Шмоточницаца• 18 мая 2024

Чи відшкодовуєте ви чуже майно, яке пошкодили ваші діти?

Відразу скажу, що я з тих мам, які або не дозволяють брати чуже, або ж якщо беруть, то також беруть і всю відповідальність за свої дії. І якщо щось стається, я повністю компенсую все.
І я тупо постійно стикаюсь з тим, що для людей то норма, взяти, зламати і зробити вигляд, що нічого не сталося або ж ну типу буває.
Наче й не хочеться з дітей робити жлобів, але яким чином себе застрахувати від того, що люди не вважають за потрібне відшкодовувати зламані речі їхніми ж дітьми.
Результат:
вже голосів: 68
41 (60.29%) так
18 (26.47%) результат
9 (13.24%) ні
Гербарія сушу• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Якби дітей було двоє, які пошкодили, то так, пополам би й платили.
А я тут взагалі до чого?
Моя дитина без рюкзака, йому потрібен новий. Він пошкоджений не через мою дитину.
Я наче вище написала чому

автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ дляГербарія сушу
Я наче вище написала чому
Я не розумію чому
Я купувала новий, рюкзаку було 6 місяців, він був в ідеальному стані, рюкзак знищила дитина. То я повинна заплатити половину, бо що?
Бо безвідповідальні батьки виховали таку ж дитину?
Я така бойова• 18 мая 2024
Нет, не компенсирую, если сломал случайно
автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Але ж ви розумієте, що батьки тієї дитини повинні будуть знову купити таку ж саму річ своїй дитині.
Я така бойова• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Это не мои проблемы. Пусть учат своих детей следить за своими вещами. Например, когда дети кладут очки на школьный стул, они должны понимать, что на них могут сесть
автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ну за такою логікою ваша дитина теж повинна дивитися, куди сідає
Налогообложу• 18 мая 2024
Я как то покупала пластмассовый беговел мальчику. Мой катался и отвалилось колесо. Хотя я уверенна это не вина моего,тот мальчик его мотылял страшно,но пришлось купить. Больше такого не помню.

Не танцую- но пою• 18 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
На самом деле без разницы, и то и то не тянет на шутку
Надо было не провоцировать. Что-то только одному ребенку клей залили надо было думать
Не танцую- но пою• 18 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
Надо было не провоцировать. Что-то только одному ребенку клей залили надо было думать й
Я така бойова• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
И если не посмотрит и что-то себе испортит(например, сядет на покрашенную скамейку) - это будут мои проблемы, а не других родителей/людей 🤷🏻‍♀️
Весёлая морковка• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Писала.
Батьки сказали, що то був жарт. На моє питання, чи не хочуть вони купити такий самий рюкзак і підручники, відповіли, що в їхньому дитинстві й не таке дати робити і ніхто не жалівся. :)
Ненормальні якісь. Облийте ту мамку зеленкою біля школи і скажіть що вам дуже сподобався жарт їх дитини, а оскільки ви теж цінуєте хороший юмор то вирішили в свою чергу теж пожартувати у відповідь)))
когдадеЦкие• 18 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Мне в детстве мальчик сломал водный пистолет, новый, который мне купила мама в тот же день. Папа того мальчика даже не подумал купить мне новый, так как они были нищие. Взять с них нечего. Но у меня до сих пор обида осталась, ведь я так хотела тот пистолет, и тоже не из богатой семьи, денег лишних не было.
Поэтому я считаю что конечно обязаны возместить если сломали, презираю таких родителей - жлобов и их детей всратых
Я своїй донці завжди казала, що виносити з дому можна тільки ті іграшки, з якими не шкода попрощатися.
автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А я вважаю, що через моральних уродів, нормальні люди не повинні страждати
автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
😀😀😀😀
Кого провокувати?
автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
😀😀😀😀
Кого провокувати?
автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ні-ні
Ви не туди пішли
За логікою, ваша дитина повинна бути обачливою, щоб не сісти на чужі окуляри :)
когдадеЦкие• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Ви не не можете змінити світ. А таке просте правило дуже полегшує життя. І вам і вашій дитині.
автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Ну чому ж
В Європі і Америці можна подати в суд на таких людей і виграти його

автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
В Україні звісно закинув таких не має, або ж вони просто не діють
автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Я така бойова• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Ні-ні
Ви не туди пішли
Я не считаю, что очкам место на стуле. Потому и не считаю нужным компенсировать такую поломку
Если другие родители считают иначе - мне все равно
когдадеЦкие• 18 мая 2024
Я бачила як одна сім´я на ігровий майданчик зайшли з новеньнкою дорогою надувною іграшкою, звісно яскрава річ привернула увагу більшості дітей, вони почали гратися. Їхній маленький син був не проти, а от мама бігала по майданчику і кричала щоб не чіпали)) Ну от і де логіка? Прийшли б без тієї іграшки, то дитина спокійно гралася з іншими дітьми, а так настрій був у всіх зіпсутий. А діти це діти. Купили таку цяцьку, то йдіть додому, і все буде ціле
автор Шмоточницаца • 18 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
:) ну ви взагалі б навряд що коли-небудь компенсували
когдадеЦкие• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Ну чому ж
Ваша дитина винесла з дому дорогу іграшку і дала погратися чужій дитині. Вона має усвідомлювати ризик. Це ваш обов´язок пояснити що діти можуть зламати ту річ. Ви це пояснили? Моя дитина виносила недорогі іграшки, щось додому не поверталося, але ніхто нікому нерви не тріпав за щось зламане, всі були щасливі!
Я така бойова• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Только в том случае, если ребенок сломает что-то специально
когдадеЦкие• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Я б наполягала, щоб моя дитина не дружила з вашими дітьми, бо навіщо ті проблеми. Інших теж попередила, щоб обходили десятою дорогою.
Джинци на Флісі• 18 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
А що ви робите в садочку, якщо навіть не знаєте, як пишеться до побачення?
Касу знімаю 180 тисяч щомісяця першого числа
Джинци на Флісі• 18 мая 2024
Ответ дляМинерАлочка
А почему воспитатели в ваших садочках не следят за детьми ? Это их обязанность следить за тем , чтобы дети ничего не ломали. Мало того , что за ваши частные садочки родители должны платить дофига денег , так ещё и воспитатели не могут уследить за детьми.
Бо зараз багато аутистів з агресією
Це жах
Поголовно кожен третій
З розгону головою в скло або в іншу дитину , або в стіну
Або бере стілець і об стіну
Або ж рве ламає столик/шпалери/на стінах один ось вишкреб хрести своїм хрестиком з шиї
Джинци на Флісі• 18 мая 2024
Ответ дляНепонятно
Всмысле? Ребёнок оторвал кукле голову и нужно новую принести? Разве расходники в стоимость посещения не включены?
Аутисти рвуть /ламають/розбивають часто в приміщенні все