Метелик• Изменено 19 мая 2024

Потрібна ваша порада

Я живу з мужчиною у нього вдома. Я втратила роботу. Свого дому немає. Ми дуже поскандалили, і вдвох сказали що це кінець. Ми часто сварилися, і говорили що розстаємося. Мені вистачить на перший час зняти житло, але роботу я швидко не знайду. У мене нікого немає. У нього є дитина від попереднього шлюбу, яка живе з мамою і вітчимом. Він 2 дні спить у мами, напевно вже все їй розповів. Він мені наговорив дуже поганих слів, образ. Но питання в тому, що зараз він має повернутися до дому і напевно скаже мені вимітатися звідси. А я не можу прийняти рішення, як мені вчинити. Прошу без образливих коментарів, і так не весело.
Нехай щастить• 19 мая 2024
Шукайте кімнату швиденько або хостел

Мию чакри щоденно• 19 мая 2024
А чому ви посварилися?
автор Метелик • 19 мая 2024
Ответ дляНехай щастить
Шукайте кімнату швиденько або хостел
Я можу максимум на місяць, і так швидко не знайду роботу. І мало того, я не зможу швидко знайти кімнату чи хостел
Нехай щастить• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
Робота є не нийте
автор Метелик • 19 мая 2024
Ответ дляНехай щастить
Робота є не нийте
Є. Але у мене зараз травма ноги, і я ледве ходжу
Шеллар• 19 мая 2024
Подякувати за те добре, що було у ваших стосунках і повідомити, що протягом місяця з´їдете. Можливо, і швидше якщо знайдете житло та роботу. Далі ноги в руки і на пошуки.
Попельшка• 19 мая 2024
А откуда вы пришли в квартиру мужчины?
Дуняша• 19 мая 2024
Ну слухайте. Так я буду лаятись. Ви маргіналка якась? У вас. Ніхєра немає а ви без роботи сидите.
Чого ви чекаєте?
Зараз встали і пішли. Вас не тримає нічого.
Не брешіть що немає куди іти. Як мінімум можна знайти роботу з проживанням, або звернутись до Карітас тощо.
автор Метелик • 19 мая 2024
Ответ дляДуняша
Чого ви чекаєте?
У мене травма ноги, я не зможу швидко знайти роботу

Сизоока бестія• 19 мая 2024
Кто спит у мамы? Мужик ваш?
автор Метелик • 19 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Кто спит у мамы? Мужик ваш?
Так
Дуняша• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
Ой, ну давайте вже всі козирі зразу.
Нога больна, освіти нема, досвіду нема, ким хочу робити не знаю
автор Метелик • 19 мая 2024
Ответ дляДуняша
Ой, ну давайте вже всі козирі зразу.
Ні, тільки травма.
Дуняша• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
Яка травма?
автор Метелик • 19 мая 2024
Ответ дляДуняша
Яка травма?
Тріщина, в гіпсі.
ЖующаЯКонфету• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
тогда он вас не выгонит,не вынесет же на улицу
Рву и мечу• 19 мая 2024
Покажи фигуру,подумаю
Ноу коммент• 19 мая 2024
Яке ’рішення’ ви не можете прийняти? Фініталякомедія. Збирайтеся
Сизоока бестія• 19 мая 2024
Ну поживите у него до снятия гипса. Не выгонит же он болезную.
К родителям можете съехать?

Дуняша• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
Тріщина, в гіпсі.
Скфльки часу на відновлення потрібно?
автор Метелик • 19 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Але я впевнена що скаже збирати речі і йти. При сварці я сказала що зберу речі і піду. Він відповів давай, буде добре якщо він мене більше не побачить. Він був дуже злий і не дуже контролював себе, він вспильчивий
Сама купляю квіти• 19 мая 2024
А причина ссоры ?
ЖующаЯКонфету• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
Зачем вы это так подробно описываете,как вам помочь?
автор Метелик • 19 мая 2024
Ответ дляДуняша
Скфльки часу на відновлення потрібно?
Через 2,5 тижня контрольний огляд
Дуняша• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
Це ви себе не контролювали, бо збрехал. Що підете збирати речі.
До речі можно фото гіпса?
Шеллар• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
Буде Вам наука на наступний раз думати перед тим як відкривати рота. Що ж речі не збираєте? Сказала = зробила.
Дуняша• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
Через 2,5 тижня контрольний огляд
Ну. От він прийде. Ви з ним більше не сваріться.
Скажи, Рома, ми розходитися але із за травми ноги мені важко знайти роботу. Давай місяць поживемо як сусіди без скандалів
Пліснявілий сир• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
Вы даже не пробовали, а пишете, что за месяц не найдете работу. Мне кажется, любые советы для Вас будут неподходящими.
Робот Вертер• 19 мая 2024
Ответ дляМетелик
Через 2,5 тижня контрольний огляд
А какой совет Вы ждёте?
Нехай щастить• 19 мая 2024
Ответ дляРву и мечу
Покажи фигуру,подумаю
О чем?