте. Шансов выйти замуж у вас не много (сами пишите не красавица, умом не особо и +20 кг), один плюс - возраст.
ЗавЛабСнаб• 18 мая 2024
Нет
автор Нашли в капусте • 18 мая 2024
Ответ дляСметчица
Він для дитини все віддасть, але не для мене))
Повірте, я його знаю. Якщо гроші й дасть, то я повинна буду чеки принести і показати куди діла)
Характер такий. Але при цьому в ньому є й багато хорошого
Не служанка• 18 мая 2024
Одружитись, пожити років 5, а потім вже вирішувати
бЭйбА• 18 мая 2024
Ответ дляСметчица
Згодна, там в кандидата не тільки вік підкачав

Малявка ще та• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
До чого тут вік? Я люблю його
Ви его не любите . На вас про то единственный мужик посмотрел, вы и потекли.

А вообще вы троль. В писанине прокололась.
Лапка• 18 мая 2024
Автор, так у чому питання
Запропонував одружитися,? Кохаєте - одружуйтесь.
Чи він поставив якісь умови? Поговоріть з ним, скажіть, що хочете пару років ще почекати з дитиною (якщо ви поки не готові, як пишете)
Дорослі люди, а такі питання на форумі вирішуєте
автор Нашли в капусте • 18 мая 2024
Ответ дляМалявка ще та

Та не єдиний. Але з такими доходами - так, єдиний))
Сметчица• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ви не можете бути впевнені, що все він для дитини буде робити.За банан чи похід в ігрову кімнату теж чеки буде вимагати? Чи лікаря подешевше для малечі шукати тощо
бЭйбА• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Й при цьому ви його любите й заміж хочете
Море Щастя• 18 мая 2024
Народжувати

Я народила в 25
Це дуже пізно
Зараз мені 45 я самотня
Дитина окремо в іншій країні

І мене бере ужас, що я бабусею можу стати аж у 55((( або і пізніше
Це жах
Коли ж тоді жити
ЗабежАЛОЧКА• 18 мая 2024
Ні
1973• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Автор.это не жизнь. Вы будете прокладки покупать с его согласия и ту марку , которую он выберет. Заколку с разрешения. Вы уже согласились выйти замуж ( мысленно) , но в конце концов вы останетесь с ребенком и голым задом. Потому что у него потом нарисует я новая пассия, с новым ребенком. С жадиной жить невозможна!
175см55кг19лет (она)• 18 мая 2024
Ответ дляСметчица
Ложки ділити,то це найнижче,що може бути.
автор Нашли в капусте • 18 мая 2024
Ответ длябЭйбА
Ну якщо його колишня з ним 20 років жила без дітей, отже бачила щось хороше?)
бЭйбА• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Любов - любов