Шмоточницаца• 18 мая 2024
Чи відшкодовуєте ви чуже майно, яке пошкодили ваші діти?
Відразу скажу, що я з тих мам, які або не дозволяють брати чуже, або ж якщо беруть, то також беруть і всю відповідальність за свої дії. І якщо щось стається, я повністю компенсую все.
І я тупо постійно стикаюсь з тим, що для людей то норма, взяти, зламати і зробити вигляд, що нічого не сталося або ж ну типу буває.
Наче й не хочеться з дітей робити жлобів, але яким чином себе застрахувати від того, що люди не вважають за потрібне відшкодовувати зламані речі їхніми ж дітьми.
Результат:
вже голосів:
41 (60.29%)
так
18 (26.47%)
результат
9 (13.24%)
ні
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
Дома у вас? Тогда таких не приглашать
В школе - жаловаться учителю и говорить с родителями чтлбы возместили.
Все что ребенок выносит на улицу погулять - может быть сломано, тут ребенок должен решить готов ли он на это
Чому вдома?
На вулиці в школі, і тд
Малая Налегке• 18 мая 2024
Так, звісно. Вчу поважати інших та їх речі. Якщо випадково щось псує, то відшкодовую. Навіть якщо відмовляються від грошей, то тоді даруємо щось на заміну або сертифікат в магазин, де можна купити таке.
Особисто мені не принципово, щоб відшкодували мені. В тому плані, що закатувати скандал я не буду, але для мене це знак припиняти спілкування, бо людина «ачотакова»
Annetka_100• 18 мая 2024
Среди детей есть маленькие негодяи, которые умышленно портят чужие классные вещи и игрушки, потому что их наличие или отсутствие указывает на место в пищевой цепочке. Это часть борьбы за превосходство.
Ваш вопрос не про деньги. Залитый клеем рюкзак это осознанная порча и буллинг. Данная проблема не только про материальное. Это Вы болезненно ощутили удар по семейному бюджету. Ваш ребёнок переживает обиду, унижение, отверженность и беззащитность в коллективе. Другой бы уже нос сломал шутнику.
Вам бы не только денег скачать с семьи обидчика, а призвать к ответу педколлектив, допустивший травлю. Еще нужна психологическая работа с ребенком на тему места под солнцем. Ну и, конечно, хулиган должен быть наказан. Сил и удачи в решении проблемы.
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
Если дети играют на улице вместе, а в итоге кто-то случайно оступается и наступает на пасочку - это далеко не то же самое как нарочно испортить чью-то вещь.
Я відшкодую
Бо дитина залишилась без іграшки.
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
Если вы не готовы что вещь может быть сломана - не давайте ее детям. Это единственное рабочее правило.
Вони їх беруть самі!
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляAnnetka_100
Моя дитина взагалі не переймається. Проблем в школі в неї не має, дитина гарно вчиться, займається спортом, з самооцінкою все ок.
Б для нашої родини це не великі гроші і питання не в них.
Вообще не факт• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Вони їх беруть самі!
То что вам так ценно - не должно быть доступно чужим детям. Вы не сможете проконтролировать всех, как и заставить возместить ущерб.
В школе другое дело - там жаловаться сразу учителю и требовать с родителей. Но если ребенок взял с собой например планшет в школу (и он не нужен для учебы), это будет и вина родителей которые это разрешили
Случай с рюкзаком - булинг
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляМалая Налегке
Я теж не скандалю звісно.
Але завжди відшкодовую все, навіть пасочку на яку випадково наступила моя дитина і зламала.
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
Случай с рюкзаком - булинг
Яка різниця, цінно чи ні.,
Питання в тому, чи відшкодуєте ви те, що зламає ваша дитина чи ні?
Чи будете мені радити тримати всі речі в себе вдома.
Вообще не факт• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Яка різниця, цінно чи ні.,
Мой ребенок ни разу чужого не ломал, если бы сломал и я знала что это точно сделал мой ребенок - оплатила б.
Да, именно что советую держать все ценные вещи дома, или быть готовыми к тому что можно их лишиться и не получить возмещение
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
Ну для моєї дитини і пасочка цінна, то що, з дому її не виносити?
Вообще не факт• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Выносить, но иметь в виду что ее могут сломать и не захотеть возмещать ущерб.
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
То от мене й цікавить, чому не відшкодовують
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
Серед опитуваних 7 людей, які не несуть відповідальність за дії дітей.
Гербарія сушу• 18 мая 2024
Щодо вашого рюкзака, то якщо він бу (підозрюю, що ваша дитина вже користувалась ним майже рік), то купляти новий це занадто, логічно вимагати половину вартості , а то і менше в залежності від його стану. Може ваша дитина вже 3 роки з ним ходить. Книжки можна також бУ пошукати . Можливо ті батьки б погодились на такі умови
Annetka_100• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Автор, дело Ваше, ребенок Ваш.
Хорошее материальное положение, хорошо учится, постоять за себя не может... Это же идеальная мишень для зависти и травли, особенно для персонажа из семьи придурочных родоков, у которых в детстве и не такое было.
Такие ситуации надо пресекать на корню в самом начале. Осознанная порча не копеечных и значимых школьных принадлежностей это проявление враждебности и унижение под маской юмора.
Хотите прятать голову в песок и делать вид, что ничего не происходит - ок.
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляAnnetka_100
Автор, дело Ваше, ребенок Ваш.
Ви хочете, щоб я змінила мислення відповідальних дорослих людей?
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляAnnetka_100
Автор, дело Ваше, ребенок Ваш.
Не відповідальних дорослих людей
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляГербарія сушу
Якби мою дитина залила клекм рюкзак іншої дитини, то я б погодилась на будь які умови тих батьків, бо в даному випадку моя дитина не мала ніякого права таке робити.
Annetka_100• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Не відповідальних дорослих людей
Я ничего не хочу. Я рекомендую Вам защитить ребёнка.
Что у вас за абсурдные замашки изменить мышление?
Есть адекватные рычаги влияния. Начните с разговора с учителем. Скажите, что видите признаки травли. Это означает, что детский коллектив не здоров, а это ответственность классного руководителя. Можете и к директору сходить. А они уже пусть проводят работу с обидчиком и его семьёй.
Ну а второе, ваш ребёнок должен дать понять в детском коллективе, что ни с ним, ни с его вещами так обращаться нельзя. Как именно он это сможет сделать, да и сможет ли - ваша задача со звёздочкой.
Гербарія сушу• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Так, не мала. Але відшкодування вартості речей як нових , ніяк не завадить тій дитині зробити так само ще раз, тут потрібна виховна робота зі сторони батьків, а не гроші.
Гербарія сушу• 18 мая 2024
І тут вам вірно вище написали, якщо хочете притягнути до відповідальності тих батьків і дитину, треба діяти через вчителя і директора. Вартість речей тут ні до чого
Непонятно• 18 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
В мене приватні садочки
Я вимагаю мам , щоб купували нове , те, що діти їх ламають
Не подобається - допобачення
Всмысле? Ребёнок оторвал кукле голову и нужно новую принести? Разве расходники в стоимость посещения не включены?
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляГербарія сушу
А який вони повинні показу купити?
Бу?
Логіка така?
Бу?
Логіка така?
Курочка-чубаточка• 18 мая 2024
Ответ дляАгатаХристя
А вимагаю мам? Як часто? Які вимоги?))
Перекладіть на людську)
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляГербарія сушу
Хлопець вже перейшов до іншого класу, потім до іншої школи, бо дитина проблемна. В класі він протримався 5 місяців
Гербарія сушу• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
А який вони повинні показу купити?
Бу?
Логіка така?
Бу?
Логіка така?
Половину докладаєте ви і купуєте новий
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляГербарія сушу
Половину докладаєте ви і купуєте новий
:)
Так моєї дитини вини тут не має.
Чому батьки дитини, яка зіпсувала щось навмисне повинні відшкодувати лише половину рюкзака?
Так моєї дитини вини тут не має.
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляГербарія сушу
Половину докладаєте ви і купуєте новий
Якби дітей було двоє, які пошкодили, то так, пополам би й платили.
А я тут взагалі до чого?
Моя дитина без рюкзака, йому потрібен новий. Він пошкоджений не через мою дитину.
А я тут взагалі до чого?