Атиква• 18 мая 2024

Пластинки или брекеты?

Сижу тут и голову ломаю. Пластинки или брекеты???
Ребёнку 7 лет. Зубы не прям кривые, но нюансы есть.
Я в свое время носила пластины, долго , результат был, не идеально, но норм. Потом вылезли восьмёрки. Все это дело толкнули и пришлось надевать брекеты. Результат быстрый и идеальный.
С дочкой тоже думала не заморачиваться и просто надеть ей брекеты, ибо там кошмара нет. Но тут... вдруг мы сделали панорамный снимок и выяснили , что зачатков восьмерок у дочери нет.
Отсюда и вопрос, какова вероятность того, что мы относим пластинки и не понадобятся брекеты? Ортодонты конечно все готовы ставить пластинки прямщаз. Извините, что длинно, но я уже всю голову себе сломала...
Millie• 18 мая 2024
Брекети ви носили недовго? Дивно.
У скількох ортодонтів були? Не настільки велика вартість пластинок,щоб не дати шанс
автор Атиква • 18 мая 2024
Ответ дляMillie
Брекети ви носили недовго? Дивно.
Питання не в вартості, а в тому що в роті та фігня буде в дитини декілька років, мінімум. Адже зубы змінюються і ортодонт нас так просто не відпусте до того, поки не вилізуть всі зуби. Це ж логічно. І якщо там ще й брекети під´їдуть то нафіга той цирк?
сладкий_ноябрь• 18 мая 2024
В доньки сестри гласні зуби були повністю вгорі, а нижні криві через один, з пластинами вийшли в норму.
Але носили постійно, знімала лише коли їла.
Дитині зараз майже 11.
Ameli20• 18 мая 2024
Брекети ставлять коли усі корені зубки. І для брекетів добре, що вісімок немає. Їх зачастую видаляють. Тому що коли зубки вирівнялися. А потім почали лізти мудрі зуби.. є ризик, що покривиться зубний ряд.
У нашому випадку .. носила дитина капу, потім пластинки ( розширювали щелепу). По кінцівці майже у 12 років поставили брекет систему. На дві щелепи. Зараз потрібно спостерігати за ростом мудрих.
double-mama• 18 мая 2024
Брикети зазвичай ставлять для вирівнювання зубного ряду, а пластинами - біоблоками впливають на розмір щелепи, корегують прикус, що значно ефективніше, ніж просто вирівняти зуби. У вашої дитини правильний прикус?
автор Атиква • 18 мая 2024
Ответ дляMillie
Брекети ви носили недовго? Дивно.
Були в трьох ортодонтів.
На питання про вірогідність брикетів відповідають максимально не точно .
Я люблю чесність. Якщо б мені сказали 90%, що брекети знадобитися хоч так, хоч так. Я б до цього лікаря і повернулася. Або навпаки. А так.
автор Атиква • 18 мая 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Дитині зараз майже 11.
А скільки носила? Дякую за відповідь)
Millie• 18 мая 2024
Ответ дляАтиква
Це не на форумі вирішується, а індивідуально з лікарем. У моїх рідних достатньо було пластинок по півроку. Зараз їх майже не ставлять, щоб більше на брекетах заробити і носять їх довше,а не ’швидко’. Є особливості росту щелепи, зубного ряду. Якщо є сумніви, то ще проконсультуйтеся. Консультувались в Да Вінчі Дентал
FluffuRana• 18 мая 2024
Ответ дляАтиква
Були в трьох ортодонтів.
Так вони і не можуть точно сказати в такому віці. Вони ж лікарі, а не гадалки. Спрогнозувати на 100%, як ростиме щелепа, неможливо просто
сладкий_ноябрь• 18 мая 2024
Ответ дляАтиква
А скільки носила? Дякую за відповідь)
Результат був помітний якось відразу, особливо з тими зубами. Які були підняті вгору.
В так в сумі, я не памʼятаю скільки їх вона носила
Верхні опустилися повністю
Nathalie27• 18 мая 2024
Ответ дляАтиква
Я би зачекала до моменту, доки вилізуть всі зуби і ставила б брекети. Щоб довго не мучити дитину пластинками
Безфантазии• 18 мая 2024
Мне 30 лет назад выровняли 2-мя пластинками, носила я их 1,5 года.
nata.ant• 18 мая 2024
Ответ дляАтиква
Були в трьох ортодонтів.
Так у вас дитині лише 7 років,все ж зміниться ,до того часу коли прийде час ставити брекети .
nata.ant• 18 мая 2024
В мене доньці десять носить пластини,але в нас неправильний прикус,щелепи розширилися,результати видно навіть по формі лиця,надіюсь брекети не знадобляться,бо проблема лише в прикусі
автор Атиква • 18 мая 2024
Ответ дляNathalie27
Дякую) мабуть так і зроблю. Бо надто не хочеться ходити з тими залізками 5 років до зміни зубів. з величезним шансом , що потім поичеплять нові залізяки.
ElenaMari• 18 мая 2024
Ответ дляAmeli20
У меня так после брекетов, все зубы покривились нижние, и это два года после брекетов капы носила
ElenaMari• 18 мая 2024
Ответ дляАтиква
Були в трьох ортодонтів.
Моя малая пластинки носит, брекеты сказали тоже прийдется ставить
tanja_ver• 18 мая 2024
В 7 лет зачатков восьмерок еще не видно. Они появляются позже. Странно, что вы были у трех ортодонтов и вам этого не сказали. Любые приспособления, мне кажется, лучше брекетов, если есть шанс исправить зубы без них, то стоит пробовать. Брекеты до смены всех зубов вам все равно никто не поставит.
автор Атиква • 18 мая 2024
Ответ дляtanja_ver
Та ну. Что значит не видно? Зачатки всех зубов есть, а зачатки восьмерок появляются-зачинаются позже врачи забыли мне об этом сказать, даде израильский педиатр ? Та ну нах
Тогда точно брекеты и не издеваться над ребенком
tanja_ver• 18 мая 2024
Ответ дляАтиква
Нет зачатки восьмерок появляются позже. У моего старшего ребенка 12 лет их видно на снимке. У двойняшек 8 лет их нет у обоих, только зачатки 7-рок, и чуть видное белое пятно восьмого зуба есть у одного. Мой ортодонт мне сказала, что зачатки 8-к появляются позже всех остальных зубов. Педиатры могут не разбиратся в стоматологии и ортодонтии, даже израильские))) это не их специализация.
Брекеты лучше ставить после удаления зачатков 8-к, иначе придется носить два раза.
автор Атиква • 18 мая 2024
Ответ дляtanja_ver
Вау, спасибо огромное. Тогда вообще сижу на жопе ровно))) спасибище, я то думала, что все, выдыхаем, бобер))