Шмоточницаца• 18 мая 2024
Чи відшкодовуєте ви чуже майно, яке пошкодили ваші діти?
Відразу скажу, що я з тих мам, які або не дозволяють брати чуже, або ж якщо беруть, то також беруть і всю відповідальність за свої дії. І якщо щось стається, я повністю компенсую все.
І я тупо постійно стикаюсь з тим, що для людей то норма, взяти, зламати і зробити вигляд, що нічого не сталося або ж ну типу буває.
Наче й не хочеться з дітей робити жлобів, але яким чином себе застрахувати від того, що люди не вважають за потрібне відшкодовувати зламані речі їхніми ж дітьми.
Результат:
вже голосів:
41 (60.29%)
так
18 (26.47%)
результат
9 (13.24%)
ні
Джинци на Флісі• 18 мая 2024
В мене приватні садочки
Я вимагаю мам , щоб купували нове , те, що діти їх ламають
Не подобається - допобачення
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляМій не такий
вам машинку сломали или лопатку?
Це має значення?
Чи я через чужих дітей повинна купувати нове?
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляфрау Гітта
Моя дитина ніколи чуже не бере і не брала. І не пошкоджувала.
Мої діти теж рідко беруть, але беруть
Треба ось так• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Це має значення?
Слідкуйте за своїми речами. В чому проблема?
АгатаХристя• 18 мая 2024
Ответ дляМій не такий
вам машинку сломали или лопатку?
Діти бувають різного віку. І іграшки з віком стають дорожчі.
Мій не такий• 18 мая 2024
Ответ дляАгатаХристя
да, но у автора маленькие
АгатаХристя• 18 мая 2024
Ответ дляМій не такий
да, но у автора маленькие
Це вона вже десь відповідала? Бо з шапки не зрозуміло.
БальзаковскийВозраст• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Це має значення?
Так, адже якщо дитина олівець поламала, то це одне, а якщо вікно розбила, то зовсім інше
Мій не такий• 18 мая 2024
Ответ дляАгатаХристя
да все понятно - дети маленькие, в песочнице кто то сломал ведерко или лопатку - автор негодует, зуб даю
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляТреба ось так
:)
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляМій не такий
да, но у автора маленькие
Чому ви вирішили, що в мене малі діти?
Веселуха Муха• 18 мая 2024
Тільки якщо навмисне пошкодження,якщо взяв чужу річ.
Якщо десь гралися гуртом і зажбурили мяча у річку, чи щось загубили, то звичайно що ні.
Мій не такий• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Чому ви вирішили, що в мене малі діти?
простите, вашим подросткам по 16 и вы каждый раз говорите - Коленька, не бери ни у кого пасочки, ай ай ай...
Курочка-чубаточка• 18 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
В мене приватні садочки
Не подобається - допобачення
А що ви робите в садочку, якщо навіть не знаєте, як пишеться до побачення?
А_я_ЛОЖУ!• 18 мая 2024
Ответ дляМій не такий
Тема автора набагато ширша))). Якщо пасочка тріснула, то і правда розходний матеріал, я б на таке не зважала. А якщо дитина у гості прийшла і шпалери помалювала, то вже трохи інше.
Не танцую- но пою• 18 мая 2024
Надо подстраивать ситуацию так чтобы былы выгодно для себе если не получается то оправдаться
Не танцую- но пою• 18 мая 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Надо было не пускать в гости
Курочка-чубаточка• 18 мая 2024
Ответ дляМій не такий
Зуб вибитий?
ДелайКак_Я• 18 мая 2024
Мне в детстве мальчик сломал водный пистолет, новый, который мне купила мама в тот же день. Папа того мальчика даже не подумал купить мне новый, так как они были нищие. Взять с них нечего. Но у меня до сих пор обида осталась, ведь я так хотела тот пистолет, и тоже не из богатой семьи, денег лишних не было.
Поэтому я считаю что конечно обязаны возместить если сломали, презираю таких родителей - жлобов и их детей всратых
Мій не такий• 18 мая 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
І я тупо постійно стикаюсь з тим, що для людей то норма, взяти, зламати і зробити вигляд, що нічого не сталося або ж ну типу буває
Тут явно не обои, вот увидите
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляВеселуха Муха
А яка різниця?
Батькам то все одно потрібно буде купити нову річ, бо по вині іншої дитини її не має
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляМій не такий
В мене троє дітей віком від 4 до 17.