Не зви чайна• 18 мая 2024
Газовані напої на ГВ
Знаю зараз закидаєте тапками) але всеодно, цікавить питання, хто на гв пив газовані напої у дитини все ок було, живіт не болів?
Бо скільки цих страшилок
Моєму півтора місяці, один раз пила трохи мінеральну воду він потім плакав, але я з тим не повʼязую) але багато знайомих розказують шо коли пили колу наприклад то потім діти кричали, тільки переставали то все ок було.
Бо зараз з чоловіком ідемо піццу поїсти, а я так хочу колою запити і думаю варто чи ні 😂
Бо скільки цих страшилок
Результат:
вже голосів:
9 (37.5%)
Пила, все ок у дитини було
7 (29.17%)
Не пила взагалі
7 (29.17%)
Тиць, аби дізнатись результат
1 (4.17%)
Пила, дитина плакала
Шукаю стакан• 18 мая 2024
Я в период ГВ не ела пиццу. Пила ли я газировку - не помню. Помню, что пару раз пила слабоалкогольные коктейли. Кормила ли я в этот день грудью - не помню
Полуничка• 18 мая 2024
Я пила , без газировки не могу, пила колу и пиво много, никаких проблем не было
Не зви чайна
• 18 мая 2024
Ответ дляШукаю стакан
А що ж там в тій піцці?) тісто, трохи соусів, сир і кавбаса, хоча зараз можна просто сирну поїсти чи навіть є овочеві)
Шукаю стакан• 18 мая 2024
Ответ дляНе зви чайна
Я просто не ела ни пиццу, ни бургеры, ни суши. Не ела я в то время такую еду. Вообще. А не потому, что кормила грудью
Не зви чайна
• 18 мая 2024
Ответ дляШукаю стакан
Аа, зрозуміла вас)
Добрая свекровь• 18 мая 2024
Пила багато кави,молочка - творог,кефір,сир це основа мого раціону,шоколад,усі ягоди і фрукти. Ніяких колік не було. Малий,доречі,обожнює кефір і творог. Про газовані не скажу,бо не люблю,колу іноді пила,може раз у місяць.
whenallissaidanddone• 18 мая 2024
Ответ дляПолуничка
О, это я вас вчера видела? Мамашу с люлькой неоприятного бухающего вида. Папа рядом не лучше.
Пи Пи Пилюля• 18 мая 2024
Ви серйозно питаєте?
По-вашому, газики через груди потраплять до дитини, чи що?))
Їла і пила що завгодно, виключила лише алкоголь. Все добре з двома дітьми.
Полуничка• 18 мая 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Не зви чайна
• 18 мая 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ви серйозно питаєте?
Я це все розумію чудово, але знаєте, я так і з продуктами думала але коли народила через ці залякування родичів і навіть деяких лікарів повірила у все) через тиждень прийшла в себе і почала їсти все потрохи) просто от саме чомусь з газованими напоями ще такий пунктик стоїть)
Не зви чайна
• 18 мая 2024
Ответ дляЕжеМышь
Про газировку не помню, но когда поела виноград - это был ад
А що було після нього? Я їла пару разів, дитина плакала як завжди, то не знаю чи це повпливало
Бритоножка• 18 мая 2024
Подруга говорила, что на ГВ ела всё, а вот после газированных напитков беда была. Целую ночь не спали
Гравіцапа• 18 мая 2024
З перших днів п´ю каву,газовані напої,але не так щоб літрами.Я працювала з консультантом по гв,так вона мені казала,що наприклад каву можна,але до 6міс віку дитини краще пити натуральну зварену каву,не розчинну фігню і хоча б не більше 150-200мл на добу і в першій половині дня.Потім можна додати кількість.Так і газовані напої-потрошку,якщо хочеться,але не налягати сильно.Хоча зараз малій 11 міс,досі на гв,я коли хочу вже п´ю😄
Na kablukah• 18 мая 2024
Ответ дляГравіцапа
С кофе другая история-кофеин попадает к ребёнку
пу_пугренчик• 18 мая 2024
І каву пила всю вагітність і все їла , крім алкоголю. Так само і після , 1 місяць тільки цукерки не їла. Далі все їла. Коліків не було . Закордонні лікарі не забороняють
Ответ дляНе зви чайна
В моем случае это была 💯 зависимость, ребенок орал часа 4. Раньше такого не было, позже тоже. У нас даже как таковых коликов не было. Но каждый организм индивидуален 🤷