У нас дівчинка міні-йорк 2,7 роки, почала блювати часто. Пройшли обстеження — гастрит. Перевели на гастро корм за призначенням ветеринара, але вона його не їсть взагалі! Порадилася з ветеринаром, він сказав ПЛАВНО переводити на холістик, але вона ВЗАГАЛІ не їсть гастро корм, коли переводили з рояла — їла, а потім відмовилася. Собака добу не їла, я принесла холістик, додала до гастро корму, так вона вибрала новий корм, а старий повитягувала з миски 🤪 Я насипала чисто холістик та й покормила, бо шкода собаку! Тепер переживаю, чи можна було відразу новий корм давати? Собака наче в нормі 🤪 Розкажіть про своїх маленьких дупок 🙏 Чим годуєте? Які характери взагалі? Чи це тільки в нас така вперта?
ПриснитсяЖЕ• 18 мая 2024
У меня не йорк, а ши-тцу, но были в аналогичной ситуации. Подобрали другой корм, который собака ела и не было проблем с ЖКТ / аллергией.
ПриснитсяЖЕ• 18 мая 2024
Ответ дляvikaiva
А переводили плавно чи відразу дали новий корм?
Да пришлось сразу, т.к. не ел он этот гастро ни в какую
Помеха справа• 18 мая 2024
Є консерви, наша мальтезе їсть всі. Але зараз на сухому сенсетивити контрол.
Ответ дляvikaiva
Ми також такий підібрали 🙏
Мы сразу перешли на постоянный корм, выбор пал на фест чойс (ягненок, рыба), там вроде 12 жира, 22 белка, но корма уже нет в продаже. Хорошие канадские корма, но лучше не начинать, продавцы говорят что поставок нет. Сейчас переходим постепенно на монж гипо, вроде едят, там тоже в нужной нам норме жиры и белки
Зубачистка• 18 мая 2024
Ответ дляА шо сталося?
Господи, ці йорки хоч у когось є здорові...
Ні, як і майже всіх штучних пород
А шо сталося?• 18 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
Ні, як і майже всіх штучних пород
У сестри йорк, то вона її то на капельниці, то аналізи, то корм не той, то той, але уже не випускають. Я як подивлюся з боку, жах просто. Але думала, що то лише у неї така собака....
Ответ дляzneshka
Ми обрали Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Fish Grain Free, там 28% білки, 18% жири.
Ответ дляА шо сталося?
Ну що ж робити, любимо все одно) Я не можу сказати, що вона по здоров’ю в нас проблемна. Це за майже 3 роки вперше якась фігня
Ответ дляАтиква
При гастриті можна голодувати, головне- пити рідину. Сголодніє і поїсть. Звичайно якщо ви навкруги бігати з мишкою не будете. Я б дні три точно спокійно чекала.
Нам ветеринар сказав не можна голодувати і не можна переїдати. Бо коли голодує може ще й виразка утворитися
Ответ дляvikaiva
За добу виразки не буде. Навіть за три доби. Це тварина, не людина. В них дуже сильно розвинен інстинкт самозбереження.
Я ще не чула історій ’собака померла від голоду , бо в мисці стояв корм, який їй не подобався’.
З´їсть, що дають і потанцює ))
Ответ дляАтиква
З´їсть, що дають і потанцює ))
У вас напевно немає собаки, яку ви любите
Ответ дляvikaiva
Чого це? Просто господар в домі я, а не собака. І я краще знаю що собаці корисно, а не вона.
Доречі, з точки зору собачої психології це теж вірно.
Ватажок - я, а не собака. Для них це теж важливо. Але кожен ладен робити що хоче
Просто незрозуміло, яку пораду Ви чекаєте? Думаєте з собакою можно провести виховну бесіду?
Ответ дляАтиква
Ну то почитайте, які питання я задавала 😉 Дякую
Кашка-маняшка• 18 мая 2024
Кидайте тапками, але ці всі спец корми та безкінечні прививки - тупі розводи на кошти
У мене йорк 12 років .
Прививали заводчики і все.
З вибриками , впертий , але залюблений
Їсть все - змішане харчування роял і звичайна їжа.
Яблука, огірки, борщ, сирники .
Коли був молодим - інколи обʼїдався та блював.
Понос інколи - даю звичайний гель в міні дозі.
Старенький, але активний - на прогулянках ганяє ого-го
У мене йорк 12 років .
Прививали заводчики і все.
З вибриками , впертий , але залюблений
Яблука, огірки, борщ, сирники .
Ответ дляvikaiva
А ви зараз на чому?
Поясню ще простіше в подруги дитина в якої виявили цукровий діабет. Дитина хоче солодкого, та не хоче вимірювати цукор ,також не хоче колоти інсулін. Ну от не хоче. Хоче цукерки, тістечка звичайні. Катаєскандали і бастує. Якби подруга повелася на ту фігню. То вже б на могилі плакала і головне казала ’як так??? Я ж все робила як вона хоче, бо я її люблю!!!’.
Кашка-маняшка• 18 мая 2024
Нарахунок прибутковості ветеринарного бізнесу вже мовчу - шкода тих тварин, яким постійно проводять якісь маніпуляціі
Он сусідську собачку «рятували» - бачили, що відходить на веселку , але все одно викачували кошти ніби на підтримку роботи серця