Шмоточницаца• 18 мая 2024
Чи відшкодовуєте ви чуже майно, яке пошкодили ваші діти?
Відразу скажу, що я з тих мам, які або не дозволяють брати чуже, або ж якщо беруть, то також беруть і всю відповідальність за свої дії. І якщо щось стається, я повністю компенсую все.
І я тупо постійно стикаюсь з тим, що для людей то норма, взяти, зламати і зробити вигляд, що нічого не сталося або ж ну типу буває.
Наче й не хочеться з дітей робити жлобів, але яким чином себе застрахувати від того, що люди не вважають за потрібне відшкодовувати зламані речі їхніми ж дітьми.
Результат:
вже голосів:
41 (60.29%)
так
18 (26.47%)
результат
9 (13.24%)
ні
Не танцую- но пою• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
😀😀😀😀
Кого провокувати?
Ваш ребенок спровоцирирывал
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Ваш ребенок спровоцирирывал
Кого саме?
Неадеквата?
Ця дитина за 6 років навчання змінила 6 шкіл і в нашому класі протрималась теж не довго.
Також, ця дитина зламала дівчинці з класу ключицю, зірвала дошку зі стіни і по малювала в туалеті балончиком стіни.
Неадеквата?
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Я б наполягала, щоб моя дитина не дружила з вашими дітьми, бо навіщо ті проблеми. Інших теж попередила, щоб обходили десятою дорогою.
В моїх дітей ніколи не було проблем з іншими дітьми, булава Богу, що оточення таке, що майже 90% мають таке ж мислення, як я.
Якщо ви входите в ті 10%, то суспільство може це пережити
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Ваша дитина винесла з дому дорогу іграшку і дала погратися чужій дитині. Вона має усвідомлювати ризик. Це ваш обов´язок пояснити що діти можуть зламати ту річ. Ви це пояснили? Моя дитина виносила недорогі іграшки, щось додому не поверталося, але ніхто нікому нерви не тріпав за щось зламане, всі були щасливі!
Моя дитина винесла, щоб погратися, інше попросила погратися і навмисне розбила
Авжеж винна моя дитина :)
Я вас зрозуміла 😀
Авжеж винна моя дитина :)
Я вас зрозуміла 😀
Не танцую- но пою• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Кого саме?
Неадеквата?
Тоді добре, ви праві
когдадеЦкие• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Авжеж винна моя дитина :)
Я вас зрозуміла 😀
Авжеж винна моя дитина :)
Я вас зрозуміла 😀
Ваша дитина отримала урок - не довіряти іншим дітям занадто цінні речі, бо їх можуть зламати, і так, навіть спеціально.
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А урок повинні отримувати ті, хто нищить чужі речі і не відшкодовує їх
Курочка-чубаточка• 18 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Бо зараз багато аутистів з агресією
Це жах
Поголовно кожен третій
З розгону головою в скло або в іншу дитину , або в стіну
Або бере стілець і об стіну
Або ж рве ламає столик/шпалери/на стінах один ось вишкреб хрести своїм хрестиком з шиї
Це жах
Поголовно кожен третій
Або бере стілець і об стіну
Якщо дитина головою в скло, батьки вам оплачують скло, а ви їм лікування дитини, так?
когдадеЦкие• 18 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
А навіщо спокушати? Без тієї цяцьки не можна було піти погуляти?
Шмоточницаца
• 18 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Спокушати кого?
Неадекватів?
ДелайКак_Я• 18 мая 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Я своїй донці завжди казала, що виносити з дому можна тільки ті іграшки, з якими не шкода попрощатися.
Водяний пістолет це як раз для вулиці іграшка. А так, то звичайно Ви праві. Нічого хорошого на вулицю нести не можна, діти злі, підступні і заздрісні.
когдадеЦкие• 19 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Спокушати кого?
Неадекватів?
Неадеквати завжди були, є і будуть. Я купувала дешеві іграшки для вуличних ігр, тому коли щось ламалося навіть не звертала увагу. Звісно, я пояснювала своїй дитині що з чужими іграшками треба поводитися обережно, бо це їхня власність. Але й жодного випадку ,щоб моя дитина щось чуже зіпсувала не було. І не розумію я ваших вимог, щоб всі кидалися оплачувати ваші зламані дорогі іграшки. Якщо вам дорого - не виносьте, грайтеся ними вдома. Ну навіщо все ускладнювати? Гуляти діти ходять щоб поспілкуватись і отримати позитивні емоції! А ви виносите дорогі речі щоб хтось позаздрив, зламав і неодмінно відшкодували вам втрати? Це у вас розваги такі? Чи ви розраховуєте, що всі навкруги ідеально порядні? Так це утопія. Та й матеріальний стан у всіх різний, для когось то може й справді проблема висмикнути з сімейного бюджету ті кошти.
Джинци на Флісі• 19 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Не я народила таку дитину в лікувати таку дитину то задача батьків
Я тут ні до чого
Мої діти здорові
Я тут ні до чого
Мої діти здорові
Курочка-чубаточка• 19 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Я тут ні до чого
Мої діти здорові
Я тут ні до чого
Мої діти здорові
Але ви ж берете відповідальність за здоров´я дитини під час перебування у вашому закладі, і за це вам платять кошти. Чи якщо аутист покалічиться у вашому закладі, головне, щоб розбите компенсували?